lis 23. 2016
Za darmo przez 10 godzin 52 minuty od teraz.
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day OkazjeKomputery
9 Komentarzy
to nie będzie mądrzejsze od windowsowego defragmentowania...
nie gorsze i nie lepsze...
a jednak są programy lepsze od tego co winda ma na pokładzie (mimo, że w zasadzie wykorzystuje tylko niskopoziomowe funkcje systemu):
ultradefrag.sourceforge.net/en/…tml
Fragmentacja danych na dyskach nie jest już problemem od jakiegoś czasu, więc potencjalne zyski są znikome. Na pewno nie warte czasu spędzonego na pozyskanie licencji i obciążenia systemu kolejną działającą w tle aplikacją.
3majsiemacieklis 24. 2016

Fragmentacja danych na dyskach nie jest już problemem od jakiegoś czasu, w …Fragmentacja danych na dyskach nie jest już problemem od jakiegoś czasu, więc potencjalne zyski są znikome. Na pewno nie warte czasu spędzonego na pozyskanie licencji i obciążenia systemu kolejną działającą w tle aplikacją.


To raz a druga sprawa że era dysków ssd i tego typu programy odejdą w niepamięć za jakiś czas.
Autor
Nie wiem czym różni się darmowa wersja (której używam) od płatnej ale program spoko, szybszy od domyślnego windowsowego.
3majsiemacieklis 24. 2016

Fragmentacja danych na dyskach nie jest już problemem od jakiegoś czasu, w …Fragmentacja danych na dyskach nie jest już problemem od jakiegoś czasu, więc potencjalne zyski są znikome. Na pewno nie warte czasu spędzonego na pozyskanie licencji i obciążenia systemu kolejną działającą w tle aplikacją.Dla tych co korzystają ze starszych laptopów i starszych dysków jeszcze jest problemem.
Dariolis 24. 2016

Dla tych co korzystają ze starszych laptopów i starszych dysków jeszcze je …Dla tych co korzystają ze starszych laptopów i starszych dysków jeszcze jest problemem.


Nie jeśli mają nowy system
3majsiemacieklis 25. 2016

Nie jeśli mają nowy systemZ zasady go nie mają... , a ponadto "mało" RAM-u
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy