Niestety, ta okazja już wygasła
Smartmi Pure evaporative Humidifier nawilżacz Wersja globalna
380° Zakończono

Smartmi Pure evaporative Humidifier nawilżacz Wersja globalna

378,99zł478,99zł-21% Darmowa dostawa DarmowaGShopper Okazje
31
lip 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najtańsza oferta na przestrzeni ostatnich tygodni.
Cena w USD $99


- Smartmi Humidifier to inteligentny ewaporacyjny nawilżacz powietrza, który działa poprzez odparowanie wody.
- 4L Water Tank.
- Rated Power: 8W,50/60Hz.
Aktualizacje społecznościowe
GShopper Okazje
Najlepsze komentarze
Skąd info że to najniższa kwota? Kilka dni temu latał chyba po 330 zł na pepperku.
31 Komentarzy
Mam. Polecam
Skąd info że to najniższa kwota? Kilka dni temu latał chyba po 330 zł na pepperku.
dynamo22/07/2020 16:17

Skąd info że to najniższa kwota? Kilka dni temu latał chyba po 330 zł na pe …Skąd info że to najniższa kwota? Kilka dni temu latał chyba po 330 zł na pepperku.


Pewnie program nie sprawdza zewnętrznych kodów rabatowych i dlatego nie pokazuje się jaka kwota mogła być możliwa (wcześniej) do osiągnięcia. Fakt był po ~330zł
Czy można potem taki nawilżacz podpiąć pod appke xiaomi z regionem PL?
Mam oczyszczacz powietrza i mogę go podpiąć tylko na region PL.
Z kolei bramkę i inne czujniki mam bezpośrednio z Chin i mogę je podpiąć tylko na region Chiny.
Można je jakoś dodać na jedno konto razem??
semizkum22/07/2020 16:42

Czy można potem taki nawilżacz podpiąć pod appke xiaomi z regionem PL?Mam o …Czy można potem taki nawilżacz podpiąć pod appke xiaomi z regionem PL?Mam oczyszczacz powietrza i mogę go podpiąć tylko na region PL.Z kolei bramkę i inne czujniki mam bezpośrednio z Chin i mogę je podpiąć tylko na region Chiny.Można je jakoś dodać na jedno konto razem??


Global czyli ten że wstawki jest na region PL ale z tego co mnie ktoś ostatnio uświadamiał nie ma on bramki BLE. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
A macie namiar na jakiś fajny oczyszczacz powietrza w dobrej cenie?
Okazja nie jest zła, aczkolwiek pisałem ostatnio o chińskiej wersji za 340zł pepper.pl/dys…635 , powinna być jeszcze dostępna, bo wysyłka jest do końca sierpnia. Pytanie czy lepiej kupić chińską czy global? Mam oczyszczacz, który działa na PL, więc wolałbym żeby nawilżacz działał podobnie, a jeszcze lepiej to wolałbym wersję 2, ale on chyba tylko CN jest póki co.
polecam zmodowaną appkę. każda wersja ma BLE - tylko gdy jest na serwerze chińskim.
Ktoś w ogóle zamawiał z tego sklepu? Można im zaufać?
Czy to nie jest to samo? Link
Wysyłka z Polski, wersja Global 95$
Edytowane przez: "Nezvik" lip 23.
Nezvik23/07/2020 17:22

Czy to nie jest to samo? LinkWysyłka z Polski, wersja Global 95$


Tak, to samo
50 zł drożej wersja 2z LCD
Jaco00222/07/2020 15:53

Mam. Polecam


Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walce z chrapaniem
fabiax24/07/2020 23:13

Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walc …Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walce z chrapaniem


Pierwszy z brzegu z Googla
sharpdirect.pl/art…tml
fabiax24/07/2020 23:13

Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walc …Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walce z chrapaniem


Tego akurat nie słyszałem ale może być.
Dlaczego suche powietrze jest szkodliwe?
Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniu mieści się w przedziale 40-60%. Optymalna to 50%. Do spadku poziomu nawilżenia – czasem nawet poniżej 20% – dochodzi najczęściej w sezonie grzewczym, gdy zimne powietrze staje się nośnikiem małej ilości wody. Nawet gdy ta wilgotność za oknem wynosi 80%, to zamieni się ona w podgrzanym powietrzu w mieszkaniu w o wiele niższą.

Kontakt z suchym powietrzem prowadzi do:

wysychania błon śluzowych i skóry,
zwiększonej podatności na choroby wirusowe i bakteryjne,
drapania w gardle,
suchego kaszlu,
podrażnienia i zaczerwienienia oczu,
zapalenie gardła i krtani,
pogorszenia kondycji skóry i szybszego powstawania zmarszczek,
utraty blasku i przesuszenia włosów.
Suche powietrze stanowi zagrożenie również dla domowego wyposażenia. Długotrwałe obniżenie wilgotności prowadzi bowiem do wysychania drewnianych podłóg, drzwi oraz mebli. Może się to przejawiać np. skrzypieniem desek podłogowych, wyginaniem płyt pilśniowych i matowieniem drewnianych powierzchni.
Jaco00225/07/2020 07:28

Tego akurat nie słyszałem ale może być.Dlaczego suche powietrze jest szk …Tego akurat nie słyszałem ale może być.Dlaczego suche powietrze jest szkodliwe?Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniu mieści się w przedziale 40-60%. Optymalna to 50%. Do spadku poziomu nawilżenia – czasem nawet poniżej 20% – dochodzi najczęściej w sezonie grzewczym, gdy zimne powietrze staje się nośnikiem małej ilości wody. Nawet gdy ta wilgotność za oknem wynosi 80%, to zamieni się ona w podgrzanym powietrzu w mieszkaniu w o wiele niższą.Kontakt z suchym powietrzem prowadzi do:wysychania błon śluzowych i skóry,zwiększonej podatności na choroby wirusowe i bakteryjne,drapania w gardle,suchego kaszlu,podrażnienia i zaczerwienienia oczu,zapalenie gardła i krtani,pogorszenia kondycji skóry i szybszego powstawania zmarszczek,utraty blasku i przesuszenia włosów.Suche powietrze stanowi zagrożenie również dla domowego wyposażenia. Długotrwałe obniżenie wilgotności prowadzi bowiem do wysychania drewnianych podłóg, drzwi oraz mebli. Może się to przejawiać np. skrzypieniem desek podłogowych, wyginaniem płyt pilśniowych i matowieniem drewnianych powierzchni.


Ja z doświadczenia mogę dodać jeszcze, że zatkany nos i zatoki to niekoniecznie zapalenie zatok. A chroniczny kaszel to nie rak krtani. To właśnie jedne z podstawowych objawów suchego powietrza w pokoju/sypialni zimą.
Mam polecam, o ile mamy bardzo czystą wodę lub będziemy używać wody dwstylowanej.
Avatar
Usunięty153921
fabiax24/07/2020 23:13

Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walc …Jakie korzyści są z nawilżania powietrza? Słyszałem tylko ,że pomaga w walce z chrapaniem


W mieszkaniu najbardziej jest to odczuwalne w nocy. Ja zawsze jak wstawałem, to czułem że jestem "wysuszony", czyli oczy posklejane i musiałem je rano zakropić żeby przywrócić nawilżenie, gardło suche i musiałem wypić co najmniej szklankę wody, żeby poczuć, że mogę mówić. Nawilżacz w dużej mierze niweluje ten efekt. W biurze z klimą pozytywnie wpływa na to, że mam dużo rzadziej infekcje i podrażnienie górnych dróg oddechowych. Zanim zacząłem używać nawilżacza, to co chwilę miałem jakieś przeziębienia przez podrażnione gardło, musiałem używać różnych preparatów nawilżających, dzięki nawilżaczowi dosyć mocno zredukowałem ten problem.
Nie jest to magiczne rozwiązanie wszystkich problemów nie rozwiązuje, szczególnie jeśli np. śpisz przy otwartym oknie latem, ale moim zdaniem warto poczytać i przemyśleć, czy na swoje dolegliwości może chociaż trochę pomóc.
Kupiłem z media expert za 80 zł, no i nie zwiększa się wilgotność w pomieszczeniu, mimo iż ma tylko 7 m2.
Dziewczyna klei rzęsy i potrzebuje zwiększenia wilgotności.
Ktoś coś poleci jakiś sposób jak podnieść wilgotność z 40% do 60%?
SayHiAndBeMy27/07/2020 08:35

Kupiłem z media expert za 80 zł, no i nie zwiększa się wilgotność w pomie …Kupiłem z media expert za 80 zł, no i nie zwiększa się wilgotność w pomieszczeniu, mimo iż ma tylko 7 m2.Dziewczyna klei rzęsy i potrzebuje zwiększenia wilgotności.Ktoś coś poleci jakiś sposób jak podnieść wilgotność z 40% do 60%?Zależy co kupiłeś, ja mam SmartMi wersje 2 i działa znakomicie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od boja. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst