Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Smartwatch TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE

kwi 1. 2022
30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Funkcje i szczegóły
  • Współpracuje z Orange eSIM. Połącz swój TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE z kontem Orange, aby udostępniać minuty i dane dotyczące połączeń, powiadomień, strumieniowego przesyłania muzyki i dostępu do ulubionych aplikacji. Połącz się na stronie Orange eSIM.Połączenie komórkowe zapewnia, że zegarek udostępnia numer telefonu komórkowego Twojemu smartfonowi, wykorzystując Twój numer telefonu, minuty i dane bezpośrednio z Twojego nadgarstka, dzięki czemu pozostajesz w kontakcie.
  • Technologia podwójnego wyświetlacza zapewnia do 72 godzin pracy na baterii w trybie Smart i do 45 dni w trybie Essential. Dostosowane podświetlenie zapewnia 18 różnych kolorów dla lepszej przejrzystości i czytelności ekranu w różnych warunkach.
  • Zaktualizowany chipset, lepsze wrażenia.Ticwatch Pro 3 Ultra 4G/LTE z systemem Wear OS firmy Google oraz platformą Qualcomm Snapdragon Wear 4100 i systemem dwuprocesorowym Mobvoi. Zapewnij szybsze i płynniejsze działanie oraz łączność. 1G RAM i 8G ROM. Dzięki funkcji NFC Google Pay to szybki i łatwy sposób płacenia w sklepach. Łączność: Bluetooth 5.0, Wi-Fi: 802.11b/g/n
  • Wbudowany multi-GNSS i czujnik barometryczny nawigują najlepszą dla Ciebie trasą. 24/7 stale monitoruje tętno i poziom tlenu we krwi na nadgarstku oraz rejestruje każde uderzenie serca i wysyła powiadomienie za każdym razem, gdy wykryty zostanie nieregularny wzorzec, taki jak migotanie przedsionków (AFib). Oceń zmęczenie psychiczne i trendy poziomu energii poprzez zmienność tętna (HRV)
  • Monitorowanie kondycji Ponad 20 trybów treningu — śledzi kroki, tętno, kalorie i przypomina, kiedy się ruszać. Wyposażony w Wear OS by Google, aby cieszyć się inteligentnymi funkcjami — wykonywać lub odbierać połączenia, prosić Asystenta Google o pomoc, dokonywać płatności za pomocą Google Pay itp.

Tyle realnie na LTE i wszystkimi czujnikami włączonymi trzyma akumulator. Powiadomienia, odpisywanie głosowe, AG, Gpay itp. Można to wydłużyć, bo aku ma ponad 500 mAh. 519861_1.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
35 Komentarzy
Prześlij Komentarz