Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless @Euro
336° Zakończono

Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless @Euro

699zł895zł-22% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
Edytor8
paź 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless za 699 zł w Euro.
Dostawa jest bezpłatna.


Słuchawki dostępne również w OleOle!
oleole.pl/slu…tml

Budowa słuchawek dokanałowe, True Wireless
Łączność bezprzewodowe, Bluetooth
Mikrofon / Regulacja głośności tak / tak
Pasmo przenoszenia 5 - 21000 Hz


305786.jpg
305786.jpg
305786.jpg
305786.jpg
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Szkoda ze nie wersja II, ale tutaj oczywiście też leci plus.
Dwójki nie aż tak dużo lepsze. Teraz można szukać też CX400BT. Ja i tak wolę Jabry 75t , bo 85t będą już sporo droższe.
Używam od premiery. Za taką cenę nic tylko brać :>
Kupowałem zaraz po premierze i przestrzegam innych. Słuchawki miały kilka aktualizacji oprogramowania i nadal mają problemy z bateriami. Często Siennie wyłączają, lub włączają same. Włożone do pudełka który jest ich akumulatorem po 2 dniach rozładowują się i case nawet jeżeli się wyłączyły.
Na moje skargi do przedstawiciela Sennheisera stwierdzili że znają problemy z wielu zgłoszeń ale jedyne co można zrobić to oczekiwanie na aktualizacje kolejne. Na pytanie czy to kwestia tygodni czy miesięcy dostałem odpowiedź że wcześniej niż za 3 miesiące raczej nie powinienem się spodziewać.

Dodam, że ja zapłaciłem za nie 1199zł w maju 2019 roku.
Moim zdaniem mają lepsze brzmienie niż wersja II, jednak mimo wszystko drugi raz bym ich nie kupił. Wszystkie mają ten sam problem z casem, który drenuje baterie. Po naładowaniu do 100% i nieużywaniu słuchawek po 4-5 dniach trzeba i tak je ładować ponownie.
Teoretycznie nic wielkiego, ale jak się korzysta z nich te raz czy 2 razy w tygodniu to potrafi krew człowieka zalać, kiedy akurat są potrzebne, chce się je zabarać a one rozładowane.
Sennheiser próbował to łatać akutalizacjami, ale ni chu chu. Więc mimo że grają rewelacyjnie, to szukałbym czegos innego, nawet kosztem jakości dźwięku
Edytowane przez: "Krzysztof_WWL9" paź 7.
Krzysztof_WWL907/10/2020 19:40

Moim zdaniem mają lepsze brzmienie niż wersja II, jednak mimo wszystko d …Moim zdaniem mają lepsze brzmienie niż wersja II, jednak mimo wszystko drugi raz bym ich nie kupił. Wszystkie mają ten sam problem z casem, który drenuje baterie. Po naładowaniu do 100% i nieużywaniu słuchawek po 4-5 dniach trzeba i tak je ładować ponownie.Teoretycznie nic wielkiego, ale jak się korzysta z nich te raz czy 2 razy w tygodniu to potrafi krew człowieka zalać, kiedy akurat są potrzebne, chce się je zabarać a one rozładowane.Sennheiser próbował to łatać akutalizacjami, ale ni chu chu. Więc mimo że grają rewelacyjnie, to szukałbym czegos innego, nawet kosztem jakości dźwięku


Jako użytkownik masz opinię, czy te słuchawki nadają się do sportu? Chodzi mi o możliwość wypadnięcia z ucha.
mateuszkt07/10/2020 19:47

Jako użytkownik masz opinię, czy te słuchawki nadają się do sportu? Chodzi …Jako użytkownik masz opinię, czy te słuchawki nadają się do sportu? Chodzi mi o możliwość wypadnięcia z ucha.


To w dużej mierze zależy od kształtu i wielkości małżowiny, jednak przez metodę wkładania (trzeba je delikatnie przekręcić, aby się wkręciły w kanał słuchowy) wg mnie nie ma opcji, aby wypadły podczas uprawiania sportu.
Klawiatur polecał
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst