Niestety, ta okazja już wygasła
Smart Żarówka RGB LSC Smart Commect
-135° Zakończono

Smart Żarówka RGB LSC Smart Commect

10
lis 16. 2019Dostępność Ogólnopolska, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna żarówka w actionie. Sterujemy za pomocą aplikacji na telefonie poprzez tą samą sieć wifi. Gwint E27, 806 lumenów, 9W.
Aktualizacje społecznościowe
Action Okazje

Grupy

10 Komentarzy
@maiky jest tutaj możliwosć zamówienia online? Ja nie widzę. Jeśli tylko w sklepach stacjonarnych to trzeba to zazaczyć w opisie.
Ogolnie plus. Warto dodac ze w tej samej cenie jest tez z malym gwintem i halogen. Niestety ja obejde sie smakiem bo najblizszy sklep mam 70km a szkoda
W Holandii cena tej zarowki to 10 albo 12 euro, takze w porównaniu cena spoko
Jak będę miał dwie takie żarówki to da się nimi sterować na raz, czy każda trzeba osobno zażądać?
Co tak zimno?
Jeśli chodzi o żarówkę to jakość bardzo średnia, aplikacja toporna w użytku. Proponuję dopłacić te 20zł do yeelight, gdzie różnica to niebo a ziemia
grochu16/11/2019 09:57

@maiky jest tutaj możliwosć zamówienia online? Ja nie widzę. Jeśli tylko w …@maiky jest tutaj możliwosć zamówienia online? Ja nie widzę. Jeśli tylko w sklepach stacjonarnych to trzeba to zazaczyć w opisie.


Niestety tylko stacjonarnie
Piter2616/11/2019 11:52

Jak będę miał dwie takie żarówki to da się nimi sterować na raz, czy każda …Jak będę miał dwie takie żarówki to da się nimi sterować na raz, czy każda trzeba osobno zażądać?


Da się możliwości jest wiele.
Entropia_Gimbazy16/11/2019 14:27

Jeśli chodzi o żarówkę to jakość bardzo średnia, aplikacja toporna w użytk …Jeśli chodzi o żarówkę to jakość bardzo średnia, aplikacja toporna w użytku. Proponuję dopłacić te 20zł do yeelight, gdzie różnica to niebo a ziemia


Nie miałem do czynienia z Yeelight, ale aż tak nie potrzebuje Smart żarówek by tyle za nie płacić i dlatego zakupiłem te z Actiona. Apke mam oryginalna TUYA i wszystko śmiga. Dodatkowo z tej samej apki steruje ogrzewaniem w domu.
Na ogół jednak jej nie używam, tylko steruje wszystkim z widżetu, co jest dla mnie bardzo wygodne.

Możesz powiedzieć czym się różnią te żarówki w użytkowaniu? Może mnie przekonasz i w przyszłości już nie będę kupować w Actionie 😜

Nie no, szczerze... Używam od chyba dwóch miesięcy i jestem zadowolony. Żona także. Dokupiłem do tego pilot dla jeszcze większej wygody. Polecam, bo warte tych pieniędzy.
Dodam jeszcze, że opis wprowadza w błąd - nie trzeba być połączonym przez wifi by sterować oświetleniem. Można to robić z drugiego końca świata można ustawiać harmonogramy, różne automatyzacje itp. ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Do żarówek można też w Action dokupić pilot, czujnik ruchu, Smart gniazdka itp.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od maiky. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst