110°
Zakończono
Sony SmartBand SWR10 za 119 zł @ x-kom
Sony SmartBand SWR10 za 119 zł @ x-kom

Sony SmartBand SWR10 za 119 zł @ x-kom

Gorący Strzał w sklepie x-kom a w nim Sony SmartBand SWR10 za 149 119 zł. Możliwość odbioru w jednym ze sklepów x-kom.


Promocja trwa do 2.07.2016 do 10:00 lub do wyczerpania zapasów.

10 Komentarzy

w porównaniu z mibandem ten sam poziom tylko bateria o wiele słabiej trzyma. Fajną aplikacje ma sony

Aplikacja o wiele lepsza.
Miałem, ale zgubiłem.
I w sumie promocja średnia - ponad półtora roku temu (grudzień 2014) kupiłem za 75 lub 80zł z przesyłką i kuponem -20 na Allegro, więc w sumie wychodzi, że cena była 85-90zł (poczta to tak na oko 10zł za list, a przynajmniej tak sobie często liczą na Allegro).
Edytowane przez: "ch3mn3y" lip 1. 2016

Biorąc pod uwage ile kosztuję obecnie miband 1s, to jest nie opłacalne.

nieoplacalne, rok temu mialem taniej ;x

Jak z odczytami z czujników? Puls i kroki podaje w miarę dokładnie? Wybudza w odpowiednim momencie? Jak z powiadomieniami?
Miałem MiBanda 1s i była to porażka. Losowy puls i kroki(wiem, to nie krokomierz). Powiadomienia z kilkominutowym opóźnieniem pojawiały się na chwilę. Budzić to mnie zrywał z rana i losowo sobie wibrował co kilkanaście minut.....

krzjnaLip 1.

Jak z odczytami z czujników? Puls i kroki podaje w miarę dokładnie? Wybudza w odpowiednim momencie? Jak z powiadomieniami?Miałem MiBanda 1s i była to porażka. Losowy puls i kroki(wiem, to nie krokomierz). Powiadomienia z kilkominutowym opóźnieniem pojawiały się na chwilę. Budzić to mnie zrywał z rana i losowo sobie wibrował co kilkanaście minut.....

​to nie mierzy pulsu. nowsza wersja tak.

krzjnaLip 1.

Jak z odczytami z czujników? Puls i kroki podaje w miarę dokładnie? Wybudza w odpowiednim momencie? Jak z powiadomieniami?Miałem MiBanda 1s i była to porażka. Losowy puls i kroki(wiem, to nie krokomierz). Powiadomienia z kilkominutowym opóźnieniem pojawiały się na chwilę. Budzić to mnie zrywał z rana i losowo sobie wibrował co kilkanaście minut.....Wybudzał super. Lepiej niż MiBand (ten to czasem mi nawet nie wibruje).
Powiadomienia jeszcze lepiej, czasem aż wkurzało :P No i nie ma limitu aplikacji do powiadamiania (MiBan ma tylko te 5).
Krokomierz jest taki sam, czyli mierzy ruch ręki, więc potrzęsiesz nią i już zaczyna oszukiwać. Trzeba by na nodze nosić, żeby był bardziej prawidłowy pomiar.
Losowej wibracji jeszcze nie spotkałem w MiBandzie (chyba, że powiadomienie o przejściu ustawionego limitu kroków). Sony nie ma czegoś takiego - wibruje tylko do powiadomień, połączenia, czy aby wybudzić + jak ustawimy, aby informował o zerwaniu połączenia.
Za to co jakiś czas ("odczuwalne" zwłaszcza w nocy) lubi sobie pomigać diodą. W MiBandzie tego nie doświadczyłem (jeszcze).
I lepszy sposób łączenia urządzeń, bo nie ma problemów ze "zbyt dużą liczbą opasek w okolicy"... Ale się z tym męczyłem.

Ogólnie to beznadziejna jest opaska. Często haczyłem o ubranie i zrywałem, a w końcu zgubiłem. Ta w MiBandzie (1s) jest milion razy lepsza i bezpieczniejsza (a zamówiłem sobie jeszcze metalową bransoletę).

PS. Jak ktoś chce to mogę podesłać to co mi zostało - gwarancja do grudnia (sklepowa, bo Sony daje tylko rok), jakieś tam papiery i jedna z opasek (chyba ta większa, ale nie mam obecnie porównania). No i pudełko. Tyle co przesyłka, bo co z tym mam zrobić?
Edytowane przez: "ch3mn3y" lip 2. 2016

ch3mn3yLip 2.

Wybudzał super. Lepiej niż MiBand (ten to czasem mi nawet nie wibruje).Powiadomienia jeszcze lepiej, czasem aż wkurzało :P No i nie ma limitu aplikacji do powiadamiania (MiBan ma tylko te 5).Krokomierz jest taki sam, czyli mierzy ruch ręki, więc potrzęsiesz nią i już zaczyna oszukiwać. Trzeba by na nodze nosić, żeby był bardziej prawidłowy pomiar.Losowej wibracji jeszcze nie spotkałem w MiBandzie (chyba, że powiadomienie o przejściu ustawionego limitu kroków). Sony nie ma czegoś takiego - wibruje tylko do powiadomień, połączenia, czy aby wybudzić + jak ustawimy, aby informował o zerwaniu połączenia.Za to co jakiś czas ("odczuwalne" zwłaszcza w nocy) lubi sobie pomigać diodą. W MiBandzie tego nie doświadczyłem (jeszcze).I lepszy sposób łączenia urządzeń, bo nie ma problemów ze "zbyt dużą liczbą opasek w okolicy"... Ale się z tym męczyłem.Ogólnie to beznadziejna jest opaska. Często haczyłem o ubranie i zrywałem, a w końcu zgubiłem. Ta w MiBandzie (1s) jest milion razy lepsza i bezpieczniejsza (a zamówiłem sobie jeszcze metalową bransoletę).PS. Jak ktoś chce to mogę podesłać to co mi zostało - gwarancja do grudnia (sklepowa, bo Sony daje tylko rok), jakieś tam papiery i jedna z opasek (chyba ta większa, ale nie mam obecnie porównania). No i pudełko. Tyle co przesyłka, bo co z tym mam zrobić?Dzięki za odpowiedź. Brak pulso czytnika i kiepska opaska. Biegam w ciul od pociąg do autobusu. Jak mam zgubić 100 zł..... Odpuszczę sobie zakup. Trzeba jeszcze poczekać na kolejną, lepszą generację.

Patrząc co zrobili ze SmartBandem 2 (ekran itp) to się chyba nie doczekamy na nic lepszego...

Jak ktoś by chciał to mogę wystawić na allegro używki za 50 zł Wysyłka gratis :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst