Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Smoke and Sacrifice za darmo w koreańskim Microsoft Store dla Xbox Live Gold / GPU @ Xbox One

maj 31. 2022
Abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać grę Smoke and Sacrifice za darmo z poziomu koreańskiego Sklepu Microsoftu.


Dom Sachi leży na malutkiej połaci ziemi otoczonej lodowym pustkowiem. Jej społeczność rozwija się dzięki oddaniu wobec Słonecznego Drzewa, zastępującego utracone światło słońca. Po złożeniu pierworodnego syna w ofierze Słonecznemu Drzewu, Sachi odkrywa mroczną tajemnicę ukrytą za aurą kapłańskiej życzliwości. Czy pozna prawdę, którą skrywają podziemia? A może zginie w kłębowisku śmiertelnych oparów?

Smoke and Sacrifice jest fabularną grą RPG z otwartym światem. Kluczem do przetrwania jest tu eksploracja i eksploatacja żywych ekosystemów. Twórz, walcz, przetrwaj i eksploruj krainy ogromnego, ręcznie malowanego świata. Zanurz się w gotyckiej przygodzie, gdzie każda postać ma swoją historię.

Czy Sachi pozna prawdę? Czy uda jej się pokonać przeciwności, przechytrzyć istoty czyhające na jej błąd oraz wymknąć majaczącemu w pobliżu dymowi, który chcące odrzeć ją z życia i wspomnień?
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz