Śnieżka Kolory Natury 5l, wybrane kolory
441°Zakończono

Śnieżka Kolory Natury 5l, wybrane kolory

19
Lokalniemar 13. 2018
76587-3Jop6.jpg
76587-rYkiu.jpgPromocja lokalna w Castorama Komorniki

Dostępne kolory:
-delikatny len
-świeża limonka
-kropla cytryny
-żółte słoneczniki
-fioletowy irys
-liliowy zakątek
-purpurowa róża
-zimowa szarość
-srebrzysty księżyc
i kilka innych.

Normalnie za 2,5l jakieś 38zł trzeba wyłożyć.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Przepraszam za minusa. Nie mogę cofnąć. Czy admini ruszą du...ę i coś w tym kierunku zrobią ?
19 Komentarzy
Brałbym !! Niech ktoś mnie oznaczy w komentarzu lub wyśle prywatną wiadomość gdyby okazja pojawiła się gdzieś na południu Polski
Dobra cena I kolory
Przepraszam za minusa. Nie mogę cofnąć. Czy admini ruszą du...ę i coś w tym kierunku zrobią ?
Tego właśnie szukam szkoda że tylko lokalnie miałbym pomalowane za 400zl
Edytowane przez: "skresz" mar 13. 2018
Malowałem lateksową śnieżką ścianę w sypialni, kolor czerwony. NIE POLECAM. Po pół roku ściana wygląda jakby ktoś na nią narzygał. Wszystko widać, wystarczy dotknąć ścianę czystą, suchą, umytą ręką - zostaje ślad. Dla porównania w kuchni mam Beckersa (też lateks), półtora raza droższy, ale ściany są idealne, nawet w okolicy pieca - wystarczy przemyć wilgotną gąbką, wszystko schodzi.
Śnieżki nie da się za chiny umyć - już kupiłem czerwonego beckersa, żeby się pozbyć tej śnieżkowej gangreny.
A ja wywalilem tydzien temu tule kasy na dekorala.
Przecież Śnieżka to najtańsza i zarazem najgorsza farba. RickyMP ma całkowitą rację. Szkoda kasy i nerwów na nią
Nie polecam Śnieżki.
U mnie.magnat wymiata wycieram scierka plamy od.paluchow zabitych komarow robalow itd i ani sladu
danuta.korzecmar 13. 2018

U mnie.magnat wymiata wycieram scierka plamy od.paluchow zabitych komarow …U mnie.magnat wymiata wycieram scierka plamy od.paluchow zabitych komarow robalow itd i ani sladu


A najlepsze w tym że Śnieżka produkuje magnat, a całkiem inne farby.
1. Tikkurila
2. Beckers
3. Magnat

Jak ktoś lubi przepłacać, to kupi właśnie farby z promocji jak ta w tym wątku. Powiedzmy że poza podium można dać Bondex, ale nieiwem czy na 4 miejscu, czy poprostu podkreślić że jest akceptowalny (wydajność nizsza niz te powyżej)
RickyMPmar 13. 2018

Malowałem lateksową śnieżką ścianę w sypialni, kolor czerwony. NIE POLECA …Malowałem lateksową śnieżką ścianę w sypialni, kolor czerwony. NIE POLECAM. Po pół roku ściana wygląda jakby ktoś na nią narzygał. Wszystko widać, wystarczy dotknąć ścianę czystą, suchą, umytą ręką - zostaje ślad. Dla porównania w kuchni mam Beckersa (też lateks), półtora raza droższy, ale ściany są idealne, nawet w okolicy pieca - wystarczy przemyć wilgotną gąbką, wszystko schodzi.Śnieżki nie da się za chiny umyć - już kupiłem czerwonego beckersa, żeby się pozbyć tej śnieżkowej gangreny.


Zagruntowaleś przed malowaniem kolego?
ra-vaumar 14. 2018

1. Tikkurila2. Beckers3. MagnatJak ktoś lubi przepłacać, to kupi właśnie fa …1. Tikkurila2. Beckers3. MagnatJak ktoś lubi przepłacać, to kupi właśnie farby z promocji jak ta w tym wątku. Powiedzmy że poza podium można dać Bondex, ale nieiwem czy na 4 miejscu, czy poprostu podkreślić że jest akceptowalny (wydajność nizsza niz te powyżej)


A wg mnie właśnie Bondex Smart Paintball to nr1. Ta z okazji to rzeczywiście szajs.
Paint oczywiście
AntyS86mar 14. 2018

Zagruntowaleś przed malowaniem kolego?


Zagruntowałem cztery razy, malowałem trzema warstwami. Ale jaki związek ma gruntownie z brudzącą się farbą?
RickyMPmar 14. 2018

Zagruntowałem cztery razy, malowałem trzema warstwami. Ale jaki związek ma …Zagruntowałem cztery razy, malowałem trzema warstwami. Ale jaki związek ma gruntownie z brudzącą się farbą?


Co to za technologia?
Grunt jedna warstwa, na to dwie warstwy kolor, zawsze ładne ściany.

Ps. Do gruntowania używam farby białej Kabe i gruntu (mieszam wg tajnych proporcji - zawsze podkład wychodzi idealny pod malowanie).
ra-vaumar 14. 2018

Co to za technologia? :pGrunt jedna warstwa, na to dwie warstwy kolor, …Co to za technologia? :pGrunt jedna warstwa, na to dwie warstwy kolor, zawsze ładne ściany.Ps. Do gruntowania używam farby białej Kabe i gruntu (mieszam wg tajnych proporcji - zawsze podkład wychodzi idealny pod malowanie).


Gdybym miał opowiedzieć historię mojego remontu, powstałby niezły scenariusz sitcomowo-slapstickowej komedii, więc wstrzymam się z opisami :P
Niemniej jednak wszystkie ściany malowałem podobną "technologią" i śnieżka wypadła najgorzej.
przy remoncie pierwszy pokój malowałem właśnie taką śnieżką. powiem szczerze, że dramat. 4 warstwy i nadal widać smugi, muszę pomalować pokój na nowo, ale oczywiście problem bo już meble wstawione itp. Resztę mieszkania malowałem Magnatem, i tu już po pierwszej warstwie było dobrze, a po drugiej jest super. Także radzę się 5 razy zastanowić zanim się spróbuje przyoszczędzić parę zł na farbie.
Nie ma to jak porównać rozwodnione marketowe g***** z beckersem bondexem itd. nawet ta śnieżka barwy natury które są w normalnych sklepach to przepaść to tego szajsu z marketów. Mój znajomy malował kiedyś sciane czymś takim kupionym w normalnym sklepie, zabrakło mu dokupił w Brico i mimo że wg puszki niby to samo to kolor jaśniejszy rozwodnione byle czym, aby cena była.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Wojtek_. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst