Niestety, ta okazja już wygasła

Smartfon Xiaomi 12 Pro 12/256 Niebieski z Amazon.pl

cze 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Szukając alternatywy dla zarezerwowanego u jednego z polskich operatorów iPhone 13 Pro Max 256 na polskim Amazonie natknąłem się na Xiaomi 12 Pro w najmocniejszej wersji 12/256 GB w cenie o ok 25% niższej od ceny tego modelu w popularnych, dużych sklepach w Polsce (jakkolwiek, wg ceneo, na Allegro ktoś sprzedaje ten telefon za 4499 zł).

Telefon sprzedawany w ramach usługi Realizacja przez Amazon - "(...) Produkty realizowane przez Amazon („Realizacja przez Amazon”) są sprzedawane przez sprzedawcę zewnętrznego, ale pakowane i wysyłane z centrum logistycznego Amazon.(...)" czyli sprzedający wysyła swoje towary do centrum logistycznego Amazonu, który odpowiada za ich magazynowanie i późniejszą ew. dystrybucję.

Dostawa : DARMOWA z Prime.

edit: w odniesieniu do pytań o zwroty etc - przytaczam opis z Amazon'u :
"(...)
Zasady dotyczące zwrotu produktów i zwrotu kosztów
Zwroty produktów - prawo do odstąpienia od umowy
Możesz zwrócić zamówienie złożone na platformie Marketplace w ciągu 30 dni od daty doręczenia, korzystając z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy. W przypadku zamówień objętych Realizacją przez Amazon (FBA), zwrotami zajmuje się Amazon zgodnie z Informacjami o zasadach dotyczących zwrotów Amazon.pl.

Rękojmia
Jeśli produkt zakupiony na Amazon Marketplace okaże się wadliwy, sprzedawca może być odpowiedzialny za usunięcie wady. Przeczytaj więcej na temat rękojmi. (...)".
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
120 Komentarzy
Prześlij Komentarz