Niestety, ta okazja już wygasła

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar Edition szary Zegarek 010-02157-21 | rozmiar 51 mm |

kwi 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Sprzedaż i wysyłka Amazon
Edit: Gdyby ktoś wolał to pojawił się praktycznie w tej samej cenie na Amazon Niemcy
Amazon Niemcy 574,47 EUR z wysyłką
527279_1.jpg
527279_1.jpg
Wielodyscyplinowy zegarek sportowy z normą wojskową MIL-STD-810, wirtualnym portfelem Garmin Pay i innowacyjnym wskaźnikiem energii Body Battery.

WBUDOWANE MAPY TOPOGRAFICZNE

Dzięki wbudowanym mapom topograficznym Europy TopoActive i narciarskim możesz zaplanować treningi na aktywnym urlopie. Zegarek Garmin Fenix 6 PRO zawiera dane o 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie. Mapy dostarczą Ci informacji i będą nawigować krok po kroku, szus po szusie.

SZKŁO GORILLA GLASS 3

Wytrzymałe szkło ochronne Gorilla Glass 3 chroni wyświetlacz przed uszkodzeniami wskutek wstrząsów czy wypadku. Dodatkowe wsparcie zapewnia ramka ze stali nierdzewnej i wzmocniona obudowa. Dzięki wysokiej jakości materiałów masz pewność, że zegarek Garmin Fenix 6 PRO wytrzyma najcięższe treningi.

FUNKCJA DYNAMIC PACEPRO

Dzięki innowacyjnej technologii PacePro utrzymasz tempo biegowe podczas treningu na trasie obfitującej w różne nawierzchnie i wzniesienia. Nawigacja jest dostosowana do nachylenia terenu – z wyprzedzeniem informuje o zbliżającym wzniesieniu, jego kącie i długości.

PŁAĆ Z GARMIN PAY

Obowiązkowa funkcja dla zabieganych. Od teraz nie potrzebujesz gotówki, karty kredytowej i smartfona, aby zapłacić za zakupy w sklepie. Dzięki wirtualnemu portfelowi Garmin Pay możesz dokonać transakcji jednym ruchem nadgarstka, zbliżając zegarek do terminala.

WSKAŹNIK ENERGII BODY BATTERY

Monitor energii Body Battery analizuje pracę serca, jakość snu i inne czynniki, aby zasugerować Ci zasłużony odpoczynek lub zmotywować do wykonania ciężkiego treningu. Dzięki wskaźnikowi Body Battery dowiesz się, w jakim stopniu Twój organizm jest „naładowany” do działania, a kiedy należy Ci się regeneracja.

MULTIFUNKCYJNOŚĆ SMARTWATCHA

Wirtualny portfel Gamin Pay umożliwiający płatności zbliżeniowe, odtwarzacz muzyki z aplikacji streamingowych takich jak Spotify, powiadomienia ze smartfona na wyświetlaczu – to tylko niektóre funkcje, które upodabniają zegarek Garmin Fenix 6 PRO do inteligentnego smartwatcha zastępującego smartfon.

TRANSREFLEKTYWNY WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala typu Memory-In-Pixel (MIP) pokazuje niezbędne informacje podczas treningu i jest doskonale czytelny nawet pod słońce. Jest chroniony przez szkło Corning Gorilla Glass 3, stalową ramkę i wzmocnioną obudowę, więc nie martw się o niego podczas treningu w trudnych warunkach.

PULSOKSYMETR AKLIMATYZACYJNY

Aklimatyzowanie się organizmu w wysokogórskim terenie wymaga czasu. Zegarek z pulsoksymetrem pomaga kontrolować reakcje Twojego ciała na trudniejsze warunki w górach. Pulsoksymetr zapisuje dane z ostatnich 24 godzin, dzięki czemu możesz porównać na wykresach, jak radzi sobie Twój organizm.

MULTISPORTOWY

Zegarek dla wszechstronnie aktywnych osób, które uprawiają różnorodne sporty: chodzą na siłownię, biegają leśnymi ścieżkami, pływają, jeżdżą rowerami, na nartach czy snowboardzie, a nawet grają w golfa czy pływają kajakami. Garmin Fenix 6 PRO precyzyjnie rejestruje parametry istotne w danym treningu.
Szczegóły
Marka Garmin
Kolor Szary węglowy
Kompatybilność Smartphone
Rozmiar ekranu 1.4 Cale
Kategoria wiekowa Dla dorosłych
Styl Pasek
Technologia łączności Bluetooth, Wi-Fi, USB
Kształt Okrąg
Rodzaj materiału taśmy Silikon
Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz