73°
Zakończono
Smartwatch Ulefone Uwear za 88 zł
Smartwatch Ulefone Uwear za 88 zł

Smartwatch Ulefone Uwear za 88 zł

Kod rabatowy na smartwatcha - cena wyjsciowa 29.99$ - po użyciu kodu 22.99 $

ok 88 zł po rabacie

Kod zniżkowy - Uwear

10 Komentarzy

ceny podajemy w PLN!!

Autor

Poprawione

Fajne "toto"? Ktoś widział na żywo?

Autor

Na żywo jeszcze nie, ale zamówiłem jak dojdzie to podziele się opinią.

@mmxv Ja widziałem podobne. Jakaś bzdurna funkcjonalność w stylu liczenia kroków (żeby chociaż prawidłowo), wyświetlanie powiadomień (masz 2 nowe wiadomości i tyle, zamiast wyświetlić każdą z nich) i jakieś pierdoły w stylu odpalania aparatu/programu do muzy. W ogóle się to nie umywa do nawet najtańszego Android Wear, ani nie można nic nowego dograć. Kompletnie. Bez. Sensu.


Wspomniałem, że aby to w ogóle działało trzeba ściągnąć specjalną apkę? No to jak będziecie mieli szczęście to będzie na Google Play, ale z reguły jest na jakimś dziwnym chińskim serwerze i będziecie sobie zgadywać do czego są które robaczki Żeby nie było, że ściemniam - QR prowadzi do fundo.cc/oth…PP/ z apk do ściągnięcia.

Czy ktoś zna jakieś godne polecenia smartwatche od chińczyka? Podobno Xiaomi ma coś wypuścić w listopadzie.

Autor

Najtańszy Android Wear to jakieś 300 zł czyli porównywanie smartwacha za 80 zł do modeli które cenowo zaczynają sie od 300 zł to nie bardzo ma sens, logicznym jest ze za cenę 4 krotnie niższą otrzymamy mniejszą funkcjonalność. Osobiście wydaje mi sie ze lepiej spróbować coś za 80 zł i wtedy przekonać sie czy to jest dla mnie, czy bede to nosił ale potrzebuje wiecej funkcji czy tez to wogóle nie jest dla mnie. A firma Ulefone jest marką porównywalną do xiaomi wiec jakość moze być przyjemna. Co do funkcjonalności to podstawa tj. powiadomienia , sterowanie apkami + krokomierz

Ktoś poleci coś sensownego, użytecznego? Może być nawet ~300 pln

@wajs

Zależy co uważasz za użyteczne. Moim zdaniem nawet Android Wear jest mocno dyskusyjny pod kątem przydatności dla 98% ludzi, no chyba że masz jakąś konkretną potrzebę - np używasz nawigacji pieszej i nie chce ci się wyciągać telefonu non stop, albo chcesz używać jako liczniki/komputera rowerowego, ewentualnie dostajesz dużo mejli/smsów. Z tanich AW dostępny jest LG G Watch Buddy (W100), za jakieś 399 nowy. Kup, pośmigaj 2 tygodnie i oddaj jeżeli się nie sprawdzi.

Co do "smartwatchy" od chińczyków to dalej uważam, że to jest kompletna porażka - niby dostajesz jakiś tam zestaw funkcjonalności, ale całość nie dość, że jest mocno niedorobiona i nie rozszerzysz jej appkami (czyli nazywanie tego smartwatchem to nadużycie), to jeszcze zostaniesz niewolnikiem jakiejś dziwnej aplikacji, bez której nic tam nie zadziałasz.

Chyba jedynym wyjątkiem jest sprzedawany u nas GoClever Chronos Eco, w okół którego coś tam ludzie grzebią (projekt OSSW), ale to i tak na wczesnym stadium jest.

Eee, to ja chyba poczekam jeszcze trochę aż technologia dojrzeje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst