Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki sony wh-1000xm3
-105° Zakończono

Słuchawki sony wh-1000xm3

1.199zł1.349zł-11% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
14
paź 8. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Min. 100 zł za dużo.
Zima...
Nigdy nie krytykowałem kupowania droższego sprzętu, bo rozumiem jego użytkowników. Ale wyjaśni mi ktoś co w sobie lepszego mają takie słuchawki za 1100 od przykładowo Hyper-X'ów za 300zł? Pytam całkiem poważnie, z ciekawości, nie złośliwie.
PolujęNaPromocje08/10/2019 23:22

Nigdy nie krytykowałem kupowania droższego sprzętu, bo rozumiem jego uż …Nigdy nie krytykowałem kupowania droższego sprzętu, bo rozumiem jego użytkowników. Ale wyjaśni mi ktoś co w sobie lepszego mają takie słuchawki za 1100 od przykładowo Hyper-X'ów za 300zł? Pytam całkiem poważnie, z ciekawości, nie złośliwie.


Zrobiłem sobie porównanie z Edifier w830, które kupiłem rok temu za 200zł.
Jakoś wykonania tych Sony jest o klasę wyżej, są nieznacznie wygodniejsze i mniej grzeją uszy, a cena wynika z systemu ANC.
Więc warto w sklepie albo od znajomego wypróbować na choćby 5 minut ANC, pobawić się, i zdecydować czy faktycznie chcesz dopłacić na ten dodatek (bo umówmy się, większość tej ceny bierze się z systemu aktywnego wygłuszania), czy jednak dostajesz zawrotów głowy, czujesz niepokój, itp
PolujęNaPromocje08/10/2019 23:22

Nigdy nie krytykowałem kupowania droższego sprzętu, bo rozumiem jego uż …Nigdy nie krytykowałem kupowania droższego sprzętu, bo rozumiem jego użytkowników. Ale wyjaśni mi ktoś co w sobie lepszego mają takie słuchawki za 1100 od przykładowo Hyper-X'ów za 300zł? Pytam całkiem poważnie, z ciekawości, nie złośliwie.


Pomijając jakość wykonania i ANC to różnica jest głównie w samym przeznaczeniu słuchawek. Sony są bezprzewodowe i jak na takie słuchawki grają bardzo dobrze. Sam ich nie próbowałem więc nie powiem ile są lepsze od HyperX, ale pewnie różnica (mimo bluetooth) będzie odczuwalna na korzyść Sony.
HyperX to ogólnie słuchawki na kablu uczciwe w swojej cenie i w zasadzie tyle. Taka szkolna czwórka - poprawnie i nie ma się do czego przyczepić, ale też niczym specjalnie nie zachwycają.

Jeżeli nie potrzebujesz słuchać bezprzewodowo i ANC to dla Ciebie zbędna funkcja to spokojnie kupisz coś sporo lepszego na kablu za 500-700zł.
Adrimi08/10/2019 23:30

Zrobiłem sobie porównanie z Edifier w830, które kupiłem rok temu za 200zł. …Zrobiłem sobie porównanie z Edifier w830, które kupiłem rok temu za 200zł. Jakoś wykonania tych Sony jest o klasę wyżej, są nieznacznie wygodniejsze i mniej grzeją uszy, a cena wynika z systemu ANC. Więc warto w sklepie albo od znajomego wypróbować na choćby 5 minut ANC, pobawić się, i zdecydować czy faktycznie chcesz dopłacić na ten dodatek (bo umówmy się, większość tej ceny bierze się z systemu aktywnego wygłuszania), czy jednak dostajesz zawrotów głowy, czujesz niepokój, itp


Ja też się na początku dziwiłem jak można wydać 1200 złociszy na słuchawki ale po założeniu ich w media expert całowicie zmieniło się moje nastawienie aktualnie jestem zdania że są warte nawet taką cenę jak jest w tej okazji. Fakt Bose 700 są wygodniejsze ale nie dorównują Sony pod względem wyciszenia i ceny...
Edytowane przez: "Avanciik_." paź 9. 2019
Avanciik_.08/10/2019 23:51

Ja też się na początku dziwiłem jak można wydać 120 złociszy na słuchawki a …Ja też się na początku dziwiłem jak można wydać 120 złociszy na słuchawki ale po założeniu ich w media expert całowicie zmieniło się moje nastawienie aktualnie jestem zdania że są warte nawet taką cenę jak jest w tej okazji. Fakt Bose 700 są wygodniejsze ale nie dorównują Sony pod względem wyciszenia i ceny...


Zabrakło Ci jednego zera panie kolego.
Danek08/10/2019 23:50

Pomijając jakość wykonania i ANC to różnica jest głównie w samym przezn …Pomijając jakość wykonania i ANC to różnica jest głównie w samym przeznaczeniu słuchawek. Sony są bezprzewodowe i jak na takie słuchawki grają bardzo dobrze. Sam ich nie próbowałem więc nie powiem ile są lepsze od HyperX, ale pewnie różnica (mimo bluetooth) będzie odczuwalna na korzyść Sony.HyperX to ogólnie słuchawki na kablu uczciwe w swojej cenie i w zasadzie tyle. Taka szkolna czwórka - poprawnie i nie ma się do czego przyczepić, ale też niczym specjalnie nie zachwycają.Jeżeli nie potrzebujesz słuchać bezprzewodowo i ANC to dla Ciebie zbędna funkcja to spokojnie kupisz coś sporo lepszego na kablu za 500-700zł.


A coś bezprzewodowego można za +/- 1k znaleźć co lepiej gra choćby bez ANC? Bo założyłem je w sklepie do tego inne za 3/5 stów i nie czułem zbytnio różnicy (pomijając fenomenalne anc oczywiście ale nie jestem pewny czy mi to potrzebne)
Patryk_Krupa09/10/2019 07:37

A coś bezprzewodowego można za +/- 1k znaleźć co lepiej gra choćby bez ANC? …A coś bezprzewodowego można za +/- 1k znaleźć co lepiej gra choćby bez ANC? Bo założyłem je w sklepie do tego inne za 3/5 stów i nie czułem zbytnio różnicy (pomijając fenomenalne anc oczywiście ale nie jestem pewny czy mi to potrzebne)


Ja powiem tyle - jako użytkownik stricte domowy, wypowiadam się pewniej o słuchawkach na kablu - bluetooth niestety za porównywalny dźwięk często są 2x droższe. Sam kupiłem kiedyś Edifier W855BT za ~300zł i grały porównywalnie jak okablowane Superluxy za 90zł... no i do tego szumiały kiedy nie było dźwięku (urok tańszych słuchawek bezprzewodowych).
Mimo to jak już chcesz coś tańszego, to z pozycji które można polecać w ciemno masz Audiotechnica M50xBT - kultowe słuchawki, które jako jedyne poniżej tysiąca grają tak samo dobrze na kablu jak i w trybie bezprzewodowym. Dźwięk trochę "funowy" czyli podniesiony bas i wysokie tony. Sama konstrukcja mniej wygodna niż np Bose QuietComfort, ale jak na mnie całkiem ok. Cena bez promocji to koło 800zł, czasami idzie to wyrwać za ~600zł.
Ewentualnie "stówę" tańsze ATH-AR5BT - też grają całkiem fajnie, ale to już nie ta półka.

Jak stwierdzasz, że nie słyszysz różnicy to kup albo jakieś Sennheiser HD 4.40 BT - tyłka nie urywają, ale grają poprawnie (choć ponoć trochę basowo) i są jako tako wykonane. Możesz iść w stronę Edifierów - podobna jakość dźwięku, ale tak jak w moim egzemplarzu - mogą występować szumy gdy nic przez chwilę nie gra.
Danek09/10/2019 09:07

Ja powiem tyle - jako użytkownik stricte domowy, wypowiadam się pewniej o s …Ja powiem tyle - jako użytkownik stricte domowy, wypowiadam się pewniej o słuchawkach na kablu - bluetooth niestety za porównywalny dźwięk często są 2x droższe. Sam kupiłem kiedyś Edifier W855BT za ~300zł i grały porównywalnie jak okablowane Superluxy za 90zł... no i do tego szumiały kiedy nie było dźwięku (urok tańszych słuchawek bezprzewodowych).Mimo to jak już chcesz coś tańszego, to z pozycji które można polecać w ciemno masz Audiotechnica M50xBT - kultowe słuchawki, które jako jedyne poniżej tysiąca grają tak samo dobrze na kablu jak i w trybie bezprzewodowym. Dźwięk trochę "funowy" czyli podniesiony bas i wysokie tony. Sama konstrukcja mniej wygodna niż np Bose QuietComfort, ale jak na mnie całkiem ok. Cena bez promocji to koło 800zł, czasami idzie to wyrwać za ~600zł. Ewentualnie "stówę" tańsze ATH-AR5BT - też grają całkiem fajnie, ale to już nie ta półka. Jak stwierdzasz, że nie słyszysz różnicy to kup albo jakieś Sennheiser HD 4.40 BT - tyłka nie urywają, ale grają poprawnie (choć ponoć trochę basowo) i są jako tako wykonane. Możesz iść w stronę Edifierów - podobna jakość dźwięku, ale tak jak w moim egzemplarzu - mogą występować szumy gdy nic przez chwilę nie gra.


Niestety, tel, laptop tv wszystko w domu śmiga mi po bluetooth, dzięki za propozycje rozeznam się w tych modelach ale nie znasz może czegos z Sony, Bose może B&O? Coś co można przetestować w media markt.
Patryk_Krupa09/10/2019 09:11

Niestety, tel, laptop tv wszystko w domu śmiga mi po bluetooth, dzięki za p …Niestety, tel, laptop tv wszystko w domu śmiga mi po bluetooth, dzięki za propozycje rozeznam się w tych modelach ale nie znasz może czegos z Sony, Bose może B&O? Coś co można przetestować w media markt.


Powiem tak - testowanie w Mediamarkt powoduje, że "nie czuć różnicy" Po prostu głośna muzyka w tle, dziesiątki ludzi na około brak ANC naprawdę zaburza odsłuch.
Jak mieszkasz w większym mieście (jak masz Mediamarkt, to pewnie tak) to znajdziesz jakieś małe sklepy z audio - tam często możesz posłuchać w ciszy, albo nawet w osobnym pokoju odsłuchowym - wtedy łatwo wychwycić te różnice.
Co do Sony, to dla mnie WH-1000xm(2 albo 3) to jedyne bezprzewodowe od Sony, które faktycznie są dobre, te tańsze nie wypadają tak dobrze na tle konkurencji, choć owszem jeżeli nie jesteś bardzo wymagający to takie WH-CH700NB mogą być dla Ciebie wystarczające.
B&O raczej nie dostaniesz poniżej tysiąca, jeżeli chodzi o Bose to czasami Soundlink Around-Ear w jakimś dziwnym kolorze można wyrwać w dobrych pieniądzach - pewnie też byłbyś z nich zadowolony, choć nie mają ANC i innych funkcji droższych braci.
Edytowane przez: "Danek" paź 9. 2019
Patryk_Krupa09/10/2019 07:37

A coś bezprzewodowego można za +/- 1k znaleźć co lepiej gra choćby bez ANC? …A coś bezprzewodowego można za +/- 1k znaleźć co lepiej gra choćby bez ANC? Bo założyłem je w sklepie do tego inne za 3/5 stów i nie czułem zbytnio różnicy (pomijając fenomenalne anc oczywiście ale nie jestem pewny czy mi to potrzebne)


Można.
NAD VISO HP70
KEF Space One.
Obie propozycję gniotą 1000xm3 i grają jak na swój budżet (biorąc pod uwagę również przewodowe odpowiedniki) dobrze.
1000XM3 gra jak przewodowe średniaki za 500-600 pln, jak już ktoś tutaj wspomniał.
Z Sony WH-H900N grają jak swoją cenę budżet spoko.
Edytowane przez: "Luqart" paź 9. 2019
Luqart09/10/2019 15:33

Można. NAD VISO HP70KEF Space One.Obie propozycję gniotą 1000xm3 i grają ja …Można. NAD VISO HP70KEF Space One.Obie propozycję gniotą 1000xm3 i grają jak na swój budżet (biorąc pod uwagę również przewodowe odpowiedniki) dobrze.1000XM3 gra jak przewodowe średniaki za 500-600 pln, jak już ktoś tutaj wspomniał.Z Sony WH-H900N grają jak swoją cenę budżet spoko.


To jakie polecisz przewodowe średniaki 500-800, które grają lepiej?
krulcebulion09/10/2019 23:38

To jakie polecisz przewodowe średniaki 500-800, które grają lepiej?


Dosłownie wszystko co nie jest zamulone?
Chociażby Philipsy X2 które często są na pepperze.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Klichu. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst