Smartfon CUBOT NOTE S + POWER BANK  @ Allegro (Sferis)
197°Zakończono

Smartfon CUBOT NOTE S + POWER BANK @ Allegro (Sferis)

13
maj 25. 2016
Rewelacyjna okazja. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej adekwatny. Dodatkowo power bank wartosci ok. 70 zł. Smartfon zbiera pozytywne opinie. Roczna gwarancja w Polsce. Uwzgledniając fakt, że w zestawie jest power bank telefon opłaca sie zamówić bardziej tu niż poprzez aliexpress lub inna chińską stronę . Bateria w Cubot note s jest również bardzo pojemna. Sam zamówiłem w kolorze złotym. Relacja już wkrótce.

Edit:
Opcja za 399 zl bez dodatkowego powerbanku. Link - allegro.pl/sho…846
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Wyczuwam ból dupy pewnego użytkownika Peppera bo chiński smartfon za 3...2...1...
13 Komentarzy
Pepper
@maestro_xp Ja tam widzę cenę 439zł.
Wyczuwam ból dupy pewnego użytkownika Peppera bo chiński smartfon za 3...2...1...
Autor
Kabanmaj 25. 2016

@maestro_xp Ja tam widzę cenę 439zł.


Jeszcze 10 minut temu było 399 zł. Trochę.zdziwko mnie wzięło ale wysyłka jest gratis tak więc okazja dalej extra. Ja kupilem za 399 zł. Polecam zadzwonić - może dla użytkowników pepper przewidziany jest rabat
Potwierdzam, że przed chwilą było 399 zł.
Polecam telefon, użytkuje od ponad miesiąca i jak na razie ok.
Mam tez pytanie do posiadaczy, czy Wam na rom z kwietnia dziwnie schodzi % baterii czyli czasem spada, a potem dłużej stoi w miejscu.
ogolny czas pracy ok
A, że się tak zapytam - LTE jest?? Bo jak nie - to "kalika" trochę..
Kilka dni temu był na wielu aukcjach po 399zł...

Pytanko do posiadaczy:
Czy zdjęcia w tym cubocie są rzeczywiście mocno słabe?
Możecie sprawdzić dokładność GPS za pomocą apki GPS Test? No i ogólnie jak sprawuje się GPS?


edit: Już wiem skąd podwyżka ceny. Jeszcze dziś sprawdzałem na ali tel i chodził po ok 68 dolarów. Kilka godzin później kosztuje już 10 zielonych więcej. Może stąd cebula na sferisie, bo przecież kosztował 399zł.
Autor
Dostałem informację telefoniczną, że telefon i power bank zostal nadany z dwóch oddalonych od siebie magazynów i żebym nie był zaskoczony, że otrzymam najpierw np. tylko aku, a dopiero drugim kurierem tel. Moze stąd (ze względów logistycznych) ta podwyżka ceny...

Odnośnie LTE to brak, ale dla mnie osobiście jest to sprawa drugo, a nawet i trzecioreciorzędna. Lte lubi mocno energię elektryczną, a i nie zauważyłem z powodu braku LTE żadnych niedogodnosci na obecnym i poprzednich tel. Taka moja opinia, ale oczywiście każdy ma swoją. Telefon ocenie jak przyjdzie. Teraz opieram się na relacjach innych użytkowników...
Co do Cubotów, to dobrą ofertę ma także Banggood: wysyłka kurierem z UE, czas dostawy do 10 dni (7 roboczych), brak opłat celnych.
Cena Cubota H2 niespełna 125$, punktami możemy ją jeszcze obniżyć o 18$.
link: eu.banggood.com/Who…tml


Furiomaj 25. 2016

A, że się tak zapytam - LTE jest?? Bo jak nie - to "kalika" trochę..Powyższy model ma LTE.
Furiomaj 25. 2016

A, że się tak zapytam - LTE jest?? Bo jak nie - to "kalika" trochę..


Mam tego Cubota i u mnie nie ma LTE... ale tak jak już ktoś opisał, dla mnie to nie problem, do zwykłego korzystania z neta jest wystarczający, jeśli myślimy o częstym hotspocie wtedy trzeba się zastanowić. Poza tym tel w bardzo dobrej jakości, zachwalam, polecam. Oczywiście otwierając mapy+yanosik+jeszcze coś tam może nam się przyciąć, tu nie ma siły. Ale wyłączając otwarte aplikacje przed uruchomieniem map google możemy tel spokojnie używać jako GPS (GPS w porządku, w miarę dokładny). Bateria OK, Dual Sim OK, ogólna ocena 4/5. Cena po której kupiłem 280+70 VAT.
nineoclockmaj 27. 2016

Mam tego Cubota i u mnie nie ma LTE... ale tak jak już ktoś opisał, dla mn … Mam tego Cubota i u mnie nie ma LTE... ale tak jak już ktoś opisał, dla mnie to nie problem, do zwykłego korzystania z neta jest wystarczający, jeśli myślimy o częstym hotspocie wtedy trzeba się zastanowić. Poza tym tel w bardzo dobrej jakości, zachwalam, polecam. Oczywiście otwierając mapy+yanosik+jeszcze coś tam może nam się przyciąć, tu nie ma siły. Ale wyłączając otwarte aplikacje przed uruchomieniem map google możemy tel spokojnie używać jako GPS (GPS w porządku, w miarę dokładny). Bateria OK, Dual Sim OK, ogólna ocena 4/5. Cena po której kupiłem 280+70 VAT.
Właśnie się zastanawiam czy nie kupić dla mamy do dzwonienia i czasami internetu i komunikatorów. Mogę mieć za 82$ z EU.
saperqmaj 27. 2016

Właśnie się zastanawiam czy nie kupić dla mamy do dzwonienia i czasami int …Właśnie się zastanawiam czy nie kupić dla mamy do dzwonienia i czasami internetu i komunikatorów. Mogę mieć za 82$ z EU.


IMO jeden z najlepszych ekranów w tej cenie. Miałem okazję testować i jedyne do czego się można przyczepić to tragiczny aparat który przypomina czasy rozdzielczości VGA w pierwszych telefonach.
Andrzej.Sanmaj 25. 2016

Kilka dni temu był na wielu aukcjach po 399zł...Pytanko do posiadaczy:Czy z …Kilka dni temu był na wielu aukcjach po 399zł...Pytanko do posiadaczy:Czy zdjęcia w tym cubocie są rzeczywiście mocno słabe?Możecie sprawdzić dokładność GPS za pomocą apki GPS Test? No i ogólnie jak sprawuje się GPS?edit: Już wiem skąd podwyżka ceny. Jeszcze dziś sprawdzałem na ali tel i chodził po ok 68 dolarów. Kilka godzin później kosztuje już 10 zielonych więcej. Może stąd cebula na sferisie, bo przecież kosztował 399zł.


Oni przecież nie kupują na ali... Na pudełkach z telefonami mają naklejkę importer: Sferis, czyli najpewniej biorą bezpośrednio od Cubota.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od maestro_xp. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy