Niestety, ta okazja już wygasła
SONOFF® DIY Wi-Fi Wireless Switch
391° Zakończono

SONOFF® DIY Wi-Fi Wireless Switch

52
sie 1. 2017
Switch WiFi do sterowania zasilaniem.

Cenę uzyskujemy z użyciem 83 punktów.

Kupiłem na ostatniej promo dwie sztuki i mogę spokojnie polecić. Sterownik nie nagrzewa się, działa za każdym razem i co ważne - bardzo fajna i przejrzysta aplikacja.
Aktualizacje społecznościowe
Powinien zadziałać kod affiliate6 do obniżenia o pare groszy

Grupy

Najlepsze komentarze
Avatar
Usunięty24865
Kiedyś kupowaliśmy pewien towar z Chin. Niestety wymagania wzrosły i potrzebny był certyfikat CE. Chińczycy bez żadnych pytań dostarczyli taki certyfikat...kolega zauważył niezgodność w certyfikacie więc wysłaliśmy testowo informację że potrzebny jest jeszcze certyfikat DUpA. Następnego dnia w skrzynce mailowej czekał certyfikat DUpA.
Co z tego, że ma CE jak potrafi spalić dom?
Edytowane przez: "Usunięty24865" sie 1. 2017
52 Komentarze
A jeszcze lepsze jest, że można na niego wgrać własny soft i działa jeszcze lepiej polecam
okwals01/08/2017 21:10

A jeszcze lepsze jest, że można na niego wgrać własny soft i działa jesz …A jeszcze lepsze jest, że można na niego wgrać własny soft i działa jeszcze lepiej polecam


napisz więcej... jaki soft i jak poprawiłeś jego funkcjonalność
dzieki, z kuponem 5/10 to wezme dwa i bedzie za 6 dolanow
Lukas_op01/08/2017 21:11

napisz więcej... jaki soft i jak poprawiłeś jego funkcjonalnośćPewnie ma na mysli supla.org , ktore jest darmowe (autorem jest Polak).
Edytowane przez: "LowcaOkazji" sie 1. 2017
jeszcze mam takie pytanko, jest może jakiś ściemniacz na wifi żeby działał z ledami i w miare tani?

banggood.com/SON…her to jest ładne i dotykowe, ale chyba nie ma funkcji ściemniacza :<
Edytowane przez: "Rzorze.Murzynio" sie 1. 2017
Rzorze.Murzynio01/08/2017 21:41

jeszcze mam takie pytanko, jest może jakiś ściemniacz na wifi żeby działał …jeszcze mam takie pytanko, jest może jakiś ściemniacz na wifi żeby działał z ledami i w miare tani? https://www.banggood.com/SONOFF-AC90-To-250V-400W-Touch-Wifi-Switch-Module-Luxury-Glass-Panel-Wireless-Timing-Switch-p-1139688.html?rmmds=detail-top-buytogether to jest ładne i dotykowe, ale chyba nie ma funkcji ściemniacza :<


Zobacz żarówkę od Xiaomi mam i jestem bardzo zadowolony.

W końcu to Xiaomi hehe
Lukas_op01/08/2017 21:45

Zobacz żarówkę od Xiaomi mam i jestem bardzo zadowolony.W końcu to Xia …Zobacz żarówkę od Xiaomi mam i jestem bardzo zadowolony.W końcu to Xiaomi hehenie chce żarówek, żarówki już mam, aktualnie mam ściemniacz z taka czerwona dioda i żeby działał z ledowymi żarówkami, jedna z sześciu żarówek musi być taka zwykła stara
Przecież to normalna cena za sonoff. Jeszcze podałeś cenę po zbiciu punktami
Z suplą jest trochę roboty, ale przynajmniej nie szpieguje tak jak dedykowany ewelink...
jaremisie 1. 2017

Przecież to normalna cena za sonoff. Jeszcze podałeś cenę po zbiciu pun …Przecież to normalna cena za sonoff. Jeszcze podałeś cenę po zbiciu punktami


może mam inne internety ale wg moich jest to najniższa cena / możliwość jej uzyskania. Raz pamiętam można było za tyle kupić i też z użyciem punktów. Masz taniej podaj, nie marudź - ja zamykam a inni Ci dziękują.
To działa tak, ze daję to w obwód (z obu stron zwykłe gniazdko 230V) i mogę telefonem sterować czy puszcza prąd czy nie ?
MariuSzzzzsie 1. 2017

To działa tak, ze daję to w obwód (z obu stron zwykłe gniazdko 230V) i mog …To działa tak, ze daję to w obwód (z obu stron zwykłe gniazdko 230V) i mogę telefonem sterować czy puszcza prąd czy nie ?


sterować i / lub ustawić harmonogram pracy a co fajne możesz to robić z każdego miejsca na ziemi aby był tylko dostęp do internetu
A ma certyfikat CE ? Jesli nie to w razie W ubezpieczyciel wypnie dupe i nie zaplaci ani złotówki
Lukas_op01/08/2017 21:11

napisz więcej... jaki soft i jak poprawiłeś jego funkcjonalność


Rzuć okiem na stronę smart-house.adrian.czabanowski.com/fir…ff/, tam jest instrukcja krok po kroku jak to zrobić i co taki soft potrafi. To nie moje, ale jestem fanem więc się dzielę. Przede wszystkim pozbywasz się chińskiej chmury i chińskiej apki, która nie wiadomo jakie informacje zbiera i gdzie je wysyła a wchodzisz w rozwiązanie otwarte i "customizowalne". Kod jest na GIT i można go sobie ściągnąć i przekompilować. Sam to robiłem i dorzucałem funkcjonalność automatycznego wyłączania po jakimś czasie. Do tego przełącznika można w prosty sposób podłączyć dodatkowy przycisk sterujący, zarówno mono- (dzwonkowy) jak i bistabilny.

A jeśli nie ten, to można też wgrać soft Supla i wtedy masz polską chmurę i polską apkę ale rozwiązanie jest już zamknięte i sam sobie nie rozbudujesz. Wgrywa się tak samo jak to powyżej a instrukcję znajdziesz w sieci. Ja się chwilę suplą pobawiłem ale potem przerzuciłem się na ten soft od Adriana.
LowcaOkazji01/08/2017 21:29

Pewnie ma na mysli supla.org , ktore jest darmowe (autorem jest Polak).


Darmowe ale zamknięte. Sam nie rozbudujesz. Ja raczej miałem na myśli to co zrobił Adrian Cz. - nazywa się AFE. Wrzuciłem linka w komentarzu powyżej.

Poza tym - to jest po prostu zbudowane na ESP8266 więc można się pobawić używając platformy do programowania arduino, jeśli ktoś ma czas.
Avatar
Usunięty24865
Kiedyś kupowaliśmy pewien towar z Chin. Niestety wymagania wzrosły i potrzebny był certyfikat CE. Chińczycy bez żadnych pytań dostarczyli taki certyfikat...kolega zauważył niezgodność w certyfikacie więc wysłaliśmy testowo informację że potrzebny jest jeszcze certyfikat DUpA. Następnego dnia w skrzynce mailowej czekał certyfikat DUpA.
Co z tego, że ma CE jak potrafi spalić dom?
Edytowane przez: "Usunięty24865" sie 1. 2017
Lukas_opsie 1. 2017

napisz więcej... jaki soft i jak poprawiłeś jego funkcjonalność


ja wrzuciłem ESP Easy, wtedy sterujesz czym chcesz np. domoticz
na jednej grupie był kupon "bobik" i wtedy 4.40$ wychodzi
Snowmansie 1. 2017

A ma certyfikat CE ? Jesli nie to w razie W ubezpieczyciel wypnie dupe i …A ma certyfikat CE ? Jesli nie to w razie W ubezpieczyciel wypnie dupe i nie zaplaci ani złotówki


oczywiście ... że nie ma
Rzorze.Murzyniosie 1. 2017

jeszcze mam takie pytanko, jest może jakiś ściemniacz na wifi żeby działał …jeszcze mam takie pytanko, jest może jakiś ściemniacz na wifi żeby działał z ledami i w miare tani? https://www.banggood.com/SONOFF-AC90-To-250V-400W-Touch-Wifi-Switch-Module-Luxury-Glass-Panel-Wireless-Timing-Switch-p-1139688.html?rmmds=detail-top-buytogether to jest ładne i dotykowe, ale chyba nie ma funkcji ściemniacza :<również szukam takowego ściemniacza jednak nie mogę nic ciekawego znaleźć. Czy poleci ktoś coś?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst