Niestety, ta okazja już wygasła
Sony HT-ST5000 800W Dolby ATMOS
188° Zakończono

Sony HT-ST5000 800W Dolby ATMOS

5.000zł7.499zł-33% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
21
188° Zakończono
Sony HT-ST5000 800W Dolby ATMOS
sty 19. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W związku iż jest to moja 1 okazja proszę o wyrozumiałość.
Nie jestem wielkim pisarzem, więc nie będę się tu szczegółowo rozwodził ale tak dla jasności napiszę co by każdy mógł wiedzieć z czym ma do czynienia.

Na niemieckim amazonie w ofercie błyskawicznej jest dostępny topowy soundbar Sony oferujący dźwięk Dolby Atmos. Cena regularna w Polsce tego soundbara to wg ceneo od 7499 PLN. Tak więc 1184 EUR które proponuje Amazon biorąc pod uwagę platność Revolutem da to niespełna 5000 PLN. W porównaniu do cen polskich jest to okazja.
Na sam soundbar poluje od dłuższego czasu, w internecie na zagranicznych portalach można przeczytać rzetelne testy i samemu w obiektywny sposób ocenić komu taki soundbar potrzebny.
Test w obcym języku tutaj: whathifi.com/son…iew
Jeśli ktoś dysponuje odpowiednim budżetem i chce mieć chociaż namiastkę "domowego kina" wydaję mi się że jest to ciekawa alternatywa. Sam osobiście mam zamiar połączyć ten soundbar z telewizorem Sony 65XE9305. Telewizor już mam od dłuższego czasu a rynek soundbarów cały czas studiowałem.
Tak więc dla trochę bardziej zamożnych oraz tych co nie chcą mieć plątaniny kabli w pokoju a wraz otrzymają bardzo wysokiej jakości dźwięk z imitacją dźwieku surround jest to dobra alternatywa.
Dodatkowo już jakiś czas temu Sony poinformowało że poprzez update dodali obsługę DTS:X więcej info tutaj na oficjalnym blogu Sony: blog.sony.com/201…91/
Nie jest wcale wykluczone że w przyszłości Sony dołoży do kupienia oddzielnie dodatkowe rear głośniki aby zwiększyć doznania które oferuje Dolby Atmos.
Aktualizacje społecznościowe
Edytor
Cena będzie aktualna do 20:30 lub wyczerpania oferty błyskawicznej!
Najlepsze komentarze
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz