Smatrwatch 65% taniej @ GearBest
117°Zakończono

Smatrwatch 65% taniej @ GearBest

23
gru 11. 2015
U80 Inteligentny zegarek z funkcją połączeń / wiadomości, stoper / Alarm / Kalendarz / Kalkulator / Krokomierz i wiele innych.
Do wyboru kolor czerwony - 65% a biały i czarny w cenie 44 zł.
Link do oferty: gearbest.com/sma…tml

Sklep sprawdzony, zamawiałem kilka razy i doszło bez problemu. Płatność przez paypal lub podajesz nr.karty debetowej.
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
na aliexpress są za 8.88 z wysyłką od dobrego sprzedawcy, słaby deal.
Kobegru 11. 2015

na aliexpress są za 8.88 z wysyłką od dobrego sprzedawcy, słaby deal. (pi …na aliexpress są za 8.88 z wysyłką od dobrego sprzedawcy, słaby deal.daj link
Autor
Autor
Kobegru 11. 2015

na aliexpress są za 8.88 z wysyłką od dobrego sprzedawcy, słaby deal. (pi …na aliexpress są za 8.88 z wysyłką od dobrego sprzedawcy, słaby deal.


zawsze to 1$ taniej
Fajny deal. Tylko... co ten smartwatch takiego ma, żeby go aż nazywać "porządnym"? :-)
DoReMigru 11. 2015

Fajny deal. Tylko... co ten smartwatch takiego ma, żeby go aż nazywać "p …Fajny deal. Tylko... co ten smartwatch takiego ma, żeby go aż nazywać "porządnym"? :-)Dokładnie - porządny to jest No.1 G2 - z pulsometrem i kamerą, a ten tu - zwykły smartwatch, ale cena zacna - 43 zł z przesyłką, jest git.
Black/Red/White Sport U8 Smartwatch,Smartwatch U8 Clock Bluetooth Waist watch android wearable devices For Android&IOS Phone aliexpress.com/ite…tml (from AliExpress Android) cena 8.88 na aplikacji mobilnej.
Autor
DoReMigru 11. 2015

Fajny deal. Tylko... co ten smartwatch takiego ma, żeby go aż nazywać "p …Fajny deal. Tylko... co ten smartwatch takiego ma, żeby go aż nazywać "porządnym"? :-)


Racja, zmienię opis z porządny na dobry
Marogru 11. 2015

Racja, zmienię opis z porządny na dobry


A może w ogóle bez żadnych przymiotników przed ? :-)
nie polecam sklepu wystawiaja przedmioty chociaz nie maja ich na stanie
Polecam do Ja DZ09 a to mi sie wydaje ze nie bardzo z jakością :-)
Ostatnie 31 sztuk non stop. Pic na wodę...Chyba że nikt nie kupił....
Autor
Farikgru 11. 2015

Ostatnie 31 sztuk non stop. Pic na wodę...Chyba że nikt nie kupił....u mnie pokazuje, że zostało tylko 11 sztuk...
Ha, Pepperki znowu się dały zrobić w wieczne promocje GearBesta. Tym razem rzuciły się na jakiś totalny szmelc za dolara taniej, bo było tylko ostatnie 31 sztuk!

Za miesiąc przyjdzie paczka i będzie standardowe pytanie - "po jaką cholerę mi ten śmieć". Ani to nie wygląda, ani nie jest za bardzo funkcjonalne, a już na pewno wstyd z tym wyjść do ludzi.
dobrze, że ty się nie dałeś wyrobić:)
Oj stary, nawet nie wiesz ile odebrałem takich paczek, "bo ładnie wyglądało na zdjęciach" Na szczęście poszło na Allegro.
flat rate shipping to czym mi dojdzie
@reklamy2209 pocztą zwykłą, ale bez numeru śledzenia, więc nie wiadomo kiedy. Rok temu jak z nimi zaczynałem, to standardem były paczki w 2 tygodnie, teraz to nawet do 6 dobijają
@MolibdenowyMateusz Dzięki a pytanie mam czy to bedzie polecony ekonomiczny bez sledzenia ale rejestrawany czy nie rejestrowany. Chodzi mi o to czy jest szansa ze nie dojdzie?


@reklamy2209 Jasne, dostawa w stylu concierge jeszcze Zwykły list dostaniesz o ile dostaniesz. Mi tam wszystkie przyszły, ale jak wspomniałem idzie to koszmarnie długo ostatnimi czasy i niestety czasami widzę narzekania, że niektórym się zgubiła paczucha.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy