Niestety, ta okazja wygasła 2 czerwca 2023.
111°
Opublikowano 3 maja 2023

Soundbar Sonos Beam 2 Odnowiony oficjalnie

1.899zł
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika Bartosz1234
Opublikowane przez
Bartosz1234
Dołączył w 2018
8
118

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Soundbary

Znajdź więcej okazji Soundbary

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Pojawił się dostępny Soundbar Sonos Beam 2 w obu wariantach kolorystycznych oficjalnie odnowiony przez Sonos. Z opinii można wywnioskować ze nie rozni się niczym od nowego. Gwarancja pełna producenta
Sonos Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

65 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Marekmg
    Marekmg
    360pln z subwooferem placilem
    Awatar użytkownika LeChuck
    LeChuck
    Ja 49,99pln z subwooferem i telewizorem.
  2. Awatar użytkownika Cichy_Software
    Cichy_Software
    Możesz dopisać co to jest? Ani w tytule ani w opisie brak takiej informacji a po obrazku trudno stwierdzić ;-(
    Awatar użytkownika Bartosz1234
    Bartosz1234 Autor
    Sorki dodane
  3. Awatar użytkownika bleq
    bleq
    Swietny sprzet, ale sama belka dupy nie urwie, trzeba dolozyc surroundy w postaci obrazkow z ikea albo kolumienek sonos one, a takze suba od sonos, a to juz robi sie wydatek. Osobiscie jestem bardzo zadowolony ze zlozonego systemu, a kupowalem go z mysla o ewentualnym zwrocie. Konkurencja ma tansze opcje, ale czy tak dopracowane? Tu jest jak z produktami Apple, przeplacasz, ale to po prostu dziala, i to wysmienicie. Doskonala aplikacja na telefon, brak zbędnych kabli, system korekcji akustyki pomieszczenia i wszystko intuicyjne. Sonos raz w roku ma oficjalne przeceny i w grudniu ta belka chodzila chyba za 1750, brand new.
    Awatar użytkownika Bartosz1234
    Bartosz1234 Autor
    Właśnie wtedy udalo mi się ja kupić. Czuje ze taka cena jednak już nie wróci
  4. Awatar użytkownika Yorar
    Yorar
    Bardzo dobra cena. Sonos bardzo rzadko ma obniżki w Polsce. Polecam do tego jako satelity półki z Ikea symfonisk.
    Awatar użytkownika keetiv
    keetiv
    Dokładnie tak! Świetnie grający zestaw w dobrej cenie. Ofkors, do pełni szczęścia brakuje basu, ale na małe pokoje wystarczy 5.0 w wykonaniu SONOSa. Plus mam niemowlaki w domu i rzadko kiedy włączę coś głośniej.
  5. Awatar użytkownika karol.pl
    karol.pl
    Beam 2 + 2x One SL kupione w grudniu poluje na suba.Polecam bardzo zacny sprzęt.
    Awatar użytkownika spavn
    spavn
    jak u Ciebie wygląda ścieżka dialogowa? Idzie tylko z przodu z soundbara? Ciekaw jestem czy da się wymusić, żeby ścieżka dialogowa szła też na tylnych satelitach
  6. Awatar użytkownika mistah
    mistah
    Ma ktoś porównanie z Beam v1? Duża przepaść?
    Awatar użytkownika lukinho
    lukinho
    Brak Dolby Atmos
  7. Awatar użytkownika s_90
    s_90
    1900zl za odnowiony soundbar bez suba?
    To jest okazja? Nie lepiej zainwestować w normalne kino?
    Awatar użytkownika Janek18
    Janek18
    Normalne tzn jakie , jakbyś mógł napisać
  8. Awatar użytkownika alexander.matuszelanski
    alexander.matuszelanski
    Ja jakis czas temu kupilem arca refurbished za 3.4k , po rozpakowaniu niczym sie nie rozni jak nowka :-P cena supcio , tez chcialem beama 2 , ale 2.6k w normalnej cenie , to juz lepiej bylo arca refurbished za pare stow więcej. (Edytowano)
    Awatar użytkownika Bartosz1234
    Bartosz1234 Autor
    Właśnie zobaczyłem ze arc biały refurb tez jest w tej cenie właśnie
  9. Awatar użytkownika spavn
    spavn
    Warto dokupować do zestawu sonos sub? (arc + SL x2)
    Awatar użytkownika PLyjo
    PLyjo
    Warto. Niestety ARC jak i BEAM ma slaby bas. Niestety lepiej wypadał Playbar (muzycznie zreszta tez). Na pocieszenie mozesz kupic jakikolwiek uzywany SUB (gen 1, 2,3) - konstrukcja ta taka sama, nie do zajechania - tylko w ostatniej wersji umozliwili podlaczenie 2xSUB ale to chyba juz tylko dla fanbojów.
Awatar użytkownika