Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
68°
Opublikowano 2 dni temu

Słuchawki PHILIPS TAA5608BK/00, przewodzenie kostne

303,88zł373,44zł-19%
Darmowa z Polska ·
Opublikowane przez
przedmiot
Dołączył w 2022
1
11

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Słuchawki

Znajdź więcej okazji Słuchawki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dość dobra cena na słuchawki Philips TAA5608BK/00.

Zamówiłem, ponieważ ostatecznie zepsuły się moje wysłużone (After)Shokzy. Nie chcę też zamawiać już więcej różnych Lenovo i innych no-name'ów z Aliexpress. (Są to produkty kilku-razowe, działające do pierwszego większego "przepocenia" - zepsułem w ten sposób chyba z 5 par). Chcę coś z gwarancją...

Opcja dla odważnych: zakup na Allegro allegro.pl/ofe…453, następnie zgłoszenie tańszej oferty z Amazon, w ramach gwarancji najniższej ceny (ponieważ zwrot to 150% różnicy, wychodzi 110 zł - czyli słuchawki mamy za 263 zł).
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

22 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Konrad_Iwan
  Jakieś tanie ale w miare dobre słuchawki z przewodnictwem, żeby sprawdzić czy do dla mnie ktoś poleci?
  Awatar użytkownika przedmiot
  Autor
  Na sprawdzenie to Lenovo X3 pro. Można kupić za 40 - 50 zł na Aliexpress obecnie, jak się poszuka. Grają - IMHO - reprezentatywnie, jeśli chodzi o przewodzenie kostne (czyli: zupełnie nie po audiofilsku ale wystarczająco ok do nadawania rytmu podczas biegania). Najbardziej żywotna ich para, z tych które posiadałem, działała z 6 miesięcy nawet ...
 2. Awatar użytkownika GhostVolume_
  Można na nich oglądać braindance'y?
  Awatar użytkownika przedmiot
  Autor
  Można.
 3. Awatar użytkownika marqs11
  Podziel się opinią jak przyjdą, bo oceny na amazonie nie zachęcają. Szczególnie mnie ten mikrofon interesuje.
  Awatar użytkownika przedmiot
  Autor
  Test nr 1 (10km szybkiego biegu @ 23° C): Brzmienie przyjemne, być może najprzyjemniejsze z brzmień słuchawek z przewodzeniem kostnym, jakie miałem na skroniach. Natomiast na koniec biegu, po jednokrotnym naciśnięciu przycisku "przycisz" - zaczęły się same przyciszać w nieskończoność (przycisk się zaciął). . Zwarcie.
  Teraz, jak wyschły już z potu, jest ok. Niemniej, oczekiwałbym większej potoodporności w tej cenie a nie identycznej jak w słuchawkach za 50 zł z Ali.

  O mikrofonie napiszę, jak przetestuję. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Lukasz_Lowca_Okazji
  Chiński odpowiednik Sanag B60 Pro z 64 GB RAM w kwietniu na Ali z kuponami kupiłem za 30usd bez promocji nieco drożej - można poszperać
  Awatar użytkownika przedmiot
  Autor
  I jak się sprawują? Są zadowalająco wodoodporne? Nie są za ciche?
  Czy część, która styka się ze skroniami jest twarda, plastikowa (jak np. w Lenovo x7) czy bardziej gumowa (jak w Lenovo x3 pro, Shokz'ach)? (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Jakub_Konieczny
  Nie wiem czy to te, ale testowałem któreś philipsy z przewodnictwem kostnym i brzmiały tragicznie, na poziomie tylko nieco wyższym niż Ambie (zakładane na małżowinę uszną, również ciekawa metoda) za 50zł, które kupiłem z Aliexpress. Do Shokzów (mam Aftershokz Aeropex) im było daleko, więc nie napalałbym się na nie, ale może to inny model jest i jest lepiej.
  Awatar użytkownika przedmiot
  Autor
  IMHO grają podobnie do Aftershokz Trekz TItanium, których używałem przez 4 lata (z 1 wymianą w ramach gwarancji). Z resztą, wszystkie kostne gają podobnie... Może poza Lenovo X7, których posiadany przeze mnie egzemplarz gra strasznie cicho (ale za to są zamknięte w solidnej, póki co hermetycznej, obudowie).

  Po krótkich testach stwierdzam, że Philipsy są zdecydowanie mniej odporne na pot od Aftershokzów. Pewnie je zwrócę. (Edytowano)
Awatar użytkownika