Niestety, ta okazja już wygasła

Słuchawki Razer Hammerhead True Wireless X

sie 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Amazon Prime dostawa za darmo.

Do pracy, nauki i gierSłuchawki RAZER Hammerhead True Wireless X to doskonały wybór dla graczy, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się zarówno jako element wyposażenia gamingowego, a także wygodne słuchawki do pracy czy relaksu.
Wysoka jakość dźwiękuSłuchawki RAZER Hammerhead True Wireless X oferują wysoką jakość dźwięku. Neodymowe przetworniki zapewnią niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe, dzięki którym rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza. Podkład muzyczny zachwyci Cię czystością, a każdy dialog w grze będzie odpowiednio słyszalny. Dodatkowo słuchawki mogą być wykorzystywane do kontaktu z innymi graczami. Dzięki wysokiej jakości dźwięku z pewnością usłyszysz każdego ze współtowarzyszy, co zdecydowanie ułatwi Wam kontakt!
Bezprzewodowa wygodaSłuchawki RAZER Hammerhead True Wireless X łączą się z drugim urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. To oznacza, że możesz zapomnieć o wciąż poplątanym przewodzie. Dodatkowo brak okablowania to nie tylko możliwość szybszego i łatwiejszego rozpoczęcia rozgrywki, ale również zdecydowanie większe bezpieczeństwo słuchawek. Dzięki temu, że słuchawki nie posiadają przewodu — ryzyko przypadkowego uszkodzenia kabli nie istnieje.
Wbudowany mikrofonSłuchawki RAZER Hammerhead True Wireless X posiadają wbudowany mikrofon, dzięki któremu możesz swobodnie porozumiewać się z innymi graczami. Odpowiednia jakość dźwięku zarówno tego przekazywanego do Twoich słuchawek, jak i docierającego do współgraczy ułatwia komunikację i zmniejsza ryzyko nieporozumienia, zwłaszcza podczas dynamicznych akcji.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy