Smartwatch Pebble za 244,95 zł (+29,95 zł) @ iBood
38°Zakończono

Smartwatch Pebble za 244,95 zł (+29,95 zł) @ iBood

244,95zł
11
lut 20. 2016
Dziś w iBood jeden z popularnejszych smartwatchy: Pebble Classic za 559,95 244,95 zł (+29,95 zł). Od jego premiery kupiło go już ponad milion osób.

Smartwatch współpracuje zarówno z Androidem, jak i z iOSem. Po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji, możesz dokładnie zadecydować jakie powiadomienia chcesz widzieć na jego ekranie. Możesz używać go do monitorowania swojego snu, śledzenia sowich postępów w treningach czy do obsługi poczty email. Smartwatch jest wodoodporny do 50 metrów.

Jedną z największych zalet tego urządzenia jest jego bateria, która pozawala na pracę nawet do 7 dni.

11 Komentarzy

Jedną z największych zalet tego urządzenia jest jego bateria, która pozawala na pracę nawet do 7 dni.


Nie bateria, tylko ekran e-ink, który praktycznie nie zużywa energii.

Cena chyba aż zbyt dobra...

Autor

Kupiłem ten smartwatch kiedyś na Amazonie i byłem mega zadowolony. Niestety, okazał się wadliwy - miał problemy z wyświetlaczem. Zwróciłem, nie zdecydowałem się na wymianę i długo potem żałowałem... Dziś bez wahania bym kupił, gdybym nie miał taniego LG z Android Wear. Nie mam potrzeby zmiany, bo filozofia smartwatcha by Google mi pasuje.

Wie ktoś jak wyglada sprawa gwarancji towarów zakupionych z iBOOD?

WrednyBucLut 20.

Wie ktoś jak wyglada sprawa gwarancji towarów zakupionych z iBOOD?Inaczej dla każdego produktu. Generalnie pewnie dostaniesz info i będziesz sobie odsyłał do jakiegoś wyznaczonego serwisu.

Niestety w Pebblach pojawiają się z czasem poważne problemy z ekranami, więc sobie zabezpiecz kartę gwarancyjną i rachunek.

DoReMiLut 20.

Dziś bez wahania bym kupił, gdybym nie miał taniego LG z Android Wear.Dalej jedziesz na G Watchu? Ja swojego zmieniłem na G Watch R, bo się czasami pojawiają za śmieszne pieniądze używki na allegro i powiem, że amoledowy ekran robi niesamowitą różnicę - nie dość, że podświetlenie nie bije po oczach w nocy, to jeszcze w trybie ambient masz kolory + odcienie szarości i coś widać w słońcu. Piękna sprawa. No i okrągła tarcza wygląda lepiej

Jestem poważnie ciekawy co zaprezentują producenci na MWC w przyszłym tygodniu, bo "R" przywróciła mi wiarę po swoim mocno średnim poprzedniku.

MolibdenowyMateuszLut 20.

Inaczej dla każdego produktu. Generalnie pewnie dostaniesz info i będziesz sobie odsyłał do jakiegoś wyznaczonego serwisu.Niestety w Pebblach pojawiają się z czasem poważne problemy z ekranami, więc sobie zabezpiecz kartę gwarancyjną i rachunek.


Dzięki wielkie za info. Poważnie sie zastanawiam bo cena wydaje sie kusząca.

@WrednyBuc tylko co z tego, skoro to nawet ładne nie jest Jak masz jakiś pomysł na używanie Pebbla to spoko, ale MSZ te wszystkie smartwatche to taki sprzęt bardziej dla pasjonatów jeszcze.

Polecam pooglądać wideo recenzje, zwłaszcza w porównaniu z nowymi Pebblami, bo to stary model.

Ja mam pebble classic i wziąłem drugiego, te nowe kolorowe maja ekran słabo widoczny, po aktualizacji do Timeline nie widzę nic lepszego w tej cenie...

@MolibdenowyMateusz po opiniach wydaje sie byc jedną z lepszych opcji jako tako wspolgrajacych z iOS'em

Oferta już niestety nie aktualna
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst