Smart oraz Smart na Start również na Allegro Lokalnie (dostawa za darmo MWZ 40 zł) + sprzedaż bez opłat w kat. Moda 13.05-31.05.2022

Zaktualizowano maj 13. (Opublikowano kwi 28.)Obowiązuje do 30/06/2022
Edycja 13.05: Teraz dla korzystających z promocji “Allegro Smart! na Allegro Lokalnie" dodatkowy bonus - sprzedaż bez opłat w kat. Moda w terminie 13.05-31.05.2022.

Fragment regulaminu:
"§3 Zasady Promocji
1) Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:
b) posiadają aktywną usługę Allegro Smart! lub Allegro Smart! na start i spełniają warunki promocji “Allegro Smart! na Allegro Lokalnie"

c) w terminie 13-20.05.2022 wystawili przynajmniej 2 (słownie: dwa) Ogłoszenia (Ogłoszenie z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenie z Licytacją) poprzez Allegro Lokalnie lub przez aplikację Allegro Lokalnie z dostawą Smart! w kategorii:
  • Allegro Lokalnie > Moda "

Zasady promocji:

1) Masz Allegro Smart? Skorzystaj z promocji "Allegro Smart! na Allegro Lokalnie" i sprzedawaj bez opłat w kategorii Moda z przesyłką do Paczkomatów. W terminie 13-20 maja 2022 r. wystaw minimum 2 przedmiotyw kategorii "Moda" jako ogłoszenia "Kup teraz" lub "Licytacja" i wybierz metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost. W tytule lub treści ogłoszenia dodaj opis #modalokalnie.

2) Wszystkie przedmioty dodane w terminie 13-20 maja br. w kategorii "Moda" sprzedasz do 31 maja br. bez opłat od sprzedaży.

W ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu akcji promocyjnej anulujemy opłaty naliczone za sprzedaż w tej kategorii. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Strona promocji:
zobacz.allegrolokalnie.pl/spr…lat

Regulamin:
allegro.pl/reg…8t6

529135_1.jpg


Kupujesz z darmową dostawą:


Nie musisz nic robić i za nic dodatkowo płacić - korzystasz z tego samego pakietu Smart! na Allegro i Allegro Lokalnie

Kupujesz bez limitu z darmową dostawą na Allegro Lokalnie - z wysyłką do Paczkomatów przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedającego .

Wyjątkiem jest Smart na Start! - jeśli masz usługę Smart! na Start to możesz kupić 2 razy z darmową dostawą Smart! na Allegro Lokalnie.
Ten limit nie wlicza się do limitu pięciu darmowych dostaw jakie masz na Allegro.


Sprzedajesz z darmową dostawą:

Jeśli masz konto zwykłe (nie firmowe) i aktywny pakiet Smart! to każde Twoje ogłoszenie na Allegro Lokalnie z dostawą do Allegro Paczkomaty InPost, oznaczymy jako Smart!

Jako sprzedający możesz wysłać, aż 8 przesyłek z darmową dostawą Smart! w czasie trwania promocji

Jeśli korzystasz z usługi Smart! na Start to Twój limit to 2 przesyłki, które możesz sprzedać z darmową dostawą Smart!


REGULAMIN PROMOCJI
Aktualizacje społecznościowe
Nick_do_zmiany_1
aaa kto czyta regulamin?:
27198-Ki5tt.jpgjakby ktoś się dziwił że nie maju ikonki SMART!
Najlepsze komentarze
92 Komentarze
Prześlij Komentarz