Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki QCY QS2 Bluetooth TWS 18,88USD
497° Zakończono

Słuchawki QCY QS2 Bluetooth TWS 18,88USD

74,95zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
44
wrz 16. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nadal 18,88$
Znane i lubiane. Ostatnio na pepperze było 74,40 teraz 74,95zł, da się przeżyć, da się też pewnie zaczekać na bardziej okazyjną ofertę.

Kupiłem z poprzedniej wrzuty, polecam.
Kupiłem także Haylou GT1, też fajne wiec kwestia gustu i kto jakie "przyciski" lubi. Tutaj w qcy mamy fizyczne.
Czad dostawy u mnie 16 dni
QS1 i T3 także w dobrych cenach

Dostawa darmowa ASS
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
jaro4gb17/09/2019 07:16

pogrzebalem trochę i z opinii wychodzi ze lepiej kupić redmi airdotsTo chyba pogrzebałeś w koszu
Tak w ogóle, nawiązując do tych wszystkich komentarzy, które wskazują, że ten model QCY jest "żałośnie cichy" chciałbym wiedzieć jak głośno słuchacie na codzień muzyki na słuchawkach dokanałowych. Być może tak wam bębenki wy***ało od nawalania w nie milionem decybeli, że teraz macie problem z każdymi słuchawkami, które mieszczą się w normach użytkowników o niezdewastowanym słuchu. Dbajcie o słuch, bo niedługo będziecie nosić bezprzewodowe, ale aparaty słuchowe
44 Komentarze
Miałem, żona ma nadal.. są przyzwoite.. W tej cenie w mojej ocenie biją konkurencję.. sławne redmi też.. Ale nie spodziewajcie się cudów. Przyzwoite, ale nie pozwalające na jakieś większe doznania hehe
Pragnę tylko dodać że lepiej od razu zamówić jakieś lepsze gumki bo te dodane do zestawu są... 2/10
Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie chce. Jak włoze do etui to miga na biało ale włączyć się nie chce. Miał ktoś tak?
Pawel_MichalowskihyX16/09/2019 22:25

Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie …Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie chce. Jak włoze do etui to miga na biało ale włączyć się nie chce. Miał ktoś tak?


Spróbuj przytrzymać ten przycisk na obu przez jakieś 30 sekund. Powinny się włączyć, wyłączyć, coś tam popikać i na końcu znowu wyłączyć
Edytowane przez: "Zdzislaw_Swierk" wrz 16. 2019
Pawel_MichalowskihyX16/09/2019 22:25

Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie …Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie chce. Jak włoze do etui to miga na biało ale włączyć się nie chce. Miał ktoś tak?


Spróbuj przytrzymać przycisk w obu słuchawkach do oporu, powinny się zresetować i sparować na nowo po włączeniu.
Jeśli nie pomoże to poszukaj tutoriali na youtube.
Kupiłem kilka miesięcy temu QS1 z kuponami Ali za niecałe 60zl . Mogę polecić, super słuchawki, tak jak przedmówca pisał gumki warto sobie zmienić na bardziej miękkie i wtedy słuchawki leżą idealnie. Dźwięk naprawdę dobry mimo niskiej ceny. Niedawno zamówiłem również t3 i czekam na dostawę. Jak przetestuje podzielę się tu wrażeniami;)
Pawel_MichalowskihyX16/09/2019 22:25

Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie …Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie chce. Jak włoze do etui to miga na biało ale włączyć się nie chce. Miał ktoś tak?Miałem to samo - uszkodzona jedna słuchawka, nic nie pomagało. Gość z Ali chciał żebym odsyłał to zwróci kasę, ale się nie zgodziłem. Założyłem spór, nagrałem wideo że nic nie działa żeby ją 'ożywić', on odrzucił dowód, ale Ali jednak uznało i zwrócili 100%. Zawsze jeszcze zostałby mi chargeback jakby nie chcieli oddać :-)
swdmfan16/09/2019 22:45

Miałem to samo - uszkodzona jedna słuchawka, nic nie pomagało. Gość z Ali c …Miałem to samo - uszkodzona jedna słuchawka, nic nie pomagało. Gość z Ali chciał żebym odsyłał to zwróci kasę, ale się nie zgodziłem. Założyłem spór, nagrałem wideo że nic nie działa żeby ją 'ożywić', on odrzucił dowód, ale Ali jednak uznało i zwrócili 100%. Zawsze jeszcze zostałby mi chargeback jakby nie chcieli oddać :-)


No spróbuje te 30 sek. Trzymałem długo je razem ale może za krótko. Na Youtube nie ma o tym problemie nic
Pawel_MichalowskihyX16/09/2019 22:25

Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie …Kupiłem je ostatnio tylko mam problem. Lewa się włącza a z kolei prawa nie chce. Jak włoze do etui to miga na biało ale włączyć się nie chce. Miał ktoś tak?


Włóż dwie do etui. Najpierw wyjmij prawą. Jeśli się nie włącza przytrzymaj przycisk przez chwilę. Jeśli się włączy połącz się z telefonem. Jeśli się połączy wyjmij drugą-powinny połączyć się automatycznie, jeśli nie przytrzymaj przycisk na lewej
Mumin_D16/09/2019 22:48

Włóż dwie do etui. Najpierw wyjmij prawą. Jeśli się nie włącza przytrzymaj …Włóż dwie do etui. Najpierw wyjmij prawą. Jeśli się nie włącza przytrzymaj przycisk przez chwilę. Jeśli się włączy połącz się z telefonem. Jeśli się połączy wyjmij drugą-powinny połączyć się automatycznie, jeśli nie przytrzymaj przycisk na lewej


Kłopot w tym że miga prawa jak jest w etui ale po wyjęciu się nie włącza. Lewa po wyjęciu się włącza. Prawa po wyjęciu zero reakcji
Pawel_MichalowskihyX16/09/2019 23:00

Kłopot w tym że miga prawa jak jest w etui ale po wyjęciu się nie włącza. … Kłopot w tym że miga prawa jak jest w etui ale po wyjęciu się nie włącza. Lewa po wyjęciu się włącza. Prawa po wyjęciu zero reakcji


A próbowałeś połączyć się z prawą jak jest w pudełku ? Czy w ogóle jej nie wyświetla ?
Mumin_D16/09/2019 23:16

A próbowałeś połączyć się z prawą jak jest w pudełku ? Czy w ogóle jej nie …A próbowałeś połączyć się z prawą jak jest w pudełku ? Czy w ogóle jej nie wyświetla ?


Nie reaguje ta prawa. Jak jest w pudełku to miga na biało ale nic nie łączy. Jak wyjme prawa to nic nie miga I nie chce się włączyć.
M4ck016/09/2019 22:19

Pragnę tylko dodać że lepiej od razu zamówić jakieś lepsze gumki bo te doda …Pragnę tylko dodać że lepiej od razu zamówić jakieś lepsze gumki bo te dodane do zestawu są... 2/10


Możesz jakieś gumki do słuchawek polecić? Będę wdzięczny.
Bardzo przyjemne słuchawki. Przyjemny bas i głośność w porządku. Mikrofon trochę średni bo czasem jak rozmawiam to druga osoba nie do końca słyszy co mówię.
Polecam, mogę drugie słuchawki bezprzewodowe, grają ładnie a zasięg u mnie powyżej 10m, grają długo-koło 6h, ale nie słucham na max głośności.
pogrzebalem trochę i z opinii wychodzi ze lepiej kupić redmi airdots
Matt3rs17/09/2019 06:31

Bardzo przyjemne słuchawki. Przyjemny bas i głośność w porządku. Mikrofon t …Bardzo przyjemne słuchawki. Przyjemny bas i głośność w porządku. Mikrofon trochę średni bo czasem jak rozmawiam to druga osoba nie do końca słyszy co mówię.


To samo z mikrofonem, rozmówca słabo nas słyszy.
jaro4gb17/09/2019 07:16

pogrzebalem trochę i z opinii wychodzi ze lepiej kupić redmi airdotsTo chyba pogrzebałeś w koszu
Niby fajne, ale moje po jakichś 20-30h używania zaczęły grać wyraźnie ciszej, a to już trochę dyskwalifikuje ten produkt skoro po takim krótkim czasie następuje taki efekt. Ustawienie głośności na ok. 1/4 sprawia, że dosłownie nic nie słychać.
Szukałem ostatnio słuchawek bezprzewodowych i wstępnie wybór padł na ten model - QCY T2Cto jest to samo?
Czy możecie mi polecić coś dobrego? Tak, żebym nie było ogromnego regresu w stosunku do Sony MDR-1000? Spodziewam się, że może to być ciężkie. Ale potrzebuję drugiej pary słuchawek, bardziej poręcznej.
Preferuje dobry bass i tłumienie otoczenia. Nie muszą to być takie pchełki, mogą być połączone ze sobą kablem.
Z zastrzeżeniem, że muszą być w polskiej dystrybucji. Liczę się ze znacznie wyższą ceną.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst