Smartfon Lenovo ZUK Z1 z CyanogenOS. Mocno przeceniony.
34°Zakończono

Smartfon Lenovo ZUK Z1 z CyanogenOS. Mocno przeceniony.

930złJD Okazje
13
sty 6. 2016
Witam,

Znalazłem świetną ofertę telefonu, który sam posiadam i jestem bardzo zadowolony. Po użyciu tego kuponu JDZUK możecie obniżyć cenę o $70 co daje nam $230 = 930 zł. Za ten telefon jest to naprawdę dobra cena, na allegro ceny około 1400 zł.

Tu linki do specyfikacji i recenzji:
zukmobile.cc/zuk…tml
gadzet.telchina.pl/len…ka/
gsmarena.com/len…php
cyanogenmod.org/

Na dniach otrzyma aktualizacje do nowego Androida 6 Marshmallow

Polecam i pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
JD OkazjeUrządzenia mobilne
13 Komentarzy
jd.com - dziękuję postoję. Dwa wycieki danych klientów przez pół roku, a obecnie nie mogę się doczekać karty pamięci od nich.
Ja zrobiłem tam 22 zamówienia. Wszystkie dotarły, niektóre owszem po ponad miesiącu, niektóre po prawie dwóch ale wszystko jest.
sowa152sty 6. 2016

Ja zrobiłem tam 22 zamówienia. Wszystkie dotarły, niektóre owszem po ponad …Ja zrobiłem tam 22 zamówienia. Wszystkie dotarły, niektóre owszem po ponad miesiącu, niektóre po prawie dwóch ale wszystko jest.Dobrze wiedzieć, ja cały czas czekam.
Potwierdzam - JD jest okej, zero nieprzyjemności, przy okazji z kuponami po 10$ wszystko doszło, a było tego sporo
JD propsy
Sprzedawcą jest JD co daje ponadprzeciętną szansę na zatrzymanie przesyłki przez Urząd Celny.
Paczki od JD są to kartonowe pudła pooklejane firmową taśmą oraz waktyczną wartością zawartości (nie zaniżoną jak od większości sprzedawców z Chin).
Co zaoszczędzimy na kuponie, zapewne pójdzie na VAT.
BoBsty 7. 2016

Sprzedawcą jest JD co daje ponadprzeciętną szansę na zatrzymanie przesyłki …Sprzedawcą jest JD co daje ponadprzeciętną szansę na zatrzymanie przesyłki przez Urząd Celny.Paczki od JD są to kartonowe pudła pooklejane firmową taśmą oraz waktyczną wartością zawartości (nie zaniżoną jak od większości sprzedawców z Chin).Co zaoszczędzimy na kuponie, zapewne pójdzie na VAT.Dodatkowo ten sprzedawca wpisuje kwotę na przesyłce, która była jeszcze przed odjęciem kuponu zniżkowego. Informację o tym że został naliczony kupon na moich ostatnich przesyłkach była wpisana w treści deklaracji, do tego w języku rosyjskim.
Autor
Sam zamawiałem tam wiele produktów i wszystko jak najbardziej w porządku. Dla wiadomości podam że cło jest sprawą w pełni losową, niezależnie od tego co jest napisane na pudełku.
Nie cło a VAT. Przy deklarowanych wartościach 20-30$ zgodzę się, że to sprawa losowa.
Przy deklaracji, iż przesyłka zawiera telefon i jego wartość to 100 czy 200$,
prawdopodobieństwo naliczenia VAT znacznie wzrasta.
Pepper
BoBsty 7. 2016

Sprzedawcą jest JD co daje ponadprzeciętną szansę na zatrzymanie przesyłki …Sprzedawcą jest JD co daje ponadprzeciętną szansę na zatrzymanie przesyłki przez Urząd Celny.Paczki od JD są to kartonowe pudła pooklejane firmową taśmą oraz waktyczną wartością zawartości (nie zaniżoną jak od większości sprzedawców z Chin).Co zaoszczędzimy na kuponie, zapewne pójdzie na VAT.


Co racja, to racja. Karta MicroSD w opakowaniu łącznej wielkości karty kredytowej, była zapakowana w karton 30x30x15cm, wypakowana folią bąbelkową, a całość poobklejana brandowaną taśmą. Co gorsza, wartość paczki była zdeklarowana REALNA a nie po zastosowaniu kuponu.
Brzydki telefon.
Autor
Desiresty 9. 2016

Brzydki telefon.


Ze zdjęcia wynika że Ty jeszcze brzydszy
Shivversty 11. 2016

Ze zdjęcia wynika że Ty jeszcze brzydszy


Śmiejesz się, ale on naprawdę jest brzydki. Wszystko przez to, że jest niesymetryczny Wyświetlacz nie jest centralnie umieszczony tylko przesunięty do góry. Czarny może jeszcze jako tako wygląda bo się nie rzuca w oczy, ale biały to paskudztwo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy