Niestety, ta okazja już wygasła
Sonoff Touch US 3,86$ - szybka przesyłka z EU
42° Zakończono

Sonoff Touch US 3,86$ - szybka przesyłka z EU

14,99zł65zł-77%Rosegal Okazje
39
lis 19. 2019Dostawa z: Niemcy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pierwsza wersja włącznika sonoff w wersji US.
Włączniki w US różnią się kształtem włącznika (prostokątna zamiast kwadratowa) i kształtem puszki podtynkowej. Na szczęście zmiana puszki nie powinna być problemem bo to zmiana z mniejszej na większą i patrząc na to co mi dzisiaj przyszło to może i obejdzie się bez przerabiania puszki.

Cena jest bardzo niska więc jeśli komuś nie przeszkadza włącznik prostokątny to polecam. Moje u mnie już są. Doszły w kilka dni (trochę ponad tydzień).

Do tego polecam planet plusa który ma aż 15% cashback na zakupy w tym sklepie.
Za 6 włączników z przesyłką , po odliczeniu cashbacka wyszło 77 zł (za całość).


203924.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Rosegal OkazjeRosegal kody rabatowe

Grupy

39 Komentarzy
110V,60Hz? Powodzenia
@Sonoff.perve podasz wymiary tego co do puszki musi wejść?
Dobra, coś w opisie jest.
Edytowane przez: "OhMyDeerPepper" lis 19. 2019
Nie będzie pasować do europejskiej puszki. Kupiłem kiedyś US i leżą w kartonie
Skoro juz dotarły - wrzuć zdjęcia jednego egzemplarza po rozpakowaniu
Wersja EU niedostępna. Swoją droga bardzo fajne włączniki. Mam w domu dwa takie zainstalowane. Jedyny problem to taki ze żeby dobrze podłączyć tego sonofa trzeba mieć trzy kabelki w puszce wprowadzone
Da się to zainstalaować bo rozmiar puszek ewidentnie się różni ale nie wiem jak tutaj wygląda tył.
W nowym budownictwie nie ma 3 kabelków w standardzie ?
A przesyłka 5$ doliczona?
Kamil.Wu19/11/2019 13:00

A przesyłka 5$ doliczona?


Allbo jakiś kupon na darmową
Można też 12 zamówić
Nie ma to rf więc z pilota nie zadziała ,wiem bo mam od dawna , dziury trzeba specjalnie robić bo w puszki nie pasuje a puszki US są drogie cena jest taka od dłuższego czasu i sprzedać nie mogą
Edytowane przez: "Lukaszer" lis 19. 2019
Lukaszer19/11/2019 13:17

Nie ma to rf więc z pilota nie zadziała ,wiem bo mam od dawna , dziury t …Nie ma to rf więc z pilota nie zadziała ,wiem bo mam od dawna , dziury trzeba specjalnie robić bo w puszki nie pasuje a puszki US są drogie cena jest taka od dłuższego czasu i sprzedać nie mogąa nawet jak da się okrągłe większe? (takie jakie kiedyś pod sufitem łączenia się robiło)
adikadik19/11/2019 13:23

a nawet jak da się okrągłe większe? (takie jakie kiedyś pod sufitem łącz …a nawet jak da się okrągłe większe? (takie jakie kiedyś pod sufitem łączenia się robiło)


Zrobię ci wieczorek zdjęcie tyłu to zobaczysz ja dawałem bez na klej montażowy
Mam wersję europejską i ogólnie włącznik fajny, estetyczny. Jedyny minus, że często rozłącza się i nie można skorzystać z Google Home do wyłączenia/włączenia światła. Nie wiem czy to wina routera czy samego urządzenia.
Przesyłka droższa od przełącznika.
eLch19/11/2019 14:19

Mam wersję europejską i ogólnie włącznik fajny, estetyczny. Jedyny minus, ż …Mam wersję europejską i ogólnie włącznik fajny, estetyczny. Jedyny minus, że często rozłącza się i nie można skorzystać z Google Home do wyłączenia/włączenia światła. Nie wiem czy to wina routera czy samego urządzenia.


Kiedyś bawiłem się w konfigurowanie z google home i kojarzę że dało się dodać tyle że problem był z samym google home. Nie rozpoznawał polskich nazw a kiedy podpisałem prostym słowem w języku angielskim zaczęło działać.
Mistrzunio19/11/2019 14:37

Kiedyś bawiłem się w konfigurowanie z google home i kojarzę że dało się dod …Kiedyś bawiłem się w konfigurowanie z google home i kojarzę że dało się dodać tyle że problem był z samym google home. Nie rozpoznawał polskich nazw a kiedy podpisałem prostym słowem w języku angielskim zaczęło działać.


Ja ponazywałem wszystko po angielsku, nie w tym problem. Po prostu od czasu do czasu diody na włączniku zaczynają migać co świadczy, że urządzenie jest offline. Nie wiem tylko czy to wina samego urządzenia czy mojego routera
U mnie nic nie rozłącza a sterować można z aplikacji home tylko głosowe sterowanie nie działa .
e US to nie chcę Ale może ktoś sobie wpasuje
eLch19/11/2019 14:19

Mam wersję europejską i ogólnie włącznik fajny, estetyczny. Jedyny minus, ż …Mam wersję europejską i ogólnie włącznik fajny, estetyczny. Jedyny minus, że często rozłącza się i nie można skorzystać z Google Home do wyłączenia/włączenia światła. Nie wiem czy to wina routera czy samego urządzenia.


U mnie działa bez najmniejszych problemow wylaczam światło gadajac do googla
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Sonoff.perve. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst