Soki sloneczna tlocznia za 12,99zl @ kaufland
248°Zakończono

Soki sloneczna tlocznia za 12,99zl @ kaufland

Pepper 6
lip 21. 2016
Od dziś do następnej środy w marketach Kaufland promocja na soki 5l Słoneczna tłocznia. Cena promocyjna 12,99 zł - normalna 24 zł.

Do wyboru są różne rodzaje. Tym razem nie ma zastrzeżenia, że wybrane smaki. Zdjęcie akurat pokazuje jedną półkę ale było soków dużo do wyboru i w dwóch miejscach.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Avatar
Usunięty15518
No byłem dziś i widziałem jak stoi, ludzie za bardzo się nie rzucają.
Ja jakoś nie mogę się przełamać po tym jak kupowałem w Auchan po 9.99 zł (takie bez kartonu) w raz nawet za 7.99 trafiłem i to wersję z pomarańczy która potrafi i 40 zł kosztować. Niby wiem, że 2,6zł/litr to tanio ale na razie wolę sobie wyciskać z jabłek z targu obok domu gdzie płacę 5 zł za 10 kilo.:)
Autor Pepper
Usunięty15518lip 21. 2016

No byłem dziś i widziałem jak stoi, ludzie za bardzo się nie rzucają. Ja ja …No byłem dziś i widziałem jak stoi, ludzie za bardzo się nie rzucają. Ja jakoś nie mogę się przełamać po tym jak kupowałem w Auchan po 9.99 zł (takie bez kartonu) w raz nawet za 7.99 trafiłem i to wersję z pomarańczy która potrafi i 40 zł kosztować. Niby wiem, że 2,6zł/litr to tanio ale na razie wolę sobie wyciskać z jabłek z targu obok domu gdzie płacę 5 zł za 10 kilo.:)
Też bym wolał własnego wyrobu ale jak się nie ma sprzetu do wyciskania to się płaci za gotowe Ja nie kupowałem i tak tego soku narazie bo jak jest gorąco to wole wodę pić czystą.
To co jest w sklepie to nie jest świeżo wyciskany sok i nawet tak nie smakuje - polecam zaopatrzyć się w wyciskarkę wolnoobrotową (za 500 można kupić) zł i samemu zrobić.
5l innej firmy widywałem już po 9-10zł, także średnia promocja.
Kupilem jak juz ostatnio byla ta promocja... Jablkowo- Gruszkowy i smak jest dla mnie subiektywnie 6/10
a ja w koncu dostałem pomarańczowo jabłkowy i pomarańczowo grejfrutowy a i ma wyciskarkę i bardzo mi one smakują a w malym mieście taniej nie znajdziesz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy