Niestety, ta okazja już wygasła
Sony 65" AG8 OLED 4K Android TV
533° Zakończono

Sony 65" AG8 OLED 4K Android TV

10.559zł11.499zł-8%RTV Euro AGD Okazje
39
paź 24. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa cena na rynku o prawie 1000 złotych jednego z najlepszych telewizorów jakie są dostępne, naprawdę świetna opcja jeżeli ktoś nie chce kombinować z zewnętrznymi głośnikami i Mi Box-ami, dzięki Acoustic Surface Audio i Android TV
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Podziwiam ludzi ktorzy kupuja tv za 11k
Wezmę dwa bo może braknąć.
39 Komentarzy
Podziwiam ludzi ktorzy kupuja tv za 11k
Wezmę dwa bo może braknąć.
Ostatnia aktualizacja oprogramowania SONY która wprowadziła część modeli w bootloop lekko zniechęca mnie do brania pod uwagę tej firmy przy wymianie TV z LED na OLED
dzięki, wziąłem trzy bo jeszcze dla szwagrów.
Joey24/10/2019 15:53

Ostatnia aktualizacja oprogramowania SONY która wprowadziła część modeli w …Ostatnia aktualizacja oprogramowania SONY która wprowadziła część modeli w bootloop lekko zniechęca mnie do brania pod uwagę tej firmy przy wymianie TV z LED na OLEDW każdej serii jest ta wada?
Ja nie wiem z czego wy szydzicie skoro cena niższa niż gdzie indziej. Mało jest ludzi których stać na lepszy tv? Nie kupuje się tego co miesiąc.
F4R3L24/10/2019 15:55

W każdej serii jest ta wada?


Te na w wersji kitkat nie obyły się bez wizyty serwisanta, natomiast loliipop i wyżej można było samemu ogarnąć, chociaż w niejednym przypadku wizyta serwisanta była konieczna.
Edytowane przez: "Joey" paź 24. 2019
kit kat??? Z którego to roku?? Obecnie jest ósma wersja andka w tv sony.
Mam tv Sony z Androidem a mój brat ma TCL z androidem i jeżeli chodzi o aktualizację to Sony to jakaś porażka. Dodam jeszcze że pobór prądu w trybie standby to 23 waty. Jak się wyłączy kabel sieciowy to spada do 4 Wat.
Edytowane przez: "sake_kl" paź 24. 2019
sake_kl24/10/2019 16:22

Mam tv Sony z Androidem a mój brat ma TCL z androidem i jeżeli chodzi o a …Mam tv Sony z Androidem a mój brat ma TCL z androidem i jeżeli chodzi o aktualizację to Sony to jakaś porażka. Dodam jeszcze że pobór prądu w trybie standby to 23 waty. Jak się wyłączy kabel sieciowy to spada do 4 Wat.Porażka? W jakim sensie?? Jak wyciągniesz kabel to żre 4 Waty??? Normalnie cuda...z powietrza bierze?
F4R3L24/10/2019 16:48

Porażka? W jakim sensie?? Jak wyciągniesz kabel to żre 4 Waty??? Normalnie …Porażka? W jakim sensie?? Jak wyciągniesz kabel to żre 4 Waty??? Normalnie cuda...z powietrza bierze?


Koledze chodziło pewnie o lan
F4R3L24/10/2019 16:48

Porażka? W jakim sensie?? Jak wyciągniesz kabel to żre 4 Waty??? Normalnie …Porażka? W jakim sensie?? Jak wyciągniesz kabel to żre 4 Waty??? Normalnie cuda...z powietrza bierze?


Przecież napisałem kabel sieciowy (internet, lan, RJ45).
sake_kl24/10/2019 16:51

Przecież napisałem kabel sieciowy (internet, lan, RJ45).Może pobiera lub sprawdza aktualizacje w tym czasie.
Czytając o cudach jakie się wyprawiają na TV z androidem (zwłaszcza philips) to uderzę jednak w LG z ich systemem. C9 65 cali można mieć w lepszych pieniądzach niż tego sony
Telewizor świetny, ale na Black Friday będzie jeszcze lepiej cenowo
Joey24/10/2019 15:53

Ostatnia aktualizacja oprogramowania SONY która wprowadziła część modeli w …Ostatnia aktualizacja oprogramowania SONY która wprowadziła część modeli w bootloop lekko zniechęca mnie do brania pod uwagę tej firmy przy wymianie TV z LED na OLED


Ja też dołączam do pytania o której serii piszesz, bo u mnie nic takiego się nie dzieje. Jak mi kilka lat temu non-stop szwankował stary KD-55X8507C, to byłem stałym bywalcem community Sony i z niecierpliwością czekałem na każdą poprawkę do poprawki. Od tamtej pory wyszło tyle generacji i usprawnień w Sony Android TV, że ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

A cena naprawdę ekstra. Jeszcze niedawno kosztował 15K. Problem w tym, że ludzie, których stać na taki TV, będą raczej polować na AG9.
Nie pobiera w tym czasie aktualizacji. Trochę mniej ciągnie prądu jak się wyłączy zdalne włączanie a na infolinii Sony usłyszałem że pomiar jest robiony z wyłączonym wifi i bez żadnych dodatkowych kabli (łan, HDMI, USB). Zresztą załączam dowód z tym że 12 Wat ciągnie dekoder.
3024766-tlYhH.jpg
Najlepszych TV? B8 z zeszłego roku ma wyższą jasność niż ten szrot:)
Ktośtaki24/10/2019 17:01

Ja też dołączam do pytania o której serii piszesz, bo u mnie nic takiego si …Ja też dołączam do pytania o której serii piszesz, bo u mnie nic takiego się nie dzieje. Jak mi kilka lat temu non-stop szwankował stary KD-55X8507C, to byłem stałym bywalcem community Sony i z niecierpliwością czekałem na każdą poprawkę do poprawki. Od tamtej pory wyszło tyle generacji i usprawnień w Sony Android TV, że ciężko się do czegokolwiek przyczepić.A cena naprawdę ekstra. Jeszcze niedawno kosztował 15K. Problem w tym, że ludzie, których stać na taki TV, będą raczej polować na AG9.zapewne kolega posiada model z serii której problem nie dotyczy
Tu poniżej cały opis problemu z oficjalnego supportu wraz z wykazem modeli których problem MOŻE dotyczyć - podkreślam MOŻE ALE WCALE NIE MUSI

sony.pl/ele…297
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst