Niestety, ta okazja już wygasła
Sok jabłkowy tłoczony , nfc 10L w cenie 16.99, w dobrej cenie również Jogurt naturalny Primo Zott 3.5zł/kg. Auchan
859° Zakończono

Sok jabłkowy tłoczony , nfc 10L w cenie 16.99, w dobrej cenie również Jogurt naturalny Primo Zott 3.5zł/kg. Auchan

48
Zaktualizowano maj 7. 2019 (Opublikowano maj 6. 2019)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sok jabłkowy nfc 10l za 16.99 bardzo dobra cena 1.7zl za litr. Oraz jogurt naturalny primo zott przy zakupie 1 opakowania 2 możemy miec za 1gr. Fajna opcja bo jogurty pakowane w mniejsze pojemniki 125g cena za 1kg to 3.5zl. Za 3.5zł mamy 8 pudełeczek 125g co równa się 1kg. Z tego co sprawdziłem na pepper to 5zł jest już ceną promocyjną. A tu mamy za 3.5zł.
Oferta od 7 do 15 maja. Auchan.
156742.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Kris_198506/05/2019 09:59

Cena marzenie. Chciałbym wierzyć, że to jest prawdziwy, 100% sok NFC. Ja sa …Cena marzenie. Chciałbym wierzyć, że to jest prawdziwy, 100% sok NFC. Ja sam wożę swoje jabłka do tłoczni. W ubiegłym roku 400kg. Płacę za 5L worek 10pln. Jak policzyłem wszystkie koszty, to wychodzi mi jakieś 2.20-2.30 za litr... Przepłaciłem 😨


Kiedy wreszcie zrozumiecie, że transport i wytłoczenie 100 ton jest tańszy per kilogram/litr niż zawiezienie przyczepki spadów doczepionej do matiza i ich.wytłoczenie...
2289483-d5jli.jpgDzięki za wstawkę! Właśnie wracam z zakupów w Grudziądzu.
48 Komentarzy
Dobra cena

PS. NFC = Not from concentrate, a nie takie nfc jak jest w telefonie
2284593-qQi3l.jpg
Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.

Tak z ciekawości, po wpisaniu nazwy tego jogurtu w googla :

2284598.jpg
PS. ktoś może wie, co przedstawia zdjęcie?
Edytowane przez: "TomaszKK" maj 6. 2019
Marketing w Auchan na wysokim poziomie
Jakość wprost proporcjonalna do ceny. Słabe, rozwodnione siki.
TomaszKK9 min

Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.


2 opakowania po 4 szt. 8szt o wadze 125g tak coś około 44gr 1szt.
TomaszKK22 min

Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.Tak z c …Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.Tak z ciekawości, po wpisaniu nazwy tego jogurtu w googla :[Obrazek] PS. ktoś może wie, co przedstawia zdjęcie?


chwyt przedni do AR-15
^ coś jak to
2284659-1EQbl.jpg
Dajcie znać do kiedy jest termin przydatności soku jakby ktoś był i mógł sprawdzic.
Cena marzenie. Chciałbym wierzyć, że to jest prawdziwy, 100% sok NFC. Ja sam wożę swoje jabłka do tłoczni. W ubiegłym roku 400kg. Płacę za 5L worek 10pln. Jak policzyłem wszystkie koszty, to wychodzi mi jakieś 2.20-2.30 za litr... Przepłaciłem 😨
Edytowane przez: "Kris_1985" maj 6. 2019
TomaszKK1 g, 19 min

Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.Tak z c …Czyli rozumiem że kupując 3 jogurty place średnio za 1szt 44 grosze.Tak z ciekawości, po wpisaniu nazwy tego jogurtu w googla :[Obrazek] PS. ktoś może wie, co przedstawia zdjęcie?


Zdjęcie przedstawia jogurt, Google się nie myli.
Kris_198506/05/2019 09:59

Cena marzenie. Chciałbym wierzyć, że to jest prawdziwy, 100% sok NFC. Ja sa …Cena marzenie. Chciałbym wierzyć, że to jest prawdziwy, 100% sok NFC. Ja sam wożę swoje jabłka do tłoczni. W ubiegłym roku 400kg. Płacę za 5L worek 10pln. Jak policzyłem wszystkie koszty, to wychodzi mi jakieś 2.20-2.30 za litr... Przepłaciłem 😨


Kiedy wreszcie zrozumiecie, że transport i wytłoczenie 100 ton jest tańszy per kilogram/litr niż zawiezienie przyczepki spadów doczepionej do matiza i ich.wytłoczenie...
allium.sapiens06/05/2019 10:24

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że transport i wytłoczenie 100 ton jest tańszy …Kiedy wreszcie zrozumiecie, że transport i wytłoczenie 100 ton jest tańszy per kilogram/litr niż zawiezienie przyczepki spadów doczepionej do matiza i ich.wytłoczenie...


Wy rozumiecie. Wy wiecie, że w ubiegłym roku skupy płaciły 6-10 groszy za kg jabłek!

Chodzi mi o to, że Caprio czy inna Riviva (coś identycznego z naturalnym) potrafi kosztować ponad 2pln za litr, a tu masz 1L 100% soku NFC w cenie półlitrowej butelki wody "mineralnej".
Kris_198506/05/2019 10:30

Wy rozumiecie. Wy wiecie, że w ubiegłym roku skupy płaciły 6-10 groszy za …Wy rozumiecie. Wy wiecie, że w ubiegłym roku skupy płaciły 6-10 groszy za kg jabłek!Chodzi mi o to, że Caprio czy inna Riviva (coś identycznego z naturalnym) potrafi kosztować ponad 2pln za litr, a tu masz 1L 100% soku NFC w cenie półlitrowej butelki wody "mineralnej".


Ale do kogo te żale? Caprio może sprzedawać nawet po 10 zł jak ludzie będą kupować. A koszt produkcji litra mogą mieć na poziomie 50 gr. I nic Ci do tego. Odżałuj te 17 zł, zawieź próbke do badania i upewnij się, że to prawdziwy sok NFC albo podróba. Wyjdzie na twoje, może jakiś piniondz z tego będziesz miał.
Siać ferment i spiskować pod sklepem albo w internetach każdy chłop potrafi.
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 6. 2019
allium.sapiens06/05/2019 11:00

Ale do kogo te żale? Caprio może sprzedawać nawet po 10 zł jak ludzie będą …Ale do kogo te żale? Caprio może sprzedawać nawet po 10 zł jak ludzie będą kupować. A koszt produkcji litra mogą mieć na poziomie 50 gr. I nic Ci do tego. Odżałuj te 17 zł, zawieź próbke do badania i upewnij się, że to prawdziwy sok NFC albo podróba. Wyjdzie na twoje, może jakiś piniondz z tego będziesz miał.Siać ferment i spiskować pod sklepem albo w internetach każdy chłop potrafi.


Ja nie czerpię papieru w domu, bo byłoby taniej niż ryza w makro...
Stwierdzam tylko fakt, że (za)bardzo tanio. Porównaj sobie ceny soków NFC w innych sklepach. A Ty się spinasz i atakujesz.
PEACE, Bracie
zrobiłem nie tak dawno cydr z tego kartonu 10 l i wyszedł tak samo dobry, jak z jabłek, z których wycisnąłem sok w poprzednie lato
Kris_19855 min

Ja nie czerpię papieru w domu, bo byłoby taniej niż ryza w ma …Ja nie czerpię papieru w domu, bo byłoby taniej niż ryza w makro...Stwierdzam tylko fakt, że (za)bardzo tanio. Porównaj sobie ceny soków NFC w innych sklepach. A Ty się spinasz i atakujesz.PEACE, Bracie


Ja sie nie spinam tylko nie rozumiem, że komuś jest żal, że ktoś inny kupi taniej sok. Troche to przeczy temu Twojemu "bratowaniu" więc pozwól, że nie ulegnę tej pseudo-hippisowskiej retoryce.
Po to coś sklep daje taniej żeby pozyskać klienta i tyle. Sprzeda coś taniej a być może zarobi na czymś innym. A znów kto inny przyjdzie tylko po sok. Tyle. Promocja to promocja. To nie regularna cena. I trzeba potrafić to odróżnić.
Edytowane przez: "Impi" maj 6. 2019
Avatar
Usunięty67246
joseba06/05/2019 11:38

zrobiłem nie tak dawno cydr z tego kartonu 10 l i wyszedł tak samo dobry, j …zrobiłem nie tak dawno cydr z tego kartonu 10 l i wyszedł tak samo dobry, jak z jabłek, z których wycisnąłem sok w poprzednie lato


Podrzuc jakaś fajna recepturę na cydr
NFC mokry sen właścicieli smartfonów XIaomi.
@zorka@grochu@szaq mozna podbić ? Bardzo korzystna okazja od dziś. Dzieki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst