Niestety, ta okazja już wygasła
Sniper: Ghost Warrior 3 - Edycja Season Pass
231° Zakończono

Sniper: Ghost Warrior 3 - Edycja Season Pass

13,99zł Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
35
lip 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Udaj się za linię wroga w najlepszej współczesnej strzelance wojennej. Obierz własną ścieżkę i wykonuj misje w nieprzyjaznym, otwartym świecie.

Bądź snajperem: eliminuj wrogów z dystansu. Bierz pod uwagę czynniki takie jak różnica wysokości, prędkość i kierunek wiatru, kontrola oddechu, postawa oraz broń i amunicja.

Bądź duchem: szpieguj swoich wrogów i eliminuj ich po cichu dzięki rozmaitym rodzajom broni. Rozbudowany system szpiegostwa zawiera między innymi rozpoznanie za pomocą drona oraz nawigację pionową.

Bądź wojownikiem: zbierz wiele rodzajów zaawansowanej broni i modyfikuj ją w zależności od potrzeb twojej misji i twojego stylu walki. Wybierz spośród karabinów szturmowych, strzelb, karabinów maszynowych, a nawet materiałów wybuchowych.

Bądź wszystkimi jednocześnie: jesteś amerykańskim żołnierzem zrzuconym za linię wroga w Gruzji, niedaleko granicy z Rosją. Bezlitośni gubernatorzy wojskowi przejęli kontrolę nad częścią terytorium, a twoim zadaniem jest nie dopuścić do pogrążenia całego kraju w chaosie.

Odkrywaj ogromny otwarty świat z dynamiczną zmianą pogody oraz cyklem dnia i nocy, które mają wpływ na twoją rozgrywkę i twoje decyzje. Sniper: Ghost Warrior 3 jest historią o braterstwie, wierze i zdradzie na ziemi ogarniętej wojną domową.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

35 Komentarzy
Dzięki kupione! Fajna gierka
Nie polecam Dużo bugów i jest krotka
W dwójce miałem chyba z 200 godzin nabite, genialnie grywalny multi był, mimo że niedopracowany. Wspaniale się sprowadzało na ziemię wszystkich wymiataczy z CSów czy innych Battlefieldów. W tej grze trzeba było się uczyć taktyki, strzelania i poruszania praktycznie od nowa. Doświadczenie z innych gier niewiele dawało i każdy nowicjusz mógł się dość łatwo wdrażać bez względu na wcześniejsze doświadczenia z FPSami.
na STEAM jest za 14, 39
BlaccK_MagiC24/07/2019 15:59

Jak multi, da się pograć?Właśnie nie miałem okazji testować wtedy ;/ problemy z netem. Ale sam SP był ciekawy i dość znośnie zrealizowany
Kupione, zobaczymy czy przyjdzie
Ta grę trzeba pobrac czy jest na płycie
?
Kozak giera
Anulowali
Na x one jest za 30zl . Tylko pewno zaraz będzie anulowanie
Dzięki!
Zamówione (onion)Do anulacji czas start..........
Anulowali 2 min od zamówienia.
Ehhh empik
Nowa czy używana ?
Chętnie od kogoś odkupie do 50zl
To jest pełna wersja gry + season pass? Czy sam pass?
Vritta25/07/2019 12:43

To jest pełna wersja gry + season pass? Czy sam pass?


Sam pass
Vritta25/07/2019 12:43

To jest pełna wersja gry + season pass? Czy sam pass?


Pełna wersja gry z seassion pass, wersja BOX
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst