Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy 30 dniowe- krotka data
174°

Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy 30 dniowe- krotka data

2,60zł59zł-96% 10zł
15
174°
Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy 30 dniowe- krotka data
wrz 4. 2020
Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy 30 dniowe data waznosci do 31 pazdziernika
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Warto dodać że tylko -0.50
15 Komentarzy
Warto dodać że tylko -0.50
wiktoria1004/09/2020 18:01

Warto dodać że tylko -0.50ktoś do połówek kupuje soczewki?
root66604/09/2020 18:08

ktoś do połówek kupuje soczewki?


Chyba nie, dlatego na wyprzedaży.
Soczewki mimo wszystko zawsze czuć i nie można na przykład sobie drzemki walnąć z założonymi.
TheShineBox04/09/2020 18:19

Chyba nie, dlatego na wyprzedaży.Soczewki mimo wszystko zawsze czuć i nie m …Chyba nie, dlatego na wyprzedaży.Soczewki mimo wszystko zawsze czuć i nie można na przykład sobie drzemki walnąć z założonymi.


Noszę od kilku lat, zdejmuje na noc zawsze ale raz na kilka miesięcy zdarzy się przespać w soczewkach. Nie wiem co nosiłeś bo chyba soczewki z azbestu ale dobre soczewki jedno że są niewyczuwalne na codzień, dwa że nawet awaryjnie przetrzymane na noc nie grożą niczym przykrym następnego dnia.
Owszem są osoby z wrażliwymi oczami, które muszą utrzymywać nawet regulaminowy czas noszenia soczewek bo zaczynają szczypać się są to przypadki nieczęste i soczi nie mają tu nic do rzeczy tylko uwarunkowanie genetyczne oczu.
Edytowane przez: "Nathan_Drake" wrz 4.
Nathan_Drake04/09/2020 18:39

Noszę od kilku lat, zdejmuje na noc zawsze ale raz na kilka miesięcy z …Noszę od kilku lat, zdejmuje na noc zawsze ale raz na kilka miesięcy zdarzy się przespać w soczewkach. Nie wiem co nosiłeś bo chyba soczewki z azbestu ale dobre soczewki jedno że są niewyczuwalne na codzień, dwa że nawet awaryjnie przetrzymane na noc nie grożą niczym przykrym następnego dnia.Owszem są osoby z wrażliwymi oczami, które muszą utrzymywać nawet regulaminowy czas noszenia soczewek bo zaczynają szczypać się są to przypadki nieczęste i soczi nie mają tu nic do rzeczy tylko uwarunkowanie genetyczne oczu.


To być może ja.
Bo nawet na krótko jak się zdrzemnę z soczewkami to jest słabo.
J&J Acuvue advance. Więc porządne soczewki
TheShineBox04/09/2020 18:19

Chyba nie, dlatego na wyprzedaży.Soczewki mimo wszystko zawsze czuć i nie m …Chyba nie, dlatego na wyprzedaży.Soczewki mimo wszystko zawsze czuć i nie można na przykład sobie drzemki walnąć z założonymi.


Są dostępne w sprzedaży soczewki w których można nawet okazjonalnie spać np. oasis , mają duże nawodnienie i przepuszczalność. Soczewek nie powinno czuć na oku, jeśli czujesz soczewki to znaczy , że coś jest nie tak. Najczęściej przyczyną jest źle dobrana marka lub promień krzywizny ( np. 8.6/ 8.4)o którym rzadko wspomina okulista.

Jedna z lepszych korporacji produkująca soczewki i płyny jest Alcon.

Przy soczewkach warto również inwestować w lepsze płyny - część osób kupuje drogie soczewki i bardzo tanie płyny dziwiąc się, że ich soczewki są jakieś złe.

Oczywiście będą też osoby które z. Tanimi soczewki i płynami nie mają problemu.
Edytowane przez: "hophop" wrz 4.
hophop04/09/2020 19:00

Są dostępne w sprzedaży soczewki w których można nawet okazjonalnie spać np …Są dostępne w sprzedaży soczewki w których można nawet okazjonalnie spać np. oasis , mają duże nawodnienie i przepuszczalność. Soczewek nie powinno czuć na oku, jeśli czujesz soczewki to znaczy , że coś jest nie tak. Najczęściej przyczyną jest źle dobrana marka lub promień krzywizny ( np. 8.6/ 8.4)o którym rzadko wspomina okulista.Jedna z lepszych korporacji produkująca soczewki i płyny jest Alcon. Przy soczewkach warto również inwestować w lepsze płyny - część osób kupuje drogie soczewki i bardzo tanie płyny dziwiąc się, że ich soczewki są jakieś złe. Oczywiście będą też osoby które z. Tanimi soczewki i płynami nie mają problemu.


Nie czuję soczewki w oku promień krzywizny mam dobrze dobrany.
Tylko po dosyć krótkim czasie moje oczy się męczą soczewkami.
Tak mam i myślałem, że tak ma większość.
Używam płynu Alcona, najnowszy chyba teraz rodzaj Pure Moist.
Nosiłem Acuvue Oasys w trybie ciągłym miesiąc albo więcej (producent zaleca max. 1 tydzień). Z czasem spadała ostrość widzenia i konieczność częstszego stosowania kropli nawilżających, wtedy wymieniałem soczewki.
Zatem nie wiem, jak Wy macie dobrane soczewki, że nie możecie w nich przyciąć drzemki.
Edytowane przez: "critical_error" wrz 4.
Rozumiem że są oszczędni co oleju nie wymieniają, bo można kupić nowe auto, można nie myć zębów i oszczędzać na paście, bo można mieć szufladkę, ale oczy? Naprawdę warto ryzykować wzrok dla paru groszy?
wiktoria1004/09/2020 18:01

Warto dodać że tylko -0.50


Dokładnie! Stracilem 15 sek zycia na szukaniu swojej mocy i dodatkowo nie wiem jak żyć z rozczarowaniem. Milego piątunia
Ja akurat noszę zerówki 24h. Zazwyczaj zaczynam je czuć po 3 tygodniach i to już oznacza konieczność wymiany. Do tego krople kilkanaście razy dziennie.
Minus. Tylko jedna moc i do tego zaledwie -0.5.
critical_error04/09/2020 19:15

Nosiłem Acuvue Oasys w trybie ciągłym miesiąc albo więcej (producent zale …Nosiłem Acuvue Oasys w trybie ciągłym miesiąc albo więcej (producent zaleca max. 1 tydzień). Z czasem spadała ostrość widzenia i konieczność częstszego stosowania kropli nawilżających, wtedy wymieniałem soczewki.Zatem nie wiem, jak Wy macie dobrane soczewki, że nie możecie w nich przyciąć drzemki.


To nie jest kwestia dobrania, tylko wrażliwości oczu myślę.
Przyznaję, że zazdroszczę tego ciągłego noszenia.
Edytowane przez: "TheShineBox" wrz 5.
TheShineBox05/09/2020 00:19

To nie jest kwestia dobrania, tylko wrażliwości oczu myślę.Przyznaję, że z … To nie jest kwestia dobrania, tylko wrażliwości oczu myślę.Przyznaję, że zazdroszczę tego ciągłego noszenia.


Oczy mam raczej wrażliwe, a przynajmniej miałem. Pierwsze próby zakładania soczewek trwały po 30 minut 😪
Akurat teraz w soczewkach chodzę mało, bo nawet świeże z opakowania nie dają takiej ostrości widzenia jak okulary.
Wada - 1.5 i - 2.0 bez astygmatyzmu.
Witam serdecznie,

Z przykrością muszę powiadomić, że niestety jesteśmy zmuszeni anulować zamówienie z powodu braku towaru. Na zamówiony produkt, złożyliśmy zamówienie w hurtowni, jednak dziś okazało się, że hurtownia również ma braki i nie jest w stanie określić kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeżeli zamówienie zostało opłacone, środki zostaną zwrócone na te sam numer konta.
Jeszcze raz przepraszam i życzę miłego dnia,
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst