Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2
433° Zakończono

Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2

899zł1.029zł-13% Darmowa dostawa DarmowaOleOle! Okazje
13
paź 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za słuchawki Sennheisera. Cena regularna z ceneo.

Dzięki technologii Bluetooth nie będziesz musiał martwić się o splątane kable! Słuchawki są absolutnie bezprzewodowe – wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer, aby cieszyć się muzyką!

Wygoda i mobilność
Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.
Wygoda i mobilność
Rozmawiaj wygodnie!
Rozmawiaj wygodnie!
Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.
Aktywna redukcja szumów
Słuchawki wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to idealne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. na ulicy) jak i również w czasie dłuższych podróży (np. w pociągu).
Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz