Słodki (?) bonus od Plusa
90°Zakończono

Słodki (?) bonus od Plusa

3
kwi 8. 2016
W dniach 11-12 kwietnia za doładowanie numeru na kartę w sieci Plus na kwotę od 30 do 99 złotych dostaniemy dodatkowe 30% na konto główne. Promocja ta wypada blado w porównaniu do poprzednich promocji Plus, kiedy można było otrzymać nawet 100% wartości doładowania, ale lepszy taki "słodki bonus" niż żaden.

Szczegóły promocji w załączonym regulaminie, który jest tak samo niewielki jak wysokość bonusowego doładowania...

3 Komentarze

tak samo niewielki jak wysokość bonusowego doładowania

30% to wg ciebie mało? i to jeszcze na konto główne i nadal ci mało?

SEOKwi 8.

tak samo niewielki jak wysokość bonusowego doładowania30% to wg ciebie mało? i to jeszcze na konto główne i nadal ci mało?Tak, beznadzjenie droga sieć jak i nijaka promocja.

Autor

SEOKwi 8.

tak samo niewielki jak wysokość bonusowego doładowania30% to wg ciebie mało? i to jeszcze na konto główne i nadal ci mało?


weź pod uwagę, że w Plusie praktycznie nie ma pakietów obniżających koszt rozmowy, tak jak w Play i innych sieciach, mam numer w tej sieci od niedawna i szukałem ostatnio informacji na temat obniżenia kosztu minuty rozmowy (0,29 zł), niestety okazuje się, że za bardzo nie ma jak tego zrobić... na dobrą sprawę zatem, gdyby się nad tym zastanowić, to dopiero przy bonusie 100% wartości doładowania koszt rozmowy zostaje obniżony o połowę (do 14,5 grosza za minutę), co i tak nie jest szczególnie dobrym wynikiem...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst