solidne plecaki od Zalando
27°Zakończono

solidne plecaki od Zalando

AvatarUsunięty129145
paź 26. 2016
bardzo solidnie wykonane, najczęściej z grubego materiału z podszewką wewnątrz
29469.jpg

od przecen na stronie zalando.pl urywamy -15% kodem ZALPAYPALPL, a dodatkowo 10% zwrotu z przekierowania Planetplus planetplus.pl/skl…nia

mwz. 300 zł więc po prostu wrzuć kilka sztuk, zwrot do 100 dni za free

na obrazku przykładowe przeceny bez zrywki kodem i bez odliczenia zwrotu planety czyli od tych cen odejmujemy jakieś 21 % (bo zwrot planety jest od wartości netto).

przykładowo cena plecaka za 70 zł wyniesie około 56 zł, a plecaka za 76 zł około 61 zł po wszystkich rabatach i cashbacku.


Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Avatar
Usunięty12914Autor
jak rozumiem minusują nabywcy ortalionów z biedronki. proponuję zaryzykować, zwrot jest gratis i można się zaskoczyć jakością wykonania. tak grube parciaki w TK MAXX widziałem ostatnio pod dwie stówy.
Edytowane przez: "Usunięty12914" paź 26. 2016
Usunięty12914paź 26. 2016

jak rozumiem minusują nabywcy ortalionów z biedronki. proponuję za …jak rozumiem minusują nabywcy ortalionów z biedronki. proponuję zaryzykować, zwrot jest gratis i można się zaskoczyć jakością wykonania. tak grube parciaki w TK MAXX widziałem ostatnio pod dwie stówy.


większość -10% to jakiś super deal? nie sądze
Avatar
Usunięty12914Autor
większość przeceniona o 20-35%. dodatkowo masz -15% kodem i 5% netto od Planetplusa czyli średnio 40-50% od ceny startowej. rozumiem, że ludzie spodziewają się produktów na poziomie 19-39 zł bo za tyle przeważnie można grzebać w koszach biedronki przy ostatnich sztukach. proponuję spojrzeć z innej strony - wykonanie, jakość materiałów i stylistyka. zamów sobie np. te dwa modele i pomacaj w domu bo to nic nie kosztuje:

zalando.pl/pie…tml

zalando.pl/pie…tml

zamawiałem trzy różne jako balast do zamówienia i wszystkie trzy zostają. jeden dla siebie, inne wrzucę pod choinkę bo dawno nie widziałem tak fajnie obszytych solidnych plecaków. jeśli moja opinia nie wystarcza to zerknij na komentarze do produktów, często te pozakupowe odczucia są podobne do moich wrażeń.
Plecaki fajne, promocja spoko. Nie rozumiem tylko nagabywania Biedronki na każdym kroku. Większość ludzi robi tam zakupy i większego problemu z tym nie ma
Avatar
Usunięty12914Autor
wybacz, nie mam nic do biedry, ma spoko ceny. czasami mam jednak wrażenie, że wiele osób każdą okazję ocenia przez pryzmat najtańszych promocji tej sieci. być może niepotrzebnie się do tego odniosłem kilkukrotnie. pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy