Niestety, ta okazja wygasła 30 stycznia 2022.
509°
51
Opublikowano 18 stycznia 2022

Smartwatch Garmin Venu 2 Plus rozmowy telefoniczne asystent głosowy amoled garmin Pay Spotify

1.936,99zł2.099zł-8%
25,99zł
Awatar użytkownika Marcineczka
Opublikowane przez
Marcineczka
Dołączył w 2017
324
2.527

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Smartwatche

Znajdź więcej okazji Smartwatche

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Pierwszy z zegarków garmin, przez który możemy porozmawiać dzięki wbudowanemu głośnikowi i asystentowi głosowemu. Żeby móc to zrobić, dalej musi być sparowany ze smartfonem poprzez Bluetooth. Zegarek miał premierę w tym miesiącu, więc można powiedzieć że jeszcze świeża nowość (y).

Dla zainteresowanych świetna recenzja:

dcrainmaker.com/202…amp
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

51 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Wesoły_Grabarz
  Wesoły_Grabarz
  Rafal_WTo018/01/2022 18:05

  Mam pytanie do posiadaczy Venu, Venu 2 lub tego Venu 2 Plus. Jak wygląda …Mam pytanie do posiadaczy Venu, Venu 2 lub tego Venu 2 Plus. Jak wygląda sprawa powiadomień typowo ze smartfona głównie massenger, what's up, kalendarz, email czy treść wiadomości jest widoczna w całości? nie urywa tekstu? I druga sprawa, czy włączając trening może on pracować w tle? żeby np. w czasie treningu sprawdzić powiadomienie które przyszło?Teraz używam galaxy watch 4 ale bateria to dramat, dlatego rozważam Garmina z tym że muszę mieć podgląd na powiadomienia nawet w czasie treningu


  Posiadam venu 1,
  1. Powiadomienia - wyświetla się całe, po prostu przewijasz je sobie palcem jeżeli jest długie od góry do dołu
  2. Może pracować w tle, możesz sobie piosenki zmieniać, oglądać powiadomienia itd. Po prostu w czasie treningu przewijasz palcem w lewo do głównego menu i szukasz wybranej opcji. Nie wiem jak to wygląda w interfejsie venu 2, ale na pewno musi być ta sama funkcjonalność.
 2. Awatar użytkownika Usunięty457313
  Anonymous User
  Rafal_WTo018/01/2022 18:05

  Mam pytanie do posiadaczy Venu, Venu 2 lub tego Venu 2 Plus. Jak wygląda …Mam pytanie do posiadaczy Venu, Venu 2 lub tego Venu 2 Plus. Jak wygląda sprawa powiadomień typowo ze smartfona głównie massenger, what's up, kalendarz, email czy treść wiadomości jest widoczna w całości? nie urywa tekstu? I druga sprawa, czy włączając trening może on pracować w tle? żeby np. w czasie treningu sprawdzić powiadomienie które przyszło?Teraz używam galaxy watch 4 ale bateria to dramat, dlatego rozważam Garmina z tym że muszę mieć podgląd na powiadomienia nawet w czasie treningu


  Wyświetla się nie cała wiadomość, ale dość dużo znaków wyświetla. Można też ustawić szybkie odpowiedzi. Możesz podczas treningu przejść do innych opcji zegarka

  Dla zobrazowania twoja wiadomość po wysłaniu w WhatsAppie wyświetla się do miejsca watch.

  Bateria trzyma około 4-7 dni... Zależy to od tego co ustawisz. Mi średnio 5 dni. 5x trening po 1h plus aktywności z dnia jak spacer gdzie też włącza się. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Usunięty457313
  Anonymous User
  Rafal_WTo018/01/2022 18:41

  Ok, dzięki


  Generalnie nie kupiłbym drugi raz. Chyba za za 1200-1300zl. Jeżeli nie przeszkadza ci zdejmowanie przed prysznicem czy na basenie to od razu zakładaj folie, tylko dobrą. Ja mam już tak porysowany, a pracuje za biurkiem, bieganie, siłownia, basen i normalne używanie... Jeszcze gdybym się ciągał z nim gdzieś w terenie...

  Dla porównania przesiadłem się z stratosa 2 i tam nie było nawet minimalnej ryski a używany był dłużej (venu mam chyba od maja/czerwca). (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Myroo
  Myroo
  Zaczekamy az pojawi się za 1200zl. Tyle jest realnie plus minus wart. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika KonradoKrk
  KonradoKrk
  Myroo18/01/2022 16:56

  Zaczekamy az pojawi się za 1200zl. Tyle jest realnie plus minus wart.


  Jest i prorok spod znaku cebuli. Obliczyłeś cenę części, sofu, aktualizacji softu czy czego właściwie na to 1200 ?
 6. Awatar użytkownika Usunięty457313
  Anonymous User
  Myroo18/01/2022 16:56

  Zaczekamy az pojawi się za 1200zl. Tyle jest realnie plus minus wart.


  Dokładnie. Za taką kasę powinno być chociaż szkło które udaje odporne na zarysowania. W zwykłym venu 2 to dramat. Możesz sobie folie przykleić która odpada na basenie/pod prysznicem. Założyć silikon który wygląda okropnie i paruje...

  Generalnie całokształt nie jest zły ale nie warty ceny której zapłaciłem 1800 zł) I sobie pluje w brodę teraz... Ci co napisali skąd twoja wycena chyba w ręku tego nie mieli. I ta ich słaba apka, i druga z beznadziejnym "sklepikiem". Menu ustawień w samym zegarki też tak intuicyjne że ahh... (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika lepiejdrozejnizdwarazy
  lepiejdrozejnizdwarazy
  Myroo18/01/2022 16:56

  Zaczekamy az pojawi się za 1200zl. Tyle jest realnie plus minus wart.


  Usiadłeś na wzgórzu, spojrzałeś na sawannę przed sobą i stwierdziłeś: "Simba, to wszystko kiedyś będzie Twoje. A Venu 2 Plus jest wart 1200 zł. Pamiętaj."

  Na razie zegarki schodzą za 2000 zł, czyli tyle są warte. Jest to cena dla early adopters, którzy się na nią godzą.
  Wiadomo, że za rok ten zegarek będzie można wyrwać w promocji za 2/3 ceny.

  Na rynkach docelowych (czyli bogatszych) typowy użytkownik wymienia smartwatcha max co 2 lata i w podobnym cyklu wychodzą nowe generacje. A to oznacza, że kupując rok po premierze jesteś przez większość czasu generację za znajomymi. Czyli będziesz chciał zapłacić znacznie mniej. Przecież smartwatch dziś to jednak głównie pogoń za nowinkami. (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika KonradoKrk
  KonradoKrk
  Myroo18/01/2022 17:25

  Obliczyłem użyteczność zmian między Venu 2 a Venu 2 Plus vs kogo wg. Garm …Obliczyłem użyteczność zmian między Venu 2 a Venu 2 Plus vs kogo wg. Garmina mają na celu zachęcić do zakupu tego sprzętu. Uważam, że Venu każdej generacji był i jest teraz też przeszacowany cenowo na wyjściu i będę się trzymał mojej subiektywnej opinii. Nie musisz tego akceptować, nikt o to nie pytał.


  Skoro raczyłeś byłeś wpisać swój komentarz to na niego odpowiedziałem. Rozumiem, że napisałeś do grona swych wyznawców?
  Wystarczy proste porównanie rynku jest iWatch dla użytkowników iOS i co właściwie dla androida? Smartwatche działające pół dnia albo zamknięte systemy jak Huawei czy Xiaomi. Posiadające średnie opcje sportowe i całkiem w porządku te "inteligentne". Teraz pojawiał się Garmin z dobrą baterią, świetnymi opcjami sportowymi i asystentem. Pokaż mi proszę zegarek za 1200, który prezentuje funkcje Venu 2 plus. Poza tym mam kilkuletni vivoactive 4, który po dziś dzień dostaje aktualizacje, nawet jeśli to tylko bezpieczeństwo. (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika marti81
  marti81
  To dlatego te ceny pod koniec roku tak spadły. Kupiłem Venu 2 i jestem zadowolony.
 10. Awatar użytkownika Myroo
  Myroo
  KonradoKrk18/01/2022 17:22

  Jest i prorok spod znaku cebuli. Obliczyłeś cenę części, sofu, aktu …Jest i prorok spod znaku cebuli. Obliczyłeś cenę części, sofu, aktualizacji softu czy czego właściwie na to 1200 ?


  Obliczyłem użyteczność zmian między Venu 2 a Venu 2 Plus vs kogo wg. Garmina mają na celu zachęcić do zakupu tego sprzętu. Uważam, że Venu każdej generacji był i jest teraz też przeszacowany cenowo na wyjściu i będę się trzymał mojej subiektywnej opinii. Nie musisz tego akceptować, nikt o to nie pytał. (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Myszon_P
  Myszon_P
  Bez eSIMa? Eeee, czekam na fenixa 8, podobno ma mieć.
 12. Awatar użytkownika sudione
  sudione
  Cena szybko leci. Czyżby klątwa Venu?

  P.S. Biegacze: nie kupujcie tego modelu lub dwa razy się zastanówcie: brak funkcji nawigacji po śladzie z pliku .GPX oraz PacePro.

  P.S.2 Garmin zaczął wyczuwać pismo nosem, że rynek się zmienia, a konkurencja (nie tylko producenci zegarków sportowych) oferują więcej za mniej i pewnie dlatego umieścili mikrofon z głośnikiem w Venu 2 Plus, a wg przecieków następy model w kolejce (Fenix 7 Pro/Plus) ma mieć pełnoprawny moduł eSIM.
 13. Awatar użytkownika wibra
  wibra
  Funkcja tak potrzebna jak umarłemu kadzidło......ani podczas treningu,ani podczas zakupów
 14. Awatar użytkownika Myszon_P
  Myszon_P

  Czas zaprzeszły, nieźle poziom pepperka mnie zaskakuje.
 15. Awatar użytkownika lepiejdrozejnizdwarazy
  lepiejdrozejnizdwarazy
  Mizantrop18/01/2022 22:51

  Właśnie taki stek bzdur marketingowych powoduje inflację, czyli zjawisko n …Właśnie taki stek bzdur marketingowych powoduje inflację, czyli zjawisko niepohamowanej pazerności korporacji i dużych firm, a ludziom wciska się takie głodne kawałki o plastiku i paru scalakach wartych może 10 dolarów


  To 10 dolarów czy 1200 zł?
  Dogadajcie się Panowie, bo jakiś dziwny kurs Wam wychodzi. Z jakiego on roku jest? Z tego co Twoja opinia o korporacjach?

  Ale jeśli ciekawi Cię ekonomia (a widzę, że tak!), to inflacja - przynajmniej w niektórych teoriach, mocno popartych doświadczeniem - bierze się po prostu z intensywności cyrkulacji.

  Czyli klasycznie: wartość pieniądza zależy od jego podaży. Ale ponieważ pieniądze szybko zmieniają ręce (tą samą "złotówką" płaci w miesiącu wiele osób), to szybka cyrkulacja niejako generuje dodatkową kreację pieniądza (wydaje się, że jest go więcej) - ponad to co zapewniają banki.

  I rzeczywiście deflację (ujemną inflację) obserwujemy gdy gospodarka upada (ludzie nie kupują), a wysoką inflację - gdy gospodarka jest rozgrzana tak jak dziś w Polsce (wszyscy mają pracę, wszyscy dużo kupują).
  No i dlatego stabilne gospodarki mają lekko dodatnią inflację, a nie - jakby podpowiadała intuicja - zerową.

  A wracając do zegarka po tym wtrąceniu, to jeśli po prostu Cię nie stać, to nie kupuj. (Edytowano)
 16. Awatar użytkownika Usunięty546461
  Anonymous User
  Myroo18/01/2022 16:56

  Zaczekamy az pojawi się za 1200zl. Tyle jest realnie plus minus wart.


  Wiekszych bredni dzisiaj nie czytałem

  Wesoły_Grabarz19/01/2022 00:25

  Posiadam venu 1,1. Powiadomienia - wyświetla się całe, po prostu pr …Posiadam venu 1,1. Powiadomienia - wyświetla się całe, po prostu przewijasz je sobie palcem jeżeli jest długie od góry do dołu2. Może pracować w tle, możesz sobie piosenki zmieniać, oglądać powiadomienia itd. Po prostu w czasie treningu przewijasz palcem w lewo do głównego menu i szukasz wybranej opcji. Nie wiem jak to wygląda w interfejsie venu 2, ale na pewno musi być ta sama funkcjonalność.


  Venu 2 tak samo, można podczas rejestracji treningu sprawdzać inne pozycje menu, czyli muzykę, kroki, pogodę etc. (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika karol.szulzycki
  karol.szulzycki
  roazmów telefonicznych..plus to bardzo by się przydało 😁ekran jest śliczny, bateria trzyma tydzień..polecam..jesli nie zależy wam aby gadać do zegarka to polecam Venu2 i zostaje pare stowek w kieszeni,a i Garmin lat działa rewelacyjnie
 18. Awatar użytkownika KonradoKrk
  KonradoKrk
  Paul_Owl18/01/2022 16:59

  Pytanie czy poprzez tego asystenta można napisać smsa ?


  To asystent telefonu. Venu 2 plus nie ma nic wbudowanego, więc funkcje te same co tel.
 19. Awatar użytkownika Usunięty457313
  Anonymous User
  Rafal_WTo018/01/2022 19:07

  Dzięki za pomocną opinię. Chyba zaryzykuje z tym Venu 2 Plus, tylko po …Dzięki za pomocną opinię. Chyba zaryzykuje z tym Venu 2 Plus, tylko poczekam trochę, może spadnie z ceny. Na wiosnę dopiero będę kupował tak się jeszcze przemęczę ze swoim


  Nie wiem czy jest sens dopłacać za ten plus. Może lepiej kupić zwykła 2jkę? Ale za to w dobrych pieniądzach szukać...
 20. Awatar użytkownika Mizantrop
  Mizantrop
  lepiejdrozejnizdwarazy18/01/2022 17:30

  Usiadłeś na wzgórzu, spojrzałeś na sawannę przed sobą i stwierdziłeś: "Simb …Usiadłeś na wzgórzu, spojrzałeś na sawannę przed sobą i stwierdziłeś: "Simba, to wszystko kiedyś będzie Twoje. A Venu 2 Plus jest wart 1200 zł. Pamiętaj."Na razie zegarki schodzą za 2000 zł, czyli tyle są warte. Jest to cena dla early adopters, którzy się na nią godzą.Wiadomo, że za rok ten zegarek będzie można wyrwać w promocji za 2/3 ceny.Na rynkach docelowych (czyli bogatszych) typowy użytkownik wymienia smartwatcha max co 2 lata i w podobnym cyklu wychodzą nowe generacje. A to oznacza, że kupując rok po premierze jesteś przez większość czasu generację za znajomymi. Czyli będziesz chciał zapłacić znacznie mniej. Przecież smartwatch dziś to jednak głównie pogoń za nowinkami.


  Właśnie taki stek bzdur marketingowych powoduje inflację, czyli zjawisko niepohamowanej pazerności korporacji i dużych firm, a ludziom wciska się takie głodne kawałki o plastiku i paru scalakach wartych może 10 dolarów
Awatar użytkownika