Niestety, ta okazja już wygasła
Sniper: Ghost Warrior 3 - Edycja Season Pass PC
281° Zakończono

Sniper: Ghost Warrior 3 - Edycja Season Pass PC

19,99złEmpik Okazje
9
Zaktualizowano paź 27. (Opublikowano wrz 14.)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Udaj się za linię wroga w najlepszej współczesnej strzelance wojennej. Obierz własną ścieżkę i wykonuj misje w nieprzyjaznym, otwartym świecie.

Bądź snajperem: eliminuj wrogów z dystansu. Bierz pod uwagę czynniki takie jak różnica wysokości, prędkość i kierunek wiatru, kontrola oddechu, postawa oraz broń i amunicja.

Bądź duchem: szpieguj swoich wrogów i eliminuj ich po cichu dzięki rozmaitym rodzajom broni. Rozbudowany system szpiegostwa zawiera między innymi rozpoznanie za pomocą drona oraz nawigację pionową.

Bądź wojownikiem: zbierz wiele rodzajów zaawansowanej broni i modyfikuj ją w zależności od potrzeb twojej misji i twojego stylu walki. Wybierz spośród karabinów szturmowych, strzelb, karabinów maszynowych, a nawet materiałów wybuchowych.

Bądź wszystkimi jednocześnie: jesteś amerykańskim żołnierzem zrzuconym za linię wroga w Gruzji, niedaleko granicy z Rosją. Bezlitośni gubernatorzy wojskowi przejęli kontrolę nad częścią terytorium, a twoim zadaniem jest nie dopuścić do pogrążenia całego kraju w chaosie.

Odkrywaj ogromny otwarty świat z dynamiczną zmianą pogody oraz cyklem dnia i nocy, które mają wpływ na twoją rozgrywkę i twoje decyzje. Sniper: Ghost Warrior 3 jest historią o braterstwie, wierze i zdradzie na ziemi ogarniętej wojną domową.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

9 Komentarzy
Kopiuj wklej cena słaba była kiedyś za 14
JanuszCebula30514/09/2019 12:31

Kopiuj wklej cena słaba była kiedyś za 14


Ja kupiłem w empiku 2 mce temu lub 3 za 4 zł
-cebulinho-04/10/2019 11:18

Ja kupiłem w empiku 2 mce temu lub 3 za 4 zł


Wersja pudełkowa ?
4 płyty kod steam i jakiś season pass tyle że chyba po terminie. Aktywowałem a na steamie 75 zł. Śmiech na sali. Tak sniper 3
Edytowane przez: "-cebulinho-" paź 5.
-cebulinho-05/10/2019 11:19

4 płyty kod steam i jakiś season pass tyle że chyba po terminie. Ak …4 płyty kod steam i jakiś season pass tyle że chyba po terminie. Aktywowałem a na steamie 75 zł. Śmiech na sali. Tak sniper 3


Dzialal ten season pass ?
@Pepper prośba o podbicie oferta ponownie dostępna. @Almane
Edytowane przez: "megalodon" paź 27.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst