Niestety, ta okazja już wygasła
Smart listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit
82° Zakończono

Smart listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit

175zł299zł-41% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
16
82° Zakończono
Smart listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit
wrz 23. 2019Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena na amazon.de 39,99euro, czyli ok 175 PLN pod kursie Revolut + darmowa wysyłka

Gratka dla osób które chcą tanim kosztem budować inteligentne mieszkanie w oparciu o Apple Homekit

Recenzja: thinkapple.pl/2018/07/26/listwa-zasilajaca-koogeek-o1eu-homekit-opinia/

Wielofunkcyjna listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit
Inteligentna listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit zasila jednocześnie nawet trzy urządzenia elektroniczne i trzy urządzenia zasilane przez USB.
Trzy gniazda prądu zmiennego z obsługą HomeKit można oddzielnie przełączać i włączać przez Wi-Fi.

Działa z Apple HomeKit!
Technologia Apple HomeKit zapewnia łatwy i bezpieczny sposób kontrolowania akcesoriów z obsługą HomeKit na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub Apple Watchu.

Obsługa Siri Voice Control
Kontroluj swoje akcesoria z obsługą HomeKit za pomocą Siri!

Bezpieczeństwo
Koogeek O1EU zapewnia zaawansowane zabezpieczenia dzięki kompleksowemu szyfrowaniu i uwierzytelnianiu pomiędzy akcesoriami z obsługą HomeKit oraz z Twoim iPhonem, iPadem lub iPodem touch.

Rozbudowana aplikacja
Dzięki aplikacji Koogeek Home możesz łatwo kontrolować, monitorować i planować wiele podłączonych akcesoriów oddzielnie, dzięki prostej konfiguracji i łączu sieciowemu Wi-Fi 2,4 GHz.

Harmonogram włącz/wyłącz
Możesz ustawić własne harmonogramy i liczniki czasu dla podłączonych akcesoriów.

Twórz sceny i kontroluj wiele urządzeń jednocześnie
Skorzystaj z sugerowanych scen lub utwórz niestandardową scenę, aby sterować wieloma akcesoriami w tym samym czasie. Włączaj lub wyłączaj sceny bezpośrednio w aplikacji, ustawiając harmonogram/timer lub po prostu pytając Siri.

Monitoruj zużycie energii
Sprawdź stan podłączonych urządzeń i monitoruj bieżące, dzienne i miesięczne zużycie energii elektrycznej.

Automatyzacja i zdalny dostęp
Możesz skonfigurować Apple TV lub iPada jako domowy hub, aby zdalnie sterować akcesoriami HomeKit, przyznać dostęp i zautomatyzować swoje akcesoria.

Inteligentne porty USB do ładowania
Listwa Koogeek O1EU inteligentnie wykrywa podłączone urządzenia i zapewnia bezpieczne i szybkie ładowanie przez USB dla iPoda, iPhone’a lub iPada, z całkowitym prądem wyjściowym do 4,1A. Oczywiście jest kompatybilna z innymi urządzeniami zasilanymi przez port USB.

Przyjazny użytkownikowi
Dzięki niezależnemu przełącznikowi sterującemu i niezależnemu wskaźnikowi LED dla każdego gniazdka elektrycznego, włącz lub wyłącz gniazdko oraz łatwo poznaj stan włączania/wyłączania.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
16 Komentarzy
Trochę drogo. Za 120 są woox y
Mike_O23/09/2019 20:19

Trochę drogo. Za 120 są woox y


a mają natywne wsparcie dla Homekit?
jul900023/09/2019 20:21

a mają natywne wsparcie dla Homekit?


Hue Hue Hue Apple. Nie dziękuję, postoję. Ale dla innych może to jakaś wartość ma
Mike_O23/09/2019 20:22

Hue Hue Hue Apple. Nie dziękuję, postoję. Ale dla innych może to jakaś wart …Hue Hue Hue Apple. Nie dziękuję, postoję. Ale dla innych może to jakaś wartość ma


Nie chcesz, nie kupuj i daruj sobie takie komentarze. Widocznie jakąś wartość ma, skoro ludzie kupują. A okazja jest konkretna.
jul900023/09/2019 20:28

Nie chcesz, nie kupuj i daruj sobie takie komentarze. Widocznie jakąś w …Nie chcesz, nie kupuj i daruj sobie takie komentarze. Widocznie jakąś wartość ma, skoro ludzie kupują. A okazja jest konkretna.


No dobrze. Nie gniewaj się. Masz rację, dla mnie to złom ale może komuś się przyda. Trochę drogo po prostu jak za listwe z kilkoma przekaźnika i i esp8266.
Edytowane przez: "Mike_O" wrz 23. 2019
Nie polecam. Gniazda popsuly sie po 6m i nie da sie wsadzić wtyczki (cos nie tak z blokadą w 2 gniazdach) Kupilem za 299 i żałuje. Teraz leci do naprawy.
Super cena. Kupione. Dzięki.
Zamówione
Mike_O23/09/2019 20:32

No dobrze. Nie gniewaj się. Masz rację, dla mnie to złom ale może komuś się …No dobrze. Nie gniewaj się. Masz rację, dla mnie to złom ale może komuś się przyda. Trochę drogo po prostu jak za listwe z kilkoma przekaźnika i i esp8266.


Rób tańsze i sprzedawaj, jaki problem? Klientów będziesz miał na pęczki, przecież dasz cenę niższą od Chińczyków
zanskarix24/09/2019 06:16

Rób tańsze i sprzedawaj, jaki problem? Klientów będziesz miał na pęczki, pr …Rób tańsze i sprzedawaj, jaki problem? Klientów będziesz miał na pęczki, przecież dasz cenę niższą od Chińczyków


Robiłem do dyplomowki. Chodzą po mqtt. Etat okazał się bardziej dochodowy
Mike_O24/09/2019 06:20

Robiłem do dyplomowki. Chodzą po mqtt. Etat okazał się bardziej dochodowy


Aha, czyli jednak nie kupimy taniej A wiesz, mój szwagier w garażu poskładałby różne cuda, ale mu się nie chce, więc też musimy kupować w sklepie, taka historia...
zanskarix24/09/2019 06:22

Aha, czyli jednak nie kupimy taniej A wiesz, mój szwagier w garażu p …Aha, czyli jednak nie kupimy taniej A wiesz, mój szwagier w garażu poskładałby różne cuda, ale mu się nie chce, więc też musimy kupować w sklepie, taka historia...

Niech Ci będzie. ESP32 + soft easy ESP. Przekaźniki typu solid state żeby nie degradowaly się elementy mechaniczne. Sterowanie po szyfrowanym tunelu requestami http. Połączenie aplikacja z tel zestawiajaca tunel OpenVPN z serwerem i gatewayem Rpi. Korzystajcie . Soft na rpi to domoticz. Jak nie umiesz programować domoticz ma własną apke.
Mike_O24/09/2019 07:27

Niech Ci będzie. ESP32 + soft easy ESP. Przekaźniki typu solid state żeby n …Niech Ci będzie. ESP32 + soft easy ESP. Przekaźniki typu solid state żeby nie degradowaly się elementy mechaniczne. Sterowanie po szyfrowanym tunelu requestami http. Połączenie aplikacja z tel zestawiajaca tunel OpenVPN z serwerem i gatewayem Rpi. Korzystajcie . Soft na rpi to domoticz. Jak nie umiesz programować domoticz ma własną apke.


aha, czyli do twojego rozwiązania mam dokupić jeszcze Rpi? to już się chyba średnio opłacalne robi.
poza tym, gdzie natywne wsparcie HomeKit? bo o to się tutaj głównie rozchodzi. Certyfikacja u Apple jest kosztowna i czasochłonna i to za to tutaj płacisz. I nie mów mi proszę, że można osiągnąć ten sam efekt za pomocą Homebridge.
ja rozumiem że masz (jakąś) wiedzę i potrafisz to sobie sam zrobić, ale nie każdy chce i potrafi, więc gotowy produkt w cenie 40% niższej niż sklepowa jest okazją, koniec kropka.
jul900024/09/2019 07:35

aha, czyli do twojego rozwiązania mam dokupić jeszcze Rpi? to już się chy …aha, czyli do twojego rozwiązania mam dokupić jeszcze Rpi? to już się chyba średnio opłacalne robi. poza tym, gdzie natywne wsparcie HomeKit? bo o to się tutaj głównie rozchodzi. Certyfikacja u Apple jest kosztowna i czasochłonna i to za to tutaj płacisz. I nie mów mi proszę, że można osiągnąć ten sam efekt za pomocą Homebridge.ja rozumiem że masz (jakąś) wiedzę i potrafisz to sobie sam zrobić, ale nie każdy chce i potrafi, więc gotowy produkt w cenie 40% niższej niż sklepowa jest okazją, koniec kropka.


Jak robisz automatykę i system bezpieczeństwa całego domu to tak musisz mieć gateway. Dlatego napisałem że rozumiem że komuś może się przydać ale dla mnie to nadal złom. Tyz koniec i klopa
Mike_O24/09/2019 08:19

Jak robisz automatykę i system bezpieczeństwa całego domu to tak musisz mi …Jak robisz automatykę i system bezpieczeństwa całego domu to tak musisz mieć gateway. Dlatego napisałem że rozumiem że komuś może się przydać ale dla mnie to nadal złom. Tyz koniec i klopa


Dobra.
Już wiem.
Dla Ciebie to złom.
Zawsze się tak powtarzasz?
netmen524/09/2019 09:56

Dobra. Już wiem. Dla Ciebie to złom. Zawsze się tak powtarzasz?


Zawsze. Rzadko kiedy dochodzi, to muszę. Dziękuję że zauważyłeś i poświęciłeś czas żeby mi pomóc
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst