Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Słuchawki Razer Kraken (czarny)

lip 10. 2022
Poznaj Razer Kraken
PRZESTRZENNE BRZMIENIE
Przygotuj się do walki, wykorzystując system dźwięku dookólnego 7.1 Surround Sound. Z jego pomocą bez problemu wskażesz kierunek, z którego dochodzą strzały, wybuchy czy warkot nadciągających pojazdów w grze, by błyskawicznie wskazać pozycję przeciwnika i pokonać go z ukrycia.


MULTIMEDIALNY DŹWIĘK
Poczuj siłę eksplozji i odgłosy kroków wroga skradającego się za Twoimi plecami podczas gry. Przetworniki modelu Razer Kraken mają średnicę aż 50 mm, zapewniając niesamowicie czyste brzmienie z potężnym basem. Wszystko to dla maksymalnej wygody i niezapomnianych emocji podczas grania.


GAMINGOWY CHARAKTER
Szukasz uniwersalnych słuchawek z mikrofonem? Razer Kraken poza możliwością swobodnej komunikacji z innymi graczami oferuje pełne wsparcie dla komputerów PC i Mac oraz konsol nowej generacji, jak Xbox One, PlayStation 4 czy Nintendo Switch. Podłącz swoje urządzenia przy pomocy złącza jack 3,5 mm i od razu przystąp do grania z doskonałym dźwiękiem.


Słuchawki Razer Kraken z bliska
1 MIKROFON KIERUNKOWY
Wbudowany mikrofon przechwytuje głos gracza bez odgłosów otoczenia, umożliwiając skoordynowany atak w grach typu multiplayer.

2 PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA
Lekki, solidny pałąk z regulacją zapewnia idealne dopasowanie Razer Kraken do kształtu głowy oraz dodatkowy komfort noszenia dzięki miękkim, wygodnym nausznikom.

3 INNOWACYJNE NAUSZNIKI
Nauszniki z żelem chłodzącym skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła, co pozwala zachować skupienie podczas wielogodzinnej rozgrywki.
Aktualizacje społecznościowe
szaq
oleole taka sama cena oleole.pl/slu…tml

3 Komentarze