Niestety, ta okazja już wygasła
179° Zakończono
5

Słuchawki TWS z ANC HTC Wireless Earbuds Plus (białe lub czarne) @OleOle!

299zł379zł-21%
Darmowa dostawa OleOle! Okazje
Avatar
grochu Edytor
Dołączył w 2014
3.848
1.393
gru 17. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki TWS z ANC HTC Wireless Earbuds Plus w dwóch kolorach za 299 zł w OleOle!
Dostawa jest darmowa.


Dostępne kolory:

Poznaj HTC True Wireless Earbuds Plus — prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w kolorze białym, które dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC) pozwolą Ci odciąć się od hałasu wokół Ciebie i skupić się tylko na muzyce. Technologia ENC redukuje hałasy dobiegające z otoczenia, co jest szczególnie przydatne podczas rozmów.

Stabilną i energooszczędną łączność bezprzewodową zapewnia moduł Bluetooth 5.0. Muzyką i rozmowami możesz sterować za pomocą dotyku. Konstrukcja słuchawek HTC True Wireless Earbuds Plus jest nie tylko lekka, ale również odporna na lekkie pryskanie wodą, nawet podczas deszczu. Jedno naładowanie baterii słuchawek wystarczy na nawet 5 i pół godziny słuchania muzyki przy wyłączonej funkcji aktywnej redukcji szumów.

478269-MKBLN.jpg
Każda słuchawka HTC True Wireless Earbuds Plus została wyposażona w dwa mikrofony z aktywną redukcją szumów (ANC) oraz redukcją hałasu z otoczenia (ENC).

Przekłada się to na komfort słuchania i rozmawiania w każdych warunkach. Bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie, możesz odciąć się od panującego zgiełku i skupić na słuchaniu muzyki.

478269-okxNe.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj
5 Komentarzy
 1. Avatar
  Te czy Huawei Freebuds 4i? Ktoś ma porównanie?
 2. Avatar
  Ja kupiłem zaraz po premierze za 379 zł. Jestem zadowolony chociaż czas pracy mógłby być minimalnie lepszy. Mam też poprzednie Earbuds od HTC i jakoś wykonania jest naprawdę na dobrym poziomie w oby modelach. Co do dźwięku to nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i ciężko mi się wypowiedzieć. Dla mnie są ok chociaż nie mam porównania z innymi dokanalowymi. Mają trzy funkcje. ANC, włączenie dźwięków otoczenia i wyłączenie dźwięków otoczenia. To się niby nazywa ENC.
 3. Avatar
  barkley17/12/2021 08:32

  Ja kupiłem zaraz po premierze za 379 zł. Jestem zadowolony chociaż czas pr …Ja kupiłem zaraz po premierze za 379 zł. Jestem zadowolony chociaż czas pracy mógłby być minimalnie lepszy. Mam też poprzednie Earbuds od HTC i jakoś wykonania jest naprawdę na dobrym poziomie w oby modelach. Co do dźwięku to nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i ciężko mi się wypowiedzieć. Dla mnie są ok chociaż nie mam porównania z innymi dokanalowymi. Mają trzy funkcje. ANC, włączenie dźwięków otoczenia i wyłączenie dźwięków otoczenia. To się niby nazywa ENC.


  Jest jakaś dedykowana apka do nich? Mają sens z iphone?
 4. Avatar
  BartolomeoO17/12/2021 08:53

  Jest jakaś dedykowana apka do nich? Mają sens z iphone?


  Nie ma żadnej aplikacji. Czy mają sens z iPhone? Nie wiem, bo nie mam iPhone ale w sumie to słuchawki. Da wygodne i bardzo lekki. 3 godziny, intensywny spacer (7-8km/h) i nie czuję abym miał coś w uszach. Biegać w nich nie biegałem.
 5. Avatar
  barkley17/12/2021 09:53

  Nie ma żadnej aplikacji. Czy mają sens z iPhone? Nie wiem, bo nie mam i …Nie ma żadnej aplikacji. Czy mają sens z iPhone? Nie wiem, bo nie mam iPhone ale w sumie to słuchawki. Da wygodne i bardzo lekki. 3 godziny, intensywny spacer (7-8km/h) i nie czuję abym miał coś w uszach. Biegać w nich nie biegałem.


  Dzięki za opinie.
Prześlij Komentarz
Avatar