Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
40°
Opublikowano 11 godzin temu

Odtwarzacz sieciowy SONOS Era 300 Czarny

1 999zł2 167zł-8%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Janek18
Dołączył w 2021
28
436

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Sonos

Znajdź więcej okazji Sonos

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Rewolucyjna konstrukcja akustyczna, obsługująca technologię Dolby Atmos, dzięki sześciu optymalnie rozmieszczonym sterownikom w całej części przedniej, po bokach i u góry urządzenia, emituje dźwięk od ściany do ściany i od podłogi po sam sufit, zanurzając słuchacza w wielowymiarowym brzmieniu utworów. Korzyści: Nieważne, gdzie jesteś i czego słuchasz, doznania dźwiękowe zawsze będą niesamowite. Niestandardowe falowody dokładnie rozpraszają dźwięk w prawo, lewo, do przodu i do góry, tworząc rewelacyjnie szeroką scenę dźwiękową, którą możesz poczuć w całym pomieszczeniu. Wraz z członkami rodziny i znajomymi możesz przesyłać strumieniowo treści bezpośrednio ze sparowanego urządzenia Bluetooth za jednym naciśnięciem przycisku. Podłącz gramofon, komputer lub inne źródło muzyki za pomocą kabla pomocniczego i adaptera wejścia liniowego Sonos. Przesyłaj strumieniowo dźwięk najwyższej jakości z dowolnego miejsca w domu bez zakłóceń powodowanych przez połączenia telefoniczne i powiadomienia. Postaw głośnik tam, gdzie chcesz słuchać. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że głośnik mieści się świetnie na regale, blacie kuchennym, biurku czy stoliku nocnym. Funkcja sterowania głosowego.
MediaMarkt Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika flamner
  szkoda że czarny
 2. Awatar użytkownika Piotrqqqq
  jedna sztuka dostępna
 3. Awatar użytkownika KochamKisiel
  Jak ktoś ma Sonosy One to zobaczcie na koncie Sonos.com - ja miałem 30% rabatu na ulepszenie za każdy głośnik który miałem
  Awatar użytkownika DonPablo90
  Ja mam dwa sonosy one które daje każdy po -15%, i faktycznie była możliwość kupna innego za -30% . Chciałem dobrać suba do zestawu, i wieczorem jak sie logowałem to już tylko -15% moge wykorzystać….
Awatar użytkownika