Niestety, ta okazja już wygasła
Sonda wędkarska Deeper Start
167° Zakończono

Sonda wędkarska Deeper Start

399zł489zł-18%Komputronik Okazje
17
167° Zakończono
Sonda wędkarska Deeper Start
wrz 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pierwsza wstawka.
Bardzo fajna podstawowa sonda wędkarska w dobrej promocji.
Pozwala sprawdzić:
- Głębokość łowiska
- Temperaturę wody
- Strukturę oraz ukształtowanie dna
- Wykryć ryby/ławice, określić na jakiej głębokości się ona znajduje oraz jakiej wielkości są to ryby (wskazanie za pomocą jednej z 3 ikon mała, średnia oraz duża [pojęcie względne])
Wszystkie informacje i dane techniczne w linku

komputronik.pl/pro…wcB
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Na ile takie coś poprawia efektywność łowienia? Pomaga nie zrywać zestawów przez zaczepy - to na pewno. Grunt sobie można spokojnie samemu zmierzyć. No, ale jak z tymi rybami. Wspomniana ławica nie porusza się przypadkiem na tyle szybko, że ciężko w nią trafić? No i ostatecznie: nie zabija to przyjemności łowienia?
Tu nie chodzi o ryby tylko o zabawkę . Dla mnie fajna .
pilnik12/09/2020 08:41

Komentarz usunięty


Kolego, mój post składa się z pytań i zamiast pisać Ci coś nieprzyjemnego dam lepiej okazję na nie odpowiedzieć.
Wersja Pro kosztuje prawie 900 zł , wersja pro+ ponad tysiąc. To już lepiej kupić centrale rybną ...
pilnik12/09/2020 08:41

Komentarz usunięty


Weź go przeproś, a nie dopierdzielasz się z rana jak nic złego/obraźliwego nie napisał:) Dzięki za zwrócenie uwagi na wersję pro.
Warto kupić tę wersję podstawową?
loqovy12/09/2020 09:03

Warto kupić tę wersję podstawową?


Bawiłem się starszą wersją "inna obudowa" kolega mi pożyczył żeby przetestować nad Odrą . Jest o tyle dobra że pokazuje grunt / ukształtowanie dnia , jeżeli rzucisz kule Zanetowa to też ja pokaże i możesz określić jak szybko pracuje . Bo i najważniejsze pokazuje ryby jeżeli masz wolne 400zl na urządzenie to śmiało brać. Dolicz do tego że potrzebujesz jakieś dobrej wędki z 200-300 ćw. Kołowrotek i polecam plecionkę 0.50 głupio by było zerwać zabawkę
Mam pytanie jak z tego korzystać? Sam łowię z wywózki z gruntu i co, powinienem to zamocować do 2 wędki i non stop mieć to w wodzie nad moim zestawem? Przecież zaraz to spłynie z falą albo z pradem i będzie 40 metrów dalej. Albo się splacze z zestawem wlasciwym.Czy może tylko sobie wysondować zwinąć a następnie w to samo miejsce umieścić zestaw? A co jak nie masz łódki zanetowej tylko zarzucasz zestawy to rzuca się tym jak rakietą?
Edytowane przez: "Rafal_Przyb" wrz 12.
JakubRaczyński12/09/2020 09:22

Bawiłem się starszą wersją "inna obudowa" kolega mi pożyczył żeby przete …Bawiłem się starszą wersją "inna obudowa" kolega mi pożyczył żeby przetestować nad Odrą . Jest o tyle dobra że pokazuje grunt / ukształtowanie dnia , jeżeli rzucisz kule Zanetowa to też ja pokaże i możesz określić jak szybko pracuje . Bo i najważniejsze pokazuje ryby jeżeli masz wolne 400zl na urządzenie to śmiało brać. Dolicz do tego że potrzebujesz jakieś dobrej wędki z 200-300 ćw. Kołowrotek i polecam plecionkę 0.50 głupio by było zerwać zabawkę


Dzięki za opinie. Zazwyczaj spinninguje w woderach/idąc brzegiem rzeki także kolejna wędka z deeperem przy sobie to słabe rozwiązanie. Chociaż kusi. Przemyśle temat
Delicja_12/09/2020 08:49

W rtv euro agd taniej... …W rtv euro agd taniej... https://www.euro.com.pl/echosondy/deeper-fishfinder-start.bhtml


W momencie wstawiania wstawki cena w RTV była 489 :-) ale dzięki za info!
loqovy12/09/2020 10:05

Dzięki za opinie. Zazwyczaj spinninguje w woderach/idąc brzegiem rzeki t …Dzięki za opinie. Zazwyczaj spinninguje w woderach/idąc brzegiem rzeki także kolejna wędka z deeperem przy sobie to słabe rozwiązanie. Chociaż kusi. Przemyśle temat


Zobacz filmiki w necie :-) duży ciężar wyrzutu potrzebujesz jeśli chcesz trzaskać nią na duże odległości.
Żeby sprawdzić co jest 20 metrów od brzegu możesz spokojnie odpiąć kabłąk a sondę rzucić ręką.... Ja np łowiąc na paprochy jestem w stanie rzucić mniej więcej tak samo ręcznie jak wędka z 2g twisterem :-)
Rafal_Przyb12/09/2020 09:52

Mam pytanie jak z tego korzystać? Sam łowię z wywózki z gruntu i co, pow …Mam pytanie jak z tego korzystać? Sam łowię z wywózki z gruntu i co, powinienem to zamocować do 2 wędki i non stop mieć to w wodzie nad moim zestawem? Przecież zaraz to spłynie z falą albo z pradem i będzie 40 metrów dalej. Albo się splacze z zestawem wlasciwym.Czy może tylko sobie wysondować zwinąć a następnie w to samo miejsce umieścić zestaw? A co jak nie masz łódki zanetowej tylko zarzucasz zestawy to rzuca się tym jak rakietą?


Rzucasz tym jak spiningiem po wylądowaniu w wodzie zaczynasz powoli zwijać (sprowadzać ja do siebie) sonda przesyła obraz na telefon w czasie prawie rzeczywistym więc jeśli na telefonie pokaże ci się interesujące cię miejsce albo odpowiednią głębokość itp wystarczy spojrzeć w którym miejscu na wodzie znajduje się sonda i później po całkowitym zwinięciu po prostu tam zarzucać czy to grunt, spławik czy spinning :-)
tomek_kulinski12/09/2020 08:31

Na ile takie coś poprawia efektywność łowienia? Pomaga nie zrywać zestawów …Na ile takie coś poprawia efektywność łowienia? Pomaga nie zrywać zestawów przez zaczepy - to na pewno. Grunt sobie można spokojnie samemu zmierzyć. No, ale jak z tymi rybami. Wspomniana ławica nie porusza się przypadkiem na tyle szybko, że ciężko w nią trafić? No i ostatecznie: nie zabija to przyjemności łowienia?


Pomaga - znasz ukształtowanie dna, głębokość i mniej więcej czy są ryby (to czy je zlowisz nie zależy już od tego ustrojstwa i nie ma ona wpływu czy będą chciały brać)
Unikniesz rzucania w puste i np nieodpowiednie miejsca co nie znaczy że i w takich nie złowisz czegoś nagle przepływającego
Ot - kolejna zabawka która trochę pomaga :-)

Jeśli wybierzesz miejsce z roślinnością i tam będziesz rzucał to niestety w zerwaniu nie przeszkodzi ale jeśli nie robisz tego celowo pomoże w jakimś stopniu uniknąć takich miejsc

Nie zabija przyjemności z łowienia a daje kolejne wyzwanie - iść porzucać sonda żeby poznać wodę na przyszłość
Mam i naprawde fajna sprawa. Można wyczaić gdzie siedzi ryba. Jak ktoś wedkuje to jest to fajna sprawa. Tylko tak jak pisał kolega musi być dobry zestaw z plecionką.
Rafal_Kniewski12/09/2020 10:32

Rzucasz tym jak spiningiem po wylądowaniu w wodzie zaczynasz powoli zwijać …Rzucasz tym jak spiningiem po wylądowaniu w wodzie zaczynasz powoli zwijać (sprowadzać ja do siebie) sonda przesyła obraz na telefon w czasie prawie rzeczywistym więc jeśli na telefonie pokaże ci się interesujące cię miejsce albo odpowiednią głębokość itp wystarczy spojrzeć w którym miejscu na wodzie znajduje się sonda i później po całkowitym zwinięciu po prostu tam zarzucać czy to grunt, spławik czy spinning :-)


Kupione. Czas przebadać Wkrę
loqovy12/09/2020 17:01

Kupione. Czas przebadać Wkrę


Mam nadzieję że będziesz zadowolony! :-)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rafal_Kniewski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst