Niestety, ta okazja już wygasła

SONGMICS Regał na buty z 8 półkami

cze 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Informacje o tym produkcie
  • Twój pomocnik do utrzymania porządku: Przy każdej zmiany pory roku masz problem ze znalezieniem miejsca do przechowywania swoich butów? Ten regał na buty pomoże Ci w tym. Dzięki 8 półkom zapewnia wystarczająco dużo miejsca na 16 par butów męskich lub 20 par butów damskich.
  • Każda minuta życia jest ważna: nie musisz spędzać wielu godzin na składaniu tego regału na buty. Prosta konstrukcja i zrozumiała instrukcja (instrukcja może nie być dostępna w języku polskim) – dzięki temu można w mgnieniu oka ustawić ten produkt i rozpocząć wielkie porządkowanie kolekcji obuwia.
  • Brawa dla tego wszechstronnego rozwiązania: Umieść ten regał stojący w korytarzu, aby uporządkować buty; w salonie, aby zaprezentować je w sposób dekoracyjny; pod schodami, aby przechowywać pudełka... Popuść wodze swojej fantazji.
  • Perfekcyjne połączenie: wzmocnione metalowe drążki, wodoodporne półki z włókniny i łączniki z tworzywa sztucznego klasy premium – połączenie tych materiałów zapewnia stabilność regału. Każda półka ma nośność do 3 kg; a ponadto jest łatwa w czyszczeniu.
  • Twój regał, Twój wybór: jeden duży regał z 8 półkami lub 2 małe regały? Wybór należy do Ciebie. Jak duża jest odległość między półkami? Tak duża, jak chcesz. Ponadto można zdjąć półkę, aby stworzyć wystarczająco dużo miejsca na wysokie kozaki.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

26 Komentarzy