Smartband / Opaska WIKO WiMate tanio na Aetka24.pl
-19°Zakończono

Smartband / Opaska WIKO WiMate tanio na Aetka24.pl

149zł349zł-57%aetka24.pl Okazje
11
lut 21.
W sklepie internetowym aetka24.pl #ofertaspecjalna na opaskę Wiko WiMate w kolorze czarnym.

Cena - 149PLN
Wysyłka kurierem DHL darmowa, możliwy odbiór osobisty.

Cena regularna w tym sklepie - 349PLN, w innych sklepach, również na allegro kosztuje co najmniej tyle samo.

Pełna specyfikacja: pl.wikomobile.com/c-7…and
Aktualizacje społecznościowe
Aetka24.pl Okazje

Grupy

11 Komentarzy
Obecnie smartwatch Newwear Q9 kosztuje ok. 95zł z dostawą, a oferuje lepszą funkcjonalność od przedstawionej przez Ciebie opaski - m.in. dodatkowe funkcje dla kobiet, lepsze zapięcie...
DamianP.3 min

Obecnie smartwatch Newwear Q9 kosztuje ok. 95zł z dostawą, a oferuje l …Obecnie smartwatch Newwear Q9 kosztuje ok. 95zł z dostawą, a oferuje lepszą funkcjonalność od przedstawionej przez Ciebie opaski - m.in. dodatkowe funkcje dla kobiet, lepsze zapięcie...


Co kto woli. Tutaj masz markę która mimo wszystko nie jest "no namem", szybką dostawę i gwarancje w Polsce.
Nigdy nie zrozumiem po co komu taka opaska. To chyba tylko taki wyznacznik bogactwa i mody.
Cebuller7 min

Nigdy nie zrozumiem po co komu taka opaska. To chyba tylko taki wyznacznik …Nigdy nie zrozumiem po co komu taka opaska. To chyba tylko taki wyznacznik bogactwa i mody.


Bogactwa? za 150zł?
Cebuller34 min

Nigdy nie zrozumiem po co komu taka opaska. To chyba tylko taki wyznacznik …Nigdy nie zrozumiem po co komu taka opaska. To chyba tylko taki wyznacznik bogactwa i mody.


Bogactwa? Za 85zł?

Spójrz na to z drugiej strony - jeśli dużo siedzisz przy komputerze - przypomni CI, żebyś wstał...
Dla mnie bardzo przydatne jest to, że pokazuje kto dzwoni - telefon zawsze mam gdzieś zakopany w kieszeni, a w uchu BT.
Plus kilka innych rzeczy, których przydatność ocenię po dłuższym czasie używania...
Kupiłem mi banda z ostatniej promocji i naprawdę świetna zabawka założyłem i nie mam zamiaru ściągać 😁
cena za francuskiego noname z D. Polski serwis Wiko prowadzi ctdi wiec mozna zapomniec o gwarancji
DamianP.1 g, 5 min

Bogactwa? Za 85zł? Spójrz na to z drugiej strony - jeśli dużo sie …Bogactwa? Za 85zł? Spójrz na to z drugiej strony - jeśli dużo siedzisz przy komputerze - przypomni CI, żebyś wstał...Dla mnie bardzo przydatne jest to, że pokazuje kto dzwoni - telefon zawsze mam gdzieś zakopany w kieszeni, a w uchu BT.Plus kilka innych rzeczy, których przydatność ocenię po dłuższym czasie używania...85 zł za opaskę, to trzeba być bogaczem. U mnie za dzieciaka to potkę jak ktoś miał to koszt rzędu 10-20 zł i to też komuś się musiało przelewać, jeśli to miał. A twoje upodobania to już skrajne lenistwo, że nie chce ci się patrzyć na zegar czy drugi ekran. Wzrok sobie rozwalisz jak tak będziesz bez przerwy gapił się z tych -dzięsiąt centymetrów.
Cebuller9 min

85 zł za opaskę, to trzeba być bogaczem. U mnie za dzieciaka to potkę jak k …85 zł za opaskę, to trzeba być bogaczem. U mnie za dzieciaka to potkę jak ktoś miał to koszt rzędu 10-20 zł i to też komuś się musiało przelewać, jeśli to miał. A twoje upodobania to już skrajne lenistwo, że nie chce ci się patrzyć na zegar czy drugi ekran. Wzrok sobie rozwalisz jak tak będziesz bez przerwy gapił się z tych -dzięsiąt centymetrów.


Napisałem tylko o potencjalnych zastosowaniach... Akurat stricte przed monitorem mało siedzę i nawet wtedy praktycznie też jestem w ruchu co kilkanaście minut A jak jakiś film czy serial, to z napisami i wio na orbitreka... Dla mnie istotniejsze było, żeby sprzęt miał pomiar ciśnienia - i właśnie testuję czy to się da "skalibrować" w porównaniu z wynikami ze zwykłego ciśnieniomierza, żeby mieć przynajmniej jakieś przybliżenie np. w pracy... Bo dokładne toto absolutnie nie jest.
pawol1 g, 20 min

cena za francuskiego noname z D. Polski serwis Wiko prowadzi ctdi wiec …cena za francuskiego noname z D. Polski serwis Wiko prowadzi ctdi wiec mozna zapomniec o gwarancji


Ja mam przeciwne zdanie, serwis Moto / Lenovo prowadzą bardzo dobrze
Opaska ma chyba niewymienialny pasek, jak się cos z nim stanie-do kosza, taka nowa "moda" na większe zyski producentów..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst