Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart, aut. Bonecki Jacek
-60°Zakończono

Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart, aut. Bonecki Jacek

4,99zł14,50zł-66% Darmowa dostawa DarmowaŚwiat Książki Okazje
8
lut 15.
Smartfonowy zawrót głowy - czyli jak fotografować i filmować.
Rozwiany włos, szorty i klapki. W ręce smartfon. Czy tak może wyglądać profesjonalny fotograf? Technologia rozwija się w takim tempie, że odpowiedź na to pytanie musi być twierdząca. A najlepszym, żywym dowodem na tę tezę jest Jacek Bonecki. Znany z przełamywania stereotypów i odwagi w testowaniu nowych rozwiązań artysta zabiera nas w podróż z telefonem w dłoni. Autor pierwszej w Polsce książki o „rewolucji, której nie boją się profesjonaliści” pokusił się o napisanie drugiej części, poszerzonej o zagadnienia związane z filmowaniem smartfonem.

Ta książka to nie tylko podręcznik, pełen praktycznych porad, które proces fotografowania i filmowania smartfonem uczyni pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym.

Piekło wulkanicznego krateru, odrapane symbole komunizmu na Kubie, pustynię o wschodzie słońca czy rajskie plaże Filipin dokumentuje po mistrzowsku. Udowadnia, że smartfon jest alternatywą dla klasycznych aparatów i można posługiwać się nim zgodnie z zastosowaniem wszystkich zasad profesjonalnej fotografii, a dzięki filmom dołączonym do książki dzięki aplikacji TAP2C autor pokazuje, że smartfon sprawdza się także świetnie w roli kamery.


W tej książce autor przekłada sztukę fotografowania na realia „komórkowe”, a teorię omawia na przykładach wyjątkowych zdjęć wykonanych w trakcie podróży od Bałtyku po Filipiny.
fragment z tej pozycji znajdziemy tutaj:
legimi.pl/ebo…tml


Książka najtaniej na allegro od S/sprzedawcy za 14,50 zł z dostawą ( i taką przyjąłem jako odniesienie), zazwyczaj ceny na rynku w okolicach 20-40 zł z dostawą.
Darmowa dostawa- odbiór osobisty w 125 punktach w kraju.

recenzje /informacje:
dlalejdis.pl/art…zja
i
optyczne.pl/978…tml
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
cena dobra choć Boniecki to straszny bufon
Avatar
Usunięty64382
wewsie15 min

cena dobra choć Boniecki to straszny bufon


Jeśli potrafi przekazać wiedzę, to przymykam oczy. Kumplował się z nim raczej nie będę. Trochę mnie zastanawia, czy książka będzie przystawała do możliwości najnowszych telefonów, bo jest z 2016 roku. Z drugiej strony sama technika robienia zdjęć raczej nie uległa zmianie przez te trzy lata.
Dobra, zamawiam dwa egzemplarze. Będę miał na prezenty.
Dziękuję za wrzutkę.

Edytka - tak teraz patrzę, że kupiłem kiedyś serię puzzli z jego zdjęciami. Oczywiście w promocji znalezionej tutaj.
Edytowane przez: "Usunięty64382" lut 15.
Usunięty64382lut 15.

Jeśli potrafi przekazać wiedzę, to przymykam oczy. Kumplował się z nim racz …Jeśli potrafi przekazać wiedzę, to przymykam oczy. Kumplował się z nim raczej nie będę. Trochę mnie zastanawia, czy książka będzie przystawała do możliwości najnowszych telefonów, bo jest z 2016 roku. Z drugiej strony sama technika robienia zdjęć raczej nie uległa zmianie przez te trzy lata.Dobra, zamawiam dwa egzemplarze. Będę miał na prezenty.Dziękuję za wrzutkę. Edytka - tak teraz patrzę, że kupiłem kiedyś serię puzzli z jego zdjęciami. Oczywiście w promocji znalezionej tutaj.


To, ze to jest tanie to ok, ale chcialbys dostac taki prezent? Juz wolalbym "produkt czekoladopodobny"
Super promocja
Avatar
Usunięty64382
BezaZhipsterow3 g, 46 min

To, ze to jest tanie to ok, ale chcialbys dostac taki prezent? Juz …To, ze to jest tanie to ok, ale chcialbys dostac taki prezent? Juz wolalbym "produkt czekoladopodobny"


Może ten "prezent" zabrzmiał górnolotnie. Po prostu jeden egzemplarz dam mamie, bo jej zdjęcia ze smartfona z dobrym aparatem wygrywają w kategorii "Blur".
Drugi do czytania dam partnerce - chodziła na warsztaty fotograficzne, ale jakoś bez efektu, to sobie odświeży wiedzę.
Mam, nie polecam. Przez pół książki autor próbuje przekonywać do wykonywania zdjęć komórką, drugą połowę przeznaczył na totalnej podstawy. Jestem posiadaczem LG g3 i LG G6, ale z książkowe nie wynioslem absolutne nic pożytecznego. Omijajcie nawet za te 5zl.
Nie warto
Avatar
Usunięty64382
Michal-N9 min

Nie warto


Dla mnie już nie ma ratunku - zamówiłem dwa egzemplarze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst