Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki SoundPEATS TrueAir2+ aptX-Adaptive Qualcomm 3040 BT5.2 cVc 8.0

cze 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski (po wykorzystaniu kuponu): 21,36 euro.
548327_1.jpg
Cena w Polsce wg Ceneo od 200 zł.
Sprzedawcą NIE JEST Amazon, ale jest to sprzedawca sprawdzony i pewny.

Konstrukcja Zamknięta
Rodzaj słuchawek Douszne
Łączność Bezprzewodowa
Wersja Bluetooth 5.2
Regulacja głośności tak
Z mikrofonem tak
Rozmiar przetworników 14,2 mm
Technologia aptX tak
Czas pracy Do 25 h z etui
Zasięg łączności bezprzewodowej do 10 m
Kolor czarny

SOUNDPEATS TrueAir2+ czarne

wersja PLUS - nowy chip Bluetooth obsługujący najnowszy kodek aptX Adaptive - połączenie wysokiej jakości dźwięku i redukcja opóźnień,
Tylko w wersji plus - obsługa ładowania bezprzewodowego
w pełni bezprzewodowe,
douszne - wygodne i nie zatykają uszu,
przetworniki o rozmiarze 14,2mm generują bogaty dźwięk z przyjemnym ciepłym basem i dużą ilością detali,
do 5 godzin słuchania na jednym ładowaniu i do 25 godziny łącznie dzięki etui ładującemu,
czujniki wykrywające obecność słuchawki w uchu - po wyciągnięciu słuchawki muzyka zatrzymuje się,
obsługa kodeka aptX Adaptive - wysoka jakość dźwięku
Bluetooth 5.2 - stabilne połączenie, niskie zużycie energii i pełna kompatybilność z poprzednimi standardami,
po 2 mikrofony w każdej słuchawce wykorzystywane do rozmów z redukcją szumów cVc 8.0 - rozmawiaj nawet w trudnych warunkach,
Zaawansowana technologia TrueWireless Mirroring równoważy zużycie energii między dwoma słuchawkami i maksymalizuje stabilność połączenia nawet w słabych warunkach
Technologia Mirroring True Wireless - słuchawki w niewidoczny dla użytkownika sposób płynnie przełączają się między sobą dla najlepszej, bezproblemowej łączności,
złącze USB-C do ładowania,

Słuchawki bezprzewodowe Soundpeats TrueAir2+
Ciesz się doskonałą jakością dźwięku i niezawodnym połączeniem bezprzewodowym. Wyposażone w przetworniki 14,2 mm słuchawki Soundpeats TrueAir2+ obsługują Bluetooth 5.2 z aptX Adaptive, a ich czas pracy z etui ładującym sięga 25 godzin. Aż 4 mikrofony i technologia cVc umożliwiają swobodne rozmawianie przez telefon niemal w każdych warunkach, a wbudowane panele dotykowe zapewniają szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Słuchawki są też bardzo lekkie i wygodne.

Długi czas pracy
Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz - na przykład kiedy odpoczywasz, sprzątasz, pracujesz lub jedziesz pociągiem. Całkowicie naładowane słuchawki mogą odtwarzać piosenki czy podcasty nawet przez 5 godzin. Wchodzące w skład zestawu etui ładujące obsługuje ładowanie bezprzewodowe i pozwala wydłużyć czas pracy TrueAir2+ nawet do 25 godzin. To wystarczająco długo, aby posłuchać wielu piosenek lub obejrzeć kilka filmów!

Model w wersji Plus obsługuje również ładowanie indukcyjne.

Sprawdzą się podczas rozmów przez telefon
Zdarzyło Ci się kiedyś rozmawiać przez telefon w zatłoczonym autobusie albo centrum handlowym? Komunikacja w takich warunkach bywa bardzo utrudniona. Soundpeats ma na to sposób - słuchawki TrueAir2+ obsługują technologię redukcji szumów cVc. Każda z nich została też wyposażona w 2 mikrofony, które świetnie zarejestrują Twój głos. Wszystko to daje Ci pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą!

aptX Adaptive
Sprawdź, jak dobrze mogą brzmieć piosenki, które uwielbiasz. Słuchawki TrueAir2+ obsługują kodek aptX Adaptive i mają wbudowane przetworniki 14,2 mm. Dzięki temu zapewniają doskonałą jakość dźwięku, krystalicznie czyste brzmienie i bogactwo szczegółów. Dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też na przykład w trakcie oglądania filmów i grania w gry.

Przemyślany design
Słuchawki są niezwykle lekkie i doskonale leżą w uszach - nie wypadają ani nie powodują dyskomfortu. Zostały też wyposażone w niewielkie panele dotykowe, które umożliwiają wygodne korzystanie z wielu przydatnych funkcji. Za ich pomocą możesz na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, obsłużyć przychodzące połączenia, dostosować głośność, przełączyć piosenkę, aktywować asystenta głosowego lub uruchomić tryb gamingowy. Etui ładujące również waży niewiele, co w połączeniu z jego kompaktowym rozmiarem sprawia, że TrueAir2+ mogą Ci towarzyszyć niemal wszędzie.

Bluetooth 5.2
Zapewnij sobie płynne, szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Słuchawki zostały wyposażone w nowoczesny chip Qualcomm QCC3040 i obsługują Bluetooth 5.2, nie musisz więc obawiać się opóźnień, zacinania się i zbyt słabej jakości sygnału. Wykorzystują też zaawansowaną technologię TrueWireless Mirroring. To oznacza jeszcze większą stabilność i bezproblemową transmisję. Dostępny jest również specjalny tryb gamingowy, który gwarantuje niskie opóźnienie zaledwie 60 ms.

W zestawie
Słuchawki
Etui ładujące
Kabel ładowania (USB-C)
Instrukcja obsługi
Aktualizacje społecznościowe

72 Komentarze