Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Sony WH-1000XM3
130° Zakończono

Słuchawki Sony WH-1000XM3

1.315zł1.499zł-12%Amazon Okazje
16
lut 16.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na włoskim Amazonie słuchawki Sony WH-1000XM3 za około 1315 zł / EUR 303,60 (z wliczoną przesyłką). W Polsce najtaniej znalazłem je za 1499 zł.
O słuchawkach można poczytać np. tutaj: mall.pl/slu…rny
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

16 Komentarzy
@rYk tato świnko, tato świnko - słuchawki
Szkoda że tylko srebrne w tej cenie
Ale i tak plus!
Coś oferty z amazon.de nie można się doczekać. W Polsce było kilka promocji (najtaniej za 1399 zl), a na niemieckim amazonie cisza.
Czekam na odpowiedź Bose do tych słuchawek. QC 35 III? Gdzie jesteś i ile będziesz kosztować?
Szkoda, że podobno mają problem z panelem dotykowym przy ujemnych temperaturach 😏
+
Bombel_Here16/02/2019 12:33

Szkoda, że podobno mają problem z panelem dotykowym przy ujemnych t …Szkoda, że podobno mają problem z panelem dotykowym przy ujemnych temperaturach 😏


Podobno tylko przy gwałtownej zmianie temperatury.
Miał ktoś możliwość porównania WH-1000XM3 do WH-1000XM2, warto dopłacać kilkaset zł?
umts4 min

Miał ktoś możliwość porównania WH-1000XM3 do WH-1000XM2, warto dopłacać kil …Miał ktoś możliwość porównania WH-1000XM3 do WH-1000XM2, warto dopłacać kilkaset zł?Wygoda bardzo na plus, brzmienie prawie identyczne, ANC lepiej w moim odczuciu niweluje głosy, jeśli chodzi o ciągły szum jest tak samo - czyli super :-)

Osobiście kupiłem XM3. Różnicy wielkiej w cenie nie ma, a jednak jak trzymałem je w reku to XM3 wyglądają dużo lepiej i porządniej jak XM2.
erni040716/02/2019 12:45

Podobno tylko przy gwałtownej zmianie temperatury.Ja noszę je bardzo często na zewnątrz, do -8 stopni było, na wszystkie te razy nigdy nie miałem problemu, jedynie raz jak wchodziłem do sklepu i w drzwiach dmuchało ciepłem to mi się piosenka zatrzymała. Oprócz tego wszystko na zimnie działa.

EDIT

Ja swoje kupiłem pod koniec stycznia. Może te z początków produkcji są inne?
Edytowane przez: "Problem" lut 16.
Nie tylko przy zmianie, ale po prostu jak się wyjdzie na powietrze poniżej 0 stopni i wieje wiatr. Przy zmianie oczywiście też - wchodzisz z przystanku do autobusu i po 2 minutach przełącza 5 utworów i ścisza, a potem włącza asystenta Google. Podobno już komuś wymienili płytkę dotykową i problem się rozwiązał. Informacja pochodzi z postu na forum Sony (problem jest tam szeroko dyskutowany). Oficjalnego stanowiska w sprawie napraw brak.
Ostatnie dni jak już jest kilka stopni na plusie problem w ogóle nie występuje. W chłodne dni zakładałem na głowę kaptur (słucham bez czapki, bo noszenie czegoś pomiędzy zabija efekt wyciszenia) i wtedy problemu nie spotkałem.
umts13 min

Miał ktoś możliwość porównania WH-1000XM3 do WH-1000XM2, warto dopłacać kil …Miał ktoś możliwość porównania WH-1000XM3 do WH-1000XM2, warto dopłacać kilkaset zł?


Uważam, że cena zarówno jednych jak i drugich jest mocno zawyżona. Posiadam xm2. Anc działa prawidłowo, jednak tłumi głosy tylko za ściany. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to dla mnie jest to czysto rozrywkowe granie bez jakiejś znaczącej głębi.
Problem6 g, 7 min

Ja noszę je bardzo często na zewnątrz, do -8 stopni było, na wszystkie te r …Ja noszę je bardzo często na zewnątrz, do -8 stopni było, na wszystkie te razy nigdy nie miałem problemu, jedynie raz jak wchodziłem do sklepu i w drzwiach dmuchało ciepłem to mi się piosenka zatrzymała. Oprócz tego wszystko na zimnie działa.EDITJa swoje kupiłem pod koniec stycznia. Może te z początków produkcji są inne?


Właśnie podobne opinie słyszałem.
Dzisiaj w MM porównywałem QC35 II oraz XM3 i bez porównania XM3 lepsze szczególnie w kwestii ANC.
Parowałem z telefonem po BT, sprawdzałem różne kodeki (głównie LDAC i parametry), odgrywałem trochę przygotowanych do odsłuchu sampli i jestem za XM3. W tłumieniu dźwięków otoczenia jestem wręcz zakochany Jakie to miłe uczucie nie słyszeć tego szumu, zgiełku, harmideru...
szymonunion2 g, 36 min

Dzisiaj w MM porównywałem QC35 II oraz XM3 i bez porównania XM3 lepsze sz …Dzisiaj w MM porównywałem QC35 II oraz XM3 i bez porównania XM3 lepsze szczególnie w kwestii ANC.Parowałem z telefonem po BT, sprawdzałem różne kodeki (głównie LDAC i parametry), odgrywałem trochę przygotowanych do odsłuchu sampli i jestem za XM3. W tłumieniu dźwięków otoczenia jestem wręcz zakochany Jakie to miłe uczucie nie słyszeć tego szumu, zgiełku, harmideru...


Miałem tak samo, nie pierwszy raz z resztą w przypadku słuchawek. W tak bezpośrednim porównaniu po prostu ciężko dokonać jakiegokolwiek innego wyboru. Jak już się posłucha tych lepszych to bardzo łatwo przejechać zakładany budżet
Po prostu nie potrafiłbym kupić XM2 lub QC35 II słysząc ANC i brzmienie XM3. Niestety ten efekt jest trochę złudny, bo ANC świetnie tłumi niskie tony tj. szum (tłum, ruch uliczny, samoloty, dźwięki silnika, szum powietrza, niskie głosy, w szczególności w grupie), ale już dużo gorzej radzi sobie z dźwiękami wysokimi również wysokim głosem. W skrócie, z samym włączonym ANC, bez muzyki, słychać każde słowo koleżanki, która siedzi obok na openspacie i dyskutuje o projekcie. Włączenie muzyki trochę utrudnia wyłapywanie słów. Włączenie głośnej muzyki pozwala już się jako tako odciąć.
Natomiast te słuchawki największą magię robią w samolocie. Wyciszają znaczna część szumów i sprawiają, że podczas zdjęcia słuchawek człowiek jest w szoku, że można z takim hałasem wytrzymać dłużej niż kilka minut.
Myślałem o nich z myślą o samolocie również mocno
Poważnie myślę o nich i choć nie widać promocji to coś trzeba wykombinować:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst