Smartwatch Pebble Time
124°Zakończono

Smartwatch Pebble Time

439,95złIBood Okazje
7
maj 5. 2016
Smartwatch Pebble Time

Dzięki Pebble Time będziesz mógł robić więcej i lepiej. Smartwatch został wyposażony w kolorowy wyświetlacz e-paper, wbudowany mikrofon oraz interfejs Timeline. Urządzenie współpracuje zarówno ze smartfonami wyposażonymi w system operacyjny Android, jak i z iPhonami. Mierzy kroki, które przeszedłeś w ciągu dnia, kalorie które spaliłeś oraz monitoruje Twój sen!

Patrz w tył i w przód
Specjalny interfejs Timeline sprawia, że śledzenie bieżących wyników i wydarzeń jest bardzo proste. Dzięki temu od razu widzisz jakie jeszcze zdarzenia Cię czekają oraz jakie już minęły/Interfejs daje Ci informacje jakich potrzebujesz i kiedy potrzebujesz. Możesz łatwo kontrolować smartwatcha za pomocą przycisku dotykowego oraz wysyłać odpowiedzi głosowe dzięki wbudowanemu mikrofonowi*.

Dyskretny alarm wibracyjny
Pebble Time został wyposażony w mechanizm wibracyjny. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział kiedy dostaniesz nowe powiadomienie. Dodatkowo, Pebble Time może Cię obudzić, bez konieczności budzenia nikogo innego!

Wodoodporny!
Możesz bez obaw wskoczyć z nim do basenu czy pod prysznic – Pebble Time jest wodoodporny aż do 30 metrów!

7 dni pracy na baterii
Możesz go ładować jedynie raz na tydzień i zawsze mieć pewność, że będzie działał. Samo ładowanie jest bardzo proste i wygodne.

Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
+ koszty dostawy 29.95, wychodzi 469,90, nadal całkiem dobra cena
czym sie różni od najtanszego smartfona z chin za dolara?
reklamy2209maj 5. 2016

czym sie różni od najtanszego smartfona z chin za dolara?

Na przykład tym, ze to nie smartfon.
Gdyby miał wbudowanego GPS-a to brałbym
WrednyBucmaj 5. 2016

Na przykład tym, ze to nie smartfon.


Przepraszam czym sie rózni od najtanszego SmartWatcha z chin np u8 czy Aplus GV18 za dolara z chin ?
Jakością i trwałością wykonania, czasem pracy, dopracowaniem i funkcjonalnością oprogramowania. I wyświetlaczem. Pozatym to bardziej fitness tracker niż smartwatch.
KILumaj 5. 2016

Jakością i trwałością wykonania, czasem pracy, dopracowaniem i funk …Jakością i trwałością wykonania, czasem pracy, dopracowaniem i funkcjonalnością oprogramowania. I wyświetlaczem. Pozatym to bardziej fitness tracker niż smartwatch.

​Bardziej smart watch z powiadomieniami
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy