Niestety, ta okazja już wygasła
Smoothie jabłko, szparagi i limonka
505° Zakończono

Smoothie jabłko, szparagi i limonka

2,99zł5,99zł-50%Biedronka Okazje
41
505° Zakończono
Smoothie jabłko, szparagi i limonka
lut 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA:
Prawdopodobnie wyprzedaż Smoothie Vital Fresh w Biedronce o smaku: jabłko, szparagi i limonka, pojemność 750 ml.

Prawdopodobnie błąd cenowy na Smoothie Vital Fresh w Biedronce. W tej cenie tylko smak: jabłko, szparagi i limonka o pojemności 750 ml.

Cena podstawowa 5,99 PLN/cena w aktualnej promocji 4,99 PLN/cena w czytniku i na kasie 2,99 PLN.

Biedronka, Kraków, Łokietka 5
Nie wiem czy to lokalny błąd, czy w całej Polsce.

Cena wyprzedażowa potwierdzona w kilku Biedronkach.


238973.jpg238973.jpg238973.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
41 Komentarzy
Idę sprawdzić
Całkiem dobre, kupiłam ostatnio za 4,99
Żaden błąd - po prostu przecena! Masz zresztą na czytniku info, że przecena 50%.
P.S. Nadużycia zwrotu "błąd cenowy" powinny być piętnowane...
arkopolo28/02/2020 11:53

Żaden błąd - po prostu przecena! Masz zresztą na czytniku info, że prze …Żaden błąd - po prostu przecena! Masz zresztą na czytniku info, że przecena 50%.P.S. Nadużycia zwrotu "błąd cenowy" powinny być piętnowane...


Przecież nie ma nigdzie w gazetce o promocji 50% są tylko na soki,czyli miał rację z tym błędem cenowym.
Dobry jest ten smak? Nigdy nie próbowałem, odstraszają mnie te szparagi, ale w takiej cenie kusi przetestować.
RafalKraw28/02/2020 12:20

Dobry jest ten smak? Nigdy nie próbowałem, odstraszają mnie te szparagi, al …Dobry jest ten smak? Nigdy nie próbowałem, odstraszają mnie te szparagi, ale w takiej cenie kusi przetestować.


Nie pamiętam dokładnie, ale grubo ponad 60% to sok jabłkowy. Limonki i szparagów jest tam niewiele, więc nie jest to jakiś typowy przecier warzywny.
Inne smaki po 5,99
RafalKraw28/02/2020 12:20

Dobry jest ten smak? Nigdy nie próbowałem, odstraszają mnie te szparagi, al …Dobry jest ten smak? Nigdy nie próbowałem, odstraszają mnie te szparagi, ale w takiej cenie kusi przetestować.Bałem się tego smaku ale jest fajny. Bardzo jabłkowy (zawartość jabłek 63%)
arkopolo28/02/2020 11:53

Żaden błąd - po prostu przecena! Masz zresztą na czytniku info, że prze …Żaden błąd - po prostu przecena! Masz zresztą na czytniku info, że przecena 50%.P.S. Nadużycia zwrotu "błąd cenowy" powinny być piętnowane...Nie ma w żadnej gazetce informacji o tej cenie.
Nie napisałem też, że to błąd cenowy tylko "Prawdopodobnie błąd cenowy".
Właśnie wróciłem z biedry. Wydaje mi się że to może być wyprzedaż tego smaku, gdyż do tej pory stały one razem z innymi smoothie, a teraz tam zostało zapełnione innymi smakami a ten stoi na innej półce i jest nawet czerwona cenówka na 2.99.
Nawet dobre, u mnie wszystkie z bardzo krótką datą.
Superszwagier28/02/2020 12:14

Przecież nie ma nigdzie w gazetce o promocji 50% są tylko na soki,czyli m …Przecież nie ma nigdzie w gazetce o promocji 50% są tylko na soki,czyli miał rację z tym błędem cenowym.


Zauważ, że obniżki nie tylko pojawiają się na tych towarach, które są w gazetce! Z doświadczenia mogę przypuszczać, że dla danej sieci sklepów są pracownicy (lokalni, regionalni, ogólnopolscy - nie wiem jak to jest zorganizowane), którzy analizują stany magazynowe produktów (szczególnie spożywki, której przecież "ucieka" data, a słabo się sprzedaje) i czasem pojawiają się właśnie tego typu wyprzedaże, w większości są to lokalne akcje, ale niekoniecznie. A teraz przykład: Biedra sprzedaje różne smaki Smoothie, ale ktoś zauważa, że ten konkretny smak nie schodzi jak reszta. A termin przydatności nieubłaganie biegnie.. No i co należy zrobić, aby zachęcić ludzi do spróbowania czegoś nowego i automatycznie wyzbyć się nadwyżki? Ano właśnie dać np. obniżkę -50%. Nigdy nie spotkaliście się z obniżkami na jakiś "dziwny/egzotyczny" produkt spożywczy (np. owoce liczi w syropie, kaktus w słoiku, pędy bambusa lub inne dziwne produkty/smaki), który nie schodzi jak reszta bardzo popularnych? I właśnie ja obstawiam, że to jest dokładnie ten przypadek obniżki.

Edit: Widzę, że powyższe komentarze tylko potwierdzają moją teorię - mało chodliwy smak, krótka data itp.
P.S. Za wstawkę plusik - chętnie dziś spróbuję tego smaku
Edytowane przez: "arkopolo" lut 28.
Bez względu czy błąd czy promocja najważniejsza jest cena. Jak cena jest ok, to po co się roztrząsać.
Edytowane przez: "zorrek" lut 28.
Pewnie im mysz wpadła na linię produkcyjną i zrobili promocję...
nie wiem czy wiecie ale nie powinno się łączyć owoców z warzywami przy wyciskaniu soków czy robieniu smoothie. Wyjątkiem są jabłka
krol.zenek28/02/2020 16:07

nie wiem czy wiecie ale nie powinno się łączyć owoców z warzywami przy wyci …nie wiem czy wiecie ale nie powinno się łączyć owoców z warzywami przy wyciskaniu soków czy robieniu smoothie. Wyjątkiem są jabłka


I co teraz?
U mnie są te smoothie ale z datą do 22 lutego
wlasnie kupilam i spojrzzalam na date dopiero po wejsciu do domu i takze data 22-02 a nie mam paragonu... wypilam troszke i nie wiem czy to pic?
maria_wesolowska28/02/2020 20:59

wlasnie kupilam i spojrzzalam na date dopiero po wejsciu do domu i takze …wlasnie kupilam i spojrzzalam na date dopiero po wejsciu do domu i takze data 22-02 a nie mam paragonu... wypilam troszke i nie wiem czy to pic?


Pasteryzowane, pij śmiało 🤪 Moje miały ważność do 13.03.2020 r.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst