Niestety, ta okazja już wygasła
Sonax Extreme - Szampon Samochodowy Koncentrat
163° Zakończono

Sonax Extreme - Szampon Samochodowy Koncentrat

13,99zł27,99zł-50%Tesco Okazje
13
sie 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa przecena w Tesco Gocław.
Bardzo dobry szampon sam używam.
Jak nie masz pod ręką wody zdemineralizowanej, to dzięki temu, po myciu nie zostają białe smugi.
Cena wyjściowa w tesco przesadzona ale i tak dobra oferta taniej nie ma szans kupić.

Opis producenta:
W swej ofercie posiada serię produktów o oznaczeniu Sonax Xtreme. Jest to seria produktów wzbogacona o nanocząsteczki, które jeszcze bardziej poprawiają wysoką skuteczność działania produktów. Niemieccy kierowcy nie mają wątpliwości: jeśli chcesz aby twój samochód wyglądał jak nowy, Sonax jest jedynym słusznym wyborem.

Wysoce wydajny koncentrat szamponu do mycia powierzchni lakierowanych, metali, szkła, tworzywa sztucznego i gumy, ze specjalnymi dodatkami wspomagającymi proces suszenia. Po wyschnięciu na umytej powierzchni nie pozostają ślady po zaciekach - i to bez wycierania.

Pojemność: 1000 ml

Kod producenta: 02153000

Kod EAN: 4064700215306
180296.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

13 Komentarzy
Cos ciekawego na Goclawiu? Warto jechac?
Ja przez ostatni tydzień bardzo zastanawiałem sięnad kupnem szamponu samochodowego ,żeby w wolnym czasie sobię samochód obmyć ale przemyślałem to i szkoda wydawać na te szampony złotówki. LEpiej jechać raz po raz na tą myjnie i mieć święty spokój.
Monster217/08/2019 13:06

Ja przez ostatni tydzień bardzo zastanawiałem sięnad kupnem szamponu sa …Ja przez ostatni tydzień bardzo zastanawiałem sięnad kupnem szamponu samochodowego ,żeby w wolnym czasie sobię samochód obmyć ale przemyślałem to i szkoda wydawać na te szampony złotówki. LEpiej jechać raz po raz na tą myjnie i mieć święty spokój.


Od kiedy to płukanie auta to to samo co mycie? Na myjni bezdotykowe można co najwyżej auto ochlapac a nie umyć.
Avatar
Usunięty176470
Potrzebuje czegoś preparatu na pęknięcie 10cm na przedniej szybie. Zna ktoś coś bym to kupił zrobił od ręki? W poniedz i tak szybę wymienię.
I sorry za spam
A za okazję Plusik
Edytowane przez: "Usunięty176470" sie 17.
Campus2317/08/2019 14:01

Od kiedy to płukanie auta to to samo co mycie? Na myjni bezdotykowe można c …Od kiedy to płukanie auta to to samo co mycie? Na myjni bezdotykowe można co najwyżej auto ochlapac a nie umyć.


JA jestem innego zdania jest na pewno wygodniej a efekt na pewno nie gorszy przynajmniej nie zedrzesz lakieru przez te tanie preaparatu a druga sprawa nie każdy może sobie pozwolić myć ,,samemu samochód'' bo ustawa zabrania przez ekologie myć chyba,że masz swój odpływ.
Monster217/08/2019 14:12

JA jestem innego zdania jest na pewno wygodniej a efekt na pewno nie …JA jestem innego zdania jest na pewno wygodniej a efekt na pewno nie gorszy przynajmniej nie zedrzesz lakieru przez te tanie preaparatu a druga sprawa nie każdy może sobie pozwolić myć ,,samemu samochód'' bo ustawa zabrania przez ekologie myć chyba,że masz swój odpływ.


Jak efekt nie gorszy to po takim myciu i takim przetrzyj auto ircha - zobaczysz w którym przypadku auto jest umyte
Bardzo dobry Szampon, mam, polecam. Efekt osuszania dziala.
KUKIdb17/08/2019 14:13

Jak efekt nie gorszy to po takim myciu i takim przetrzyj auto ircha - …Jak efekt nie gorszy to po takim myciu i takim przetrzyj auto ircha - zobaczysz w którym przypadku auto jest umyte


MAsz kilka trybów przy myjce woskowanie,suszenie i inne ktorych ci teraz z glowy nie wymienie więc wygląda dobrze. IDealnie nie umyję myjka ,ale efekt i tak moim zdaniem lepszy bo nie musisz się męczyć szamponem i wiaderkiem a ustawka w wiekszosci miejsc zabrania takiego mycia.
Monster217/08/2019 15:13

MAsz kilka trybów przy myjce woskowanie,suszenie i inne ktorych ci teraz z …MAsz kilka trybów przy myjce woskowanie,suszenie i inne ktorych ci teraz z glowy nie wymienie więc wygląda dobrze. IDealnie nie umyję myjka ,ale efekt i tak moim zdaniem lepszy bo nie musisz się męczyć szamponem i wiaderkiem a ustawka w wiekszosci miejsc zabrania takiego mycia.szczotkowa nadaje się tylko do aut flotowych, gdzie nikt za bardzo o samochody nie dba, parę lat i następne. niszczy lakier.
natomiast bezdotykowe zostawiają mgiełkę brudu, tak jak napisał kolega wyżej przetrzyj po takim myciu szmatką to zobaczysz jaka jest brudna. niestety jak raz na jakiś czas nie umyjesz tradycyjną metodą, jeszcze dodatkowo, używając jeden preparat do konserwacji plastików, jeden do pozbycia się smoły i dodatkowo przynajmniej raz na pół roku dobry wosk. to nie licz że auto będzie wyglądać przyzwoicie.
michal.roman59q17/08/2019 15:45

szczotkowa nadaje się tylko do aut flotowych, gdzie nikt za bardzo o …szczotkowa nadaje się tylko do aut flotowych, gdzie nikt za bardzo o samochody nie dba, parę lat i następne. niszczy lakier.natomiast bezdotykowe zostawiają mgiełkę brudu, tak jak napisał kolega wyżej przetrzyj po takim myciu szmatką to zobaczysz jaka jest brudna. niestety jak raz na jakiś czas nie umyjesz tradycyjną metodą, jeszcze dodatkowo, używając jeden preparat do konserwacji plastików, jeden do pozbycia się smoły i dodatkowo przynajmniej raz na pół roku dobry wosk. to nie licz że auto będzie wyglądać przyzwoicie.


Korzystam z bezdotykowej, zgodze się z tym ,że pozostaje trochę brudy,ale większość społeczeństwa nie umyje samochodu szamponem np przed blokiem w którym mieszka bo zdąży w tym czasie podjechać samochód policji który wystawi stosowny mandat. Ewentualnie może sobię wtedy umyć go bezpiecznie na myjce swoim szamponem,ale to w zależności jakie okoliczności lokacji itd.
Jak ktoś mieszka w bloku to się wybiera na bezdotykowa rano bądź wieczorem z wiaderkiem z szamponem i gąbką. Dla najlepszego efektu polecam dwa wiaderka. Jedno z czystą wodą a drugie z szamponem - nie rysujemy wtedy lakieru bo płuczemy gąbkę w tym 1 a później do 2.
Ja używam szamponów ADBL lub Rrcustoms.
Co do stanu lakieru polecam raz na pół roku nałożyć wosk na lakier. Wtedy będziemy mieli w dobrym stanie.
Tytuł trochę mylący .. dopisz że to samochodowy bo jeszcze jakiś Brajanek kupi i sprawdzi na sobie
Monster217/08/2019 15:13

MAsz kilka trybów przy myjce woskowanie,suszenie i inne ktorych ci teraz z …MAsz kilka trybów przy myjce woskowanie,suszenie i inne ktorych ci teraz z glowy nie wymienie więc wygląda dobrze. IDealnie nie umyję myjka ,ale efekt i tak moim zdaniem lepszy bo nie musisz się męczyć szamponem i wiaderkiem a ustawka w wiekszosci miejsc zabrania takiego mycia.


Jak nie masz warunkow to jasne.
Spr umyc szamponem i wyglinkowac.
Wtedy mozna mowic o czystym aucie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst