Niestety, ta okazja już wygasła
Humble Sonic Bundle - paczka gier od 1$ na PC/Steam
-33° Zakończono

Humble Sonic Bundle - paczka gier od 1$ na PC/Steam

9
lis 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższy wariant Humble Sonic Bundle 2019 za dolara (około 4 złotych) obejmuje aż 6 pozycji: Sonic Adventure 2, Sonic Adventure 2 Battle DLC, Sonic 3 & Knuckles, Sonic CD, Sonic the Hedgehog 4 - Episode I i Sonic Adventure DX.


Płacąc średnią kwotę (w chwili publikacji materiału to 5,97 dolara, czyli około 23,50 złotych) dostaniemy 4 produkcje więcej. Sonic Generations Collection, Sonic Lost World, Sonic the Hedgehog 4 - Episode 2, Sonic & SEGA All-Stars Racing.

Najwyższy próg jest znów stały bez wpływu na to, ile płacą za paczki poszczególni gracze. Wynosi 10 dolarów (około 39,50 złotych). Do wszystkich poprzednich pozycji dodane są takie jak: Sonic Mania, Sonic Macnia - Encore DLC oraz Sonic Forces.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Świetna paczka za grosze, a tu minusuja. Szkoda że nie ma darmowego weekendu, bo wyraz darmowy czyni cuda...
Już kiedyś to było część osób pewnie ma ta paczkę
Tez nie do konca rozumiem za co te minusy. Szukalem i nikt nie wrzucil. Za dolca jest kilka gier. No coz, zostawie, moze ktos skorzysta, a nie slyszal.
Dzięki! Na to czekałem!
Córka jest fanką Sonic'a.
Mimo iż część z gier z pierwszej i drugiej paczki już posiadam to na pewno przynajmniej tę najtańszą opcję wezmę aby uzupełnić kolekcję.
Polowałem na te gry na PC od dość dawna, chociaż część z nich mam na PlayStation Classic, ale zarówno w keyshopach, jak i na bazarku wychodziło drożej.
Edytowane przez: "xxeross" lis 28. 2019
Też nie wiem czemu tyle minusów. Bardzo gajna paczka gier dla dzieci.
na jaką platformę?
artur.kurylak28/11/2019 12:33

na jaką platformę?


Na Humble są zdaje się tylko na PC w postaci kluczy do Steam.
e-Rick28/11/2019 13:34

Na Humble są zdaje się tylko na PC w postaci kluczy do Steam.No włąsnie nie bo bywały pakiety na PS4 - stąd moje pytanie
Opłaca się jest legitne
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst