Soczewki na 5 dni za darmo!
461°Zakończono

Soczewki na 5 dni za darmo!

21
cze 5. 2016
Za kontaktowani rozdaja soczewki Dailes za darmo
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
21 Komentarzy
Wszystko ok, ale standardowe soczewki w salonie stacjonarnym, nawet po uwzglednieniu wszystkich mozliwych rabatow z programu zakontaktowani, sa drozsze niz te zamawiane na Allegro (od ponad dwoch lat zamawiam u uzytkownika okosklep.pl z Lodzi, wszystko zawsze bylo ok).
Zbanowany
Jakis haczyk? Czy można po prostu iść i odebrać sobie te soczewki bezpłatnie i pa?
Dzięki. Będę miał na 10 dni:) Konto już tam miałem ale podałem inny telefon i przeszło. Może nie będą sprawdzać.
Autor
Po prostu idziesz i odbierasz a przynajmniej tak rozumiem regulamin
Czy Wasza partia też jest 'podwinięta'? W sensie że soczewki w opakowaniu są w ruloniku, a nie jak większość przylegająca do dna.
Autor
Moja jest w porządku
Skorzystałem już parę razy :-)
a sprawdzę czy lepiej widać w 0.5 jak za darmo
Kiedy się moc wybiera? Są dla astygmatykow?
coolikcze 5. 2016

Kiedy się moc wybiera? Są dla astygmatykow?


W salonie już mówisz, co potrzebujesz. Jak akurat nie mają, to zamawiają.
To nie są soczewki dla osób z astygmatyzmem. W zakontaktowani masz 4 modele soczewek jednodniowych: za-kontaktowani.pl/web…owe a w akcji dostaniesz tylko te pierwsze, Dailies Total 1.
A czy dostanę gdzieś soczewki dzienne do astygmatyzmu, jak np. Pro Clear Toric lub odpowiedniki, dla wady L +0,5 -2,75 10 st.
P +1,0 -4,25 165 st.?
Czy zadając takie pytanie liczysz ze ktoś będzie szukał i Ci odpowie?? Odwiedź salon lub najlepiej kilka punktów i wszystkiego sie dowiesz. Te darmowe nie da dla astygmatyzmu
Jest ktoś w stanie udostępnić jpg tego vouchera ? dostałem w mailu, ale 10minutmail nie obsługuje html ;c
@Adwin niestety voucher jest imienny, ma unikalny numer i kod zabezpieczający. I są one weryfikowane.
DoReMicze 5. 2016

@Adwin niestety voucher jest imienny, ma unikalny numer i kod …@Adwin niestety voucher jest imienny, ma unikalny numer i kod zabezpieczający. I są one weryfikowane.


damn, czyli musze jeszcze raz na normalny mail ;c
DoReMicze 5. 2016

@Adwin niestety voucher jest imienny, ma unikalny numer i kod …@Adwin niestety voucher jest imienny, ma unikalny numer i kod zabezpieczający. I są one weryfikowane.

​Na jakiej zasadzie są one weryfikowane?
@Krystoldinho w jednym salonie pani spisała ode mnie numer i kod i na tej podstawie zamówiła szkła. Wiem od znajomych, że jak szkła były w salonie, to pani wstukała numer kuponu i kod w komputer. No i najważniejsze - na kuponie jest też zaznaczony salon, w którym możesz odebrać szkła (wybiera się go w formularzu).

Zresztą, zobaczcie sami:
63844-6ApkC.jpg

Nie miałem jeszcze z soczewkami do czynienia. Okulary używam tylko przy komputerze. Co mam im powiedzieć jak zapytają jakie soczewki wybieram? Jakieś specjalne badanie trzeba by zrobić czy tylko to co okulista stwierdził czyli np cylinder -1.5 oś 170; -2,0 os 10?
@TigerGG moc szkieł jest inna niż okularów. Soczewka jest w zupełnie innym miejscu... Jeśli nigdy nie używałeś szkieł kontaktowych, najlepiej iść do okulisty na dobranie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy