Smartwatch Pebble 2 na Kickstarterze za 99$!
196°Zakończono

Smartwatch Pebble 2 na Kickstarterze za 99$!

453zł
Pepper 8
maj 25. 2016
Pebble ma zamiar mocno zamieszać na rynku smartwatchy - na Kickstarterze ruszyła zbiórka na nowe projekty, w tym Pebble 2 - smartwatcha za 99$!

Standardowa cena zegarka będzie wynosiła 129$ czyli około 512zł, jednak jeśli wesprzemy firmę na Kickstarterze, do końca zbiórki zapłacimy 99$ czyli około 393zł, doliczając do tego koszwysyłki 15$ zegarek będzie nas kosztował około 453zł.

Wysyłka nastąpi we wrześniu tego roku!

Czy warto? Pebble 2 oferuje: wodoodporność do 30m, pracę na baterii do 7 dni, pulsometr.

21506.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Ja zamówiłem ale dolicz jeszcze pewny VAT
Autor Pepper
@adamusek To zależy czym wysyłają. Jeśli kurierem - to tak, w innym wypadku szansę są dużo mniejsze, bo celnicy nie trzepią już każdej paczki z USA tak jak kiedyś.
"Backers with EU shipping addresses will be responsible for paying duties and taxes at the time of shipping."
Jakbym się nie połakomił na gear s2 to brałbym w ciemno time 2.
Wszystkie są plastikowe, czy Time 2 jest metalowy?
Czy ja dobrze widzę, że podobnie jak w przypadku mi band i mi band 1s jedyną różnicą między starym peeble a nowym jest ten żałosny i nic nie warty pulsometr?
Szkoda, że nie robili czegoś w stylu Pebble Sport - żaden z zegarków nie ma wbudowanego GPS-a, jest co prawda "Core", ale to już dwa urządzenia.
WrednyBucmaj 25. 2016

"Backers with EU shipping addresses will be responsible for paying duties …"Backers with EU shipping addresses will be responsible for paying duties and taxes at the time of shipping."


Konkretnie płaci się to w momencie, w którym wszystko jest już wysyłane i płaci się to od razu im. Nie trzeba nic robić samemu w Polsce już wtedy, bo załatwiają to przez kuriera. Tak przynajmniej było z Pebble Time pierwszej generacji, kiedy go kupowałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst